Jump to content

wóżek inwalidzki, taniec

karolinka3
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację, ponieważ sama nie potrafię tego rozgryźć, a mnie to męczy...

Śniło mi się, że moja przyjaciółka była na wózku inwalidzkim, obok nas były dwie pary, które tańczyły. Moja przyjaciółka też chciała tańczyć, ale powiedziała, że na tym wózku nie da rady. Powiedziałam jej, że damy radę i zaczęłyśmy razem tańczyć w parze, tak jak pozostałe osoby i szło nam to dobrze, tak jakby wcale nie było tego wózka, bo w niczym on nie przeszkadzał. Czułyśmy, że tańcząc unosimy się w powietrzu i byłyśmy szczęśliwe.

p.s nie wiem, czy to ma związek, ale dodam, że owa przyjaciółka jest teraz w szpitalu, w dość poważnym stanie.

Guest SooYoung

Martwisz się o jej stan zdrowia i czy dojdzie do siebie. Taniec symbolizuje tu życie, chciałabyś żeby przyjaciółka była zdrowa i cieszyła się swoim życiem.

Wiesz że bedziesz ją wspierać i dzięki Twojej pomocy przetrwacie trudne chwile.

Ten sen to pozytywne przesłanie na przyszłość, uwierz że razem dacie radę, że bez względu na trudności wasza przyjaźń was wzmocni i obie będziecie cieszyć się życiem:-)

pozdrawiam

Witam!

Dodatkowo dorzucę że w tym snie ważne jset również unoszenie się czyli oderwanie się od dnia codziennego, problemów, trosk to tka jkbyś chciała umniejszyć jej problemy swoim zachowaniem (ona chce tańczyć a ty jej to umożliwiasz). Jednym słowem to twoja osoba pozwoli ulecieć jej problemom.

Pozdrawiam:

Sławomir