Skocz do zawartości

Bóg, śmierć


waniliette

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się to jakiś czas temu. Byłam w swoim pokoju, na świecie panowały wojny, katastrofy, ogólnie wielkie zamieszanie. Ktoś zapukał do drzwi i je otworzył, chodził po moim mieszkaniu aż w końcu wszedł do mojego pokoju. Odwróciłam się i strasznie się przestraszyłam. Był to wysoki mężczyzna, ubrany w garnitur z teczką i pistoletem w dłoni. Mimo że go nigdy wcześniej nie widziałam, wiedziałam że jest kimś w rodzaju Boga - panował nad światem, wszystko zależało od niego. Wyciągnął kartkę i długopis, podał mi je, i poprosił żebym napisała na tym swoje imię i nazwisko. Powiedział że to koniec i nadszedł mój czas. Ja krzyczałam, płakałam, żeby mnie nie zabijał, że jestem młoda, całe życie przede mną. Cała się trzęsłam, skończyłam pisać ostatnią literę swojego nazwiska a wtedy on wycelował we mnie pistolet i strzelił. Wtedy obserwowałam wszystko tak jakby z góry, widziałam w spowolnionym tempie jak pocisk we mnie uderza. Nie czułam bólu, jednak w sekundę po tym jak mnie przeszył się obudziłam.

To był chyba najbardziej emocjonujący sen jaki do tej pory miałam. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen zwiastuje bardzo duze zmiany zyciowe. Czyli symbolicznie rzecz ujmujac- smierc tego co stare- stare ja, stara sytuacja zyciowa itp. na rzecz nowego ja i nowych okolicznosci bytowych. Prawdopodobnie zmiany zainspiruje mezczyzna- moze Twoj przyszly szef albo malzonek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polemizuj sobie , nie mam nic naprzeciwko:) Ok, tez moze byc to byc jakis urzednik, co to mu sie wydaje ze panem zycia i smierci jest.

Edytowane przez Astra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak długo, nie miałam dostępu do internetu. Podpisu nigdzie nie składałam, jeszcze do szkoły chodzę to sprawy urzędowe mnie nie dotyczą. ;p Ale odpowiedź Astry mi się podoba - zmiany to chyba to czego potrzebuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...