Skocz do zawartości
Agnes1105

zburzony dom

Rekomendowane odpowiedzi

Agnes1105

Sen zaczął się kiedy wróciłam do domu rodziców z narzeczonym i dom był jak po przejściu tornada, dach zawalony a moje pokoje całkowicie zburzone, same gruzy pierwsza moja myśl to że w pokoju miałam pieniądze birzuterię i inne cenne rzeczy a po gruzach pokoju chodziły dzieci mojego brata. Wściekłam się bo nie dosyc że dom niemal zrujnowany to jeszcze dzieciaki szukaj czagos w gruzach, wygoniłam je z tamtąd i znalazłam jakies kolczyki ale nie szukałam długo bo zadzwonił mót telefon dzwoniła mama z pracy rzebym po nią nie przyjeżdzała bo juz nie wróci do domu, oświadczyła mi że odchodzi od taty tak z nienacka. Nie wiedziałam co myśleć co mam zrobić bo mieliśmy w planach mieszkać z narzeczonym więc teraz ztwierdziałam ze nie moge taty zostawić samego , dom zrujnowany inne bydynki też w części były zniszczone i to zawsze dach. Do tego mam stwierdziłam ze odchodzi . Prosze bardzo o interpretacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Astra

Czyzby rodzice przechodzili jakis trudny okres w malzenstwie i to jednoczesnie w znaczym stopniu wplywa na Twoj stan psychiczny? Bo to wlasnie symbolizuje ow zniszczony dom. Bizuteria i cenne przedmioty, ktorych szukasz, to wspomnienia i wartosci wyniesione z rodzinnego domu, ktore chcialabys w sobie ocalic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi