Jump to content

Bóg, śmierć


waniliette
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się to jakiś czas temu. Byłam w swoim pokoju, na świecie panowały wojny, katastrofy, ogólnie wielkie zamieszanie. Ktoś zapukał do drzwi i je otworzył, chodził po moim mieszkaniu aż w końcu wszedł do mojego pokoju. Odwróciłam się i strasznie się przestraszyłam. Był to wysoki mężczyzna, ubrany w garnitur z teczką i pistoletem w dłoni. Mimo że go nigdy wcześniej nie widziałam, wiedziałam że jest kimś w rodzaju Boga - panował nad światem, wszystko zależało od niego. Wyciągnął kartkę i długopis, podał mi je, i poprosił żebym napisała na tym swoje imię i nazwisko. Powiedział że to koniec i nadszedł mój czas. Ja krzyczałam, płakałam, żeby mnie nie zabijał, że jestem młoda, całe życie przede mną. Cała się trzęsłam, skończyłam pisać ostatnią literę swojego nazwiska a wtedy on wycelował we mnie pistolet i strzelił. Wtedy obserwowałam wszystko tak jakby z góry, widziałam w spowolnionym tempie jak pocisk we mnie uderza. Nie czułam bólu, jednak w sekundę po tym jak mnie przeszył się obudziłam.

To był chyba najbardziej emocjonujący sen jaki do tej pory miałam. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Sen zwiastuje bardzo duze zmiany zyciowe. Czyli symbolicznie rzecz ujmujac- smierc tego co stare- stare ja, stara sytuacja zyciowa itp. na rzecz nowego ja i nowych okolicznosci bytowych. Prawdopodobnie zmiany zainspiruje mezczyzna- moze Twoj przyszly szef albo malzonek?

Link to comment
Share on other sites

Astro!

A ja bym tutaj z tobą polemizował bo ten "Bóg" wyglada mi na jekieś sprawy urzędowe stąd te moje głupkowate pytania.

Link to comment
Share on other sites

A polemizuj sobie , nie mam nic naprzeciwko:) Ok, tez moze byc to byc jakis urzednik, co to mu sie wydaje ze panem zycia i smierci jest.

Edited by Astra
Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie że tak długo, nie miałam dostępu do internetu. Podpisu nigdzie nie składałam, jeszcze do szkoły chodzę to sprawy urzędowe mnie nie dotyczą. ;p Ale odpowiedź Astry mi się podoba - zmiany to chyba to czego potrzebuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...