Jump to content

Latarnia morska i ścielenie łóźka


zielonygroszek95
 Share

Recommended Posts

Witam panią :)

Kolejny raz proszę o interpretacje dziwnego snu. Od ostatniego posta nic mi się nie śniło, aż do dzisiaj. Z góry dziękuję za pomoc. Otóż było tak.

Spałem z moją ukochaną w jednym łóżku (Proszę nie myśleć, że coś było i, że zboczony jestem. Pod pojęciem spanie, mam na myśli leżenie obok siebie i spanie. Bardzo szanuję kobiety). Co jakiś czas spoglądaliśmy na siebie (uśmiechnięci), aż w końcu wstaliśmy. Pościeliłem łóżko, ale J. rozwaliła pościel i wzięła coś z pod niej. Pościeliłem ponownie. Łóżko było dziwne. Zrobione z płyty wiórowej i ogrodzone nią z trzech stron. Jeśli staniemy od strony nóg to tylko lewym bokiem można było wstać. Po pościeleniu zdążyłem tylko podnieść głowę i zobaczyć jak J. gdzieś idzie. Usłyszałem krzyki i odwróciłem się za siebie. Zobaczyłem kamienną okiennicę (taką jak w zamkach) i wyjrzałem przez nią. W oddali widziałem latarnię morską. Chwilę na nią patrzałem i nagle zorientowałem się, iż stoję u jej stóp. Wciąż bezustannie spoglądałem na obracające się światło. Widziałem skały dokoła niej i nadpływające statki. Nagle coś wystartowało ze statku i uderzyło z wielką siłą w latarnię, która zawaliła się do morza. Było silnie wzburzone, a noc bardzo ciemna, rozświetlana co jakiś czas księżycem chowającym się za chmurami. Nie czułem temperatury anie wiatru. I tutaj się to skończyło. Ostatnią rzeczą jaką zrobiłem było spojrzenie na żółty piasek pod moimi nogami. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i miłego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj Groszku :) Na przyszłość cyganicha jestem :)

Interpretuje tyle snów,Ciebie pamiętam,snów poprzednich w całości teraz sobie nie przypominam a nie wyświetlają się Twoje posty wcześniejsze,więc nie mam jak sprawdzić.Przykro mi :( Aktualny sen oznacza,że w uczuciach nastąpi zamieszanie,coś się szykuje ze strony tej Twojej ukochanej,wywinie Ci jakis numer.Znalazłeś się w środku zagadki ale spodziewaj się przykrości ze strony tej dziewczyny.Przepraszam,że nie mogę dać Ci lepszej interpretacji...Pozdrawiam i powodzenia :)Tobie także życzę miłego dnia i wszystkiego co najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...