Skocz do zawartości

ON


Princess19891

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się to u mnie w domu, znaczy w tym śnie wiedziałam, ze to jest mój dom, ale nie wygladał jak obecny, jedynie pewne elementy były takie same.... Nie wiem jak to wyszło i po, co ale On był u mnie w domu ze swoja matka ktora byla Ewa Tyszkiewicz (ogolnie ja ja bardzo lubie i podoba mi sie jej postawa zyciowa) byla bardzo miła zreszta taka jaka ja zawsze ja ogladam.... Byla tam tez rowniez moja matka ale potem znikla....na poczatku zachowywał sie tak jakby mnie nie zauwazal, a bardziej byl zainteresowany rozmowa z innymi niz ze mna.... jednak pozniej sytulacja sie zmieniła.... zaczala mnie przytulac calowac, rozmawialismy w tym snie powiedział mi, ze on nie chce bym o jakims innym facecie myslala ( w rzeczywistoscie jest tak,z e jego eks go zdradziła) bylo mi z nim dobrze przytulalilismy sie.... i on mi powiedział, ze musi wyjechac na urlop nie proponujac mi tego, oczywiscie zrobiło mi sie przykro a pozniej dodal, ze ja moge do niego przyjechac.... pozniej w tym snie doszlo do czegos wiecej i moj brat stal i patrzyl na to nie wiadomo skad sie tam biorac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu,ale mam wrażenie,że Twoje otoczenie - rodzina myślą,że ten pan nie jest dla Ciebie. Dlatego "pojawiają" się i znikają,by pojawić się w intymnym momencie (brat patrzący na wasz seks). Także jego stosunek w tym śnie do Ciebie nie jest najlepszy: nie zwracał na Ciebie uwagi, nie zaprosił na urlop - chyba,że to początek związku (w takim razie to coś w rodzaju flirtu :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... oni ja sama nie wiem jakie maja zdania na pewni sa najbardziej na tak.... a on hmmmm.... ja to odebralam tak jakby mial na jakis czas zniknac z zycia a potem wrocic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...