Jump to content

Dziwne zjawisko.


mrmagier
 Share

Recommended Posts

Witam jestem nowy.Przytrafiła mi się dziwna rzecz którą chciałbym by ktoś mi wytłumaczył.Śniło mi sie że rozmawiam z kolegą przez telefon, chciałem się rozłączyć aż nagle się budzę i mam przed twarzą dłoń w której trzymam niby telefon i próbuje kliknąć czerwoną słuchawkę (po przebudzenie to było życie a nie obudzenie się w śnie) Nie próbowałem DL.

Link to comment
Share on other sites

1) Co to jest DL? :P

2) "dziwna rzecz którą chciałbym by ktoś mi wytłumaczył" -- wytłumaczył co? Czemu akurat wtedy się obudziłeś? Nie wiem, wydaje mi się, że mózg czasem przerywa sen wtedy, kiedy już więcej nie możemy w nim dośnić. O czym tak naprawdę gadałeś w tym śnie z kolegą? To jest ciekawe (i warto w sumie takie rzeczy sobie przypominać, zaraz po przebudzeniu, bo mogą zawierać cenne wskazówki dotyczące życia)

 

W każdym razie - być może gadałeś o czymś z kolegą, i... doszedłeś do jakichś ustalonych wniosków w tej wyśnionej rozmowie, a więc "rozłączyłeś" się we śnie - i w tym samym momencie obudziłeś się naprawdę, gdyż twój umysł doszedł do wniosku, że już jakby "dośnił do końca swój sen".

 

Ja miałem tak ostatnio, że się obudziłem wtedy właśnie, gdy było wiadomo co mi się przyśni dalej. Np. śni mi się, że idę do sklepu, spotykam kogoś, gadam z nim, prawda. Potem kupuję mleko, jajka, chleb i idę do domu. Ale idę tą samą drogą do domu, którą wyruszyłem, więc znam drogę na pamięć. I w tym momencie się budzę, bo przecież "jaki sens śnić, jak wiadomo co będzie dalej"?

 

Tak, na podstawie własnych doświadczeń...

 

3) "mam przed twarzą dłoń w której trzymam niby telefon i próbuje kliknąć czerwoną słuchawkę" -- no, to akurat jest najmniej dziwne...

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi mi co mi się śniło.Tylko gdy się obudziłem miałem rękę uniesioną przed twarzą i myślałem że mam w niej telefon.

Link to comment
Share on other sites

O masz, podziwiam tę młodzieńczą umiejętność dziwienia się totalnie zwykłymi rzeczami ;) U mnie już się nieco stępiła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...