Jump to content

Kłótnia


Zosiaaa
 Share

Recommended Posts

Cześć :)

Śniło mi się ostatnio, że pokłóciłam się z chłopakiem i szukałam go po całym Poznaniu.

Było to tak, że on na mnie nakrzyczał (nie wiem za co) i wyszedł. Ja pobiegłam z płaczem go szukać, szukałam go po całym Poznaniu, wszędzie tam gdzie dotarłam... w tramwajach, w autobusach, na drodze... ale go nigdzie nie było, strasznie płakałam... jak sie obudziłam miałam zapłakane oczy...

wie ktoś może co to może oznaczać?

pomożecie mi?

z góry dziękuję :)

Edited by Zosiaaa
zły temat
Link to comment
Share on other sites

Zosiaaa, sen taki może wskazywać na obawę przed utratą czegoś/ rozstaniem z chłopakiem w przyszłości. Zwłaszcza jeżeli jesteś typem osoby zaborczej, skłonnej do zazdrości.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam! śniło mi się,że strasznie pokłóciłam się z mamą. I się wyprowadziłam z domu (nie wiem dlaczego ale w snach prawie zawsze śni mi się dom w którym mieszkałam 7 lat temu) do tego w którym mieszkam teraz. Tato akurat robił w tym nowym domu remont a ja i tak tam zostałam w swoim starym pokoju, który teraz jest sypialnia rodziców a ja mam pokój obok. Potem przyszła mama i mnie przytuliła.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem, miałam dziś bardzo niepokojący sen i postanowiłam poprosić o interpretację.

 

Byłam w moim rodzinnym domu, w kuchni, a na łóżku obok leżał chłopak, który mi się podoba i z którym mieszkam na stancji /obecnie studiuję i rzadko bywam w domu/. W sąsiednim pokoju siedziała moja mama i dwaj młodsi bracia, oglądając telewizję.

 

Dwokrotnie próbowałam pocałować tego leżącego chłopaka, ale on nie pozwalał na ten pocałunek. Wtedy z pokoju podbiegła do mnie matka i zaczęła krzyczeć, żebym go zostawiła. Powiedziałam coś w stylu, że to nie jej sprawa, a ona zaczęła mnie obrażać itp. /Muszę tu dodać, że dwa lata temu doszło kiedyś między nami do kłótni, w której matka nazwała mnie łatwą i puszczalską, czego jej w rzeczywistości nigdy nie wybaczyłam. A kłótnia ta dotyczyła chłopaka, z którym się spotykałam, a którego ona nie lubiła/

 

Po tej sennej kłótni zmienia się scena. Ja siedzę w pokoju oglądając telewizję, a mama z moimi braćmi jedzą w kuchni obiad. Chłopak nadal leży na łóżku w kuchni. Ja płaczę w pokoju i przysłuchuję się ich rozmowie na mój temat. Kolega z łóżka próbuje mnie usprawiedliwiać, ale mam stwierdza, że wcale nie chodziło jej o to, że próbowałam go pocałować.

 

On pyta dlaczego się nie odzywam, a ja zaczynam coś wykrzykiwać i przeklinać, pamiętam dokładnie, że krzyczę - odzywam się przecież ku***! Mama i bracia nie zwracają na to żadnej uwagi.

 

Cały sen jest o wiele dłuższy, a mimo to doskonale i szczegółowo go pamiętam, co zazwyczaj mi się nie zdarza. Mimo, że dalszy ciąg nie ma powiązania z tą częścią, to kiedy spotykam matkę nadal wyczuwam dystans. Mówię tu o spotkaniu we śnie.

 

 

 

Proszę o pomoc w zrozumienu symboliki tej kłótni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ostatnio mojej siostrze często śni się że się z kimś kłóci, co to może oznaczać? Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mnie się śniło, że pokłóciłam się z mamą. Zaczęłam wyzywać ją, przeklinać na nią, rzucać rzeczami, tłuc wszystko, co mam po ręką. A ona się ze mnie śmiała.

Link to comment
Share on other sites

A kłóciłam się z matką o to, że nie miałam miejsca, do kochania się z chłopakiem, i ona na mnie krzyczała, kiedy zobaczyła nas w drugim pokoju, jak się przytulamy etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...