Skocz do zawartości

pomóż błagam


bedzata

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio sniło mi się ze byłam w innym świciecie (inne zycie inna religia) ludzie byli zamknięci w lochach zawsze było tam okropnie ciemno. w jednym z lochu byłam ja moja kolezanka jej mama i jakieś dwie dziewczyny. zeby przezyć dawano nam jakiś eliksir taki gdy się go dotknie skurą zaczyna przybierać barwe złotą(taki jakby eliksir zycia). A więc pewnej nocy z moją koleżankom chciałyś my uciec ale nie zabardzo nam to wyszło bo trafiłyśmy na jakieś przyjęcie niewolników którzy szukali kogoś by dostarczał eliksir do lochów codzinnie a w zamian za to bendzie mogła wziąćś sobie tyle buteleczek z tą miksturą ile bendzie chciała wzieła 10 buteek na dzień 5 dla ziebie i 5 dla swojej matki (która była chora ale tylko w tym śnie) a więc po pierwszym dniu przyniosła ten eliksir i rzeczywiście dostała swoje 10 butelek ale gdy wracała niestety musiałam jej powiedzieć ze jej matka zmarła . była strasznie załam i nieszcześliwa. Postanowiła dać wszystkie buteli swojej matce zeby ją przywrucić do zycia(nikt nie wiedziała czy to się uda być moze by się udało ale ona wtedy przetraciła by swoje buteli i by zmarła a na to jej nie mogłam pozwolić. Powiedziłam jej zeby przywołać ducha jej matki i spytać się czy chce wraćana(ponieważ ona była chora no i uwięziona wlochach których było ciemno i ponuro.Wtedy ktoś dał mi księgę z modlitwami (w tym śnie była inna religja tak jagby bardziej oddnosiła się do zywiołów a modlitwy były to nic innego jak piosenki) . wszyscy się bali zacząć śpiewać (bo to było przywoływanie ducha a jak zauwarzyłam w tym snie strasznie się ich bali ) więc ja zaczełam (dokładnie jej nie pamientam było coś tam o lesie o rzece i takie tam ) wtedy przed moimi oczami pojawiło się jasne słońce (okropnie piękne) i wraz ze mną zaczeły śpiewać jakieś istoty o pięknym głosie . I wtedy zaczełam zauwarzać powoli pojawiającą się postać matki mojjej kolezanki a raczej je dusze . i w tym momencie koniec ;(( tak naprawde to nie wiem kto ludzi więził w tych locach było potwornie cały czas ciemność ....

co ten sen moze oznaczać błagam pomuż mi, nie moge o nim zapomnieć .!

no i sorrki za błendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

jakis smutek nadchodzi.smutek dla Ciebie,który niekoniecznie będzie smutkiem dla koleżanki matki.

a jak ze zdrowiem osób z tego snu?matka koleżanki nie ma żadnych problemów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...