Jump to content

Pocalunek, zdrada i wiele innych.. co to znaczy??


bartek77
 Share

Recommended Posts

To sen mojej dziewczyny. Nie chciała go tu opisać więc ja go opisze:

 

Idę ulicą mijam faceta z którym jestem, on mnie nie widzi, a idzie on z jakas kobietą.Podświadomie wiem,ze nie jest ona mu obojętna.

Kiedy przychodzi do domu,ja go pytam o to zajście,on się wypiera,ale za nim stoi ta kobieta i mówi mu, co on ma mi odpowiadać.

I znowu powtarza sie ta sytuacja,Mijam go, ale tym razem zaczepiam i pytam co on robi.Wtedy on mnie policzkuje i zaczyna przy mnie całować tą kobietę...:(

I scena w domu.Ja mówię mu,że przecież prosiłam, byś powiedział jak kogoś poznasz. On mi odpowiedział, że zostaje z nią bo ona tak cudownie całuje.Z nią jeden był tylko pocałunek taki, jakby ze mną tysiące zsumować.Odczulam to, jakby moje pocałunki były nic nie warte.

On ubrał sie w garnitur, wziął kwiaty w doniczce i wyszedł mówiąc mi: Że idzie bo nie może sie spóźnić.

ale co najgorsze zamienił mnie na...taką brzydką i starą babę:(

(ona była bardzo brzydka)

 

Proszę o interpretację tego snu.

Ja się na tym nie znam ale moja dziewczyna często śni i większość snów się sprawdza dlatego się martwi tym snem bo nie wie jak go odbierać.

Powtarzam to jej sen opisany mi na gg, gdyż ja mieszkam za granicą a ona w Polsce.

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

bartku77, To, że we śnie zostawiasz dziewczynę dla innej, w dodatku brzydkiej kobiety oznacza tyle, że martwi ją wasza 'separacja'. Boi się, że to że jesteście daleko od siebie odbije się negatywnie na waszych stosunkach i że w rezultacie się rozstaniecie. Mam wrażenie, że ona postrzega Ciebie jako osobę, która nie potrafi odmawiać i bardzo angażuje się w sprawy innych. Jeśli tak jest, to ona może mieć wrażenie, że właśnie Twoje zaangażowanie w sprawy znajomych odciąga Cię od niej.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź.

Moja dziewczyna natomiast interpretuje to w ten sposób że szukam sobie kogoś innego, zdradzam ją i planuje rozstać się z nią. Oczywiście moje stwierdzenie iż to bzdura nie przekonuje jej gdyż wg snu jest inaczej.

Czy można ten sen interpretować jako zmierzenie, planowanie, zdrady??

 

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

bartku, można by, ale jedynie w sytuacji, gdy Twoja dziewczyna miewała sny czysto prorocze, tzn. każda sytuacja ze snu sprawdziła się na jawie w ten sam sposób.

Ten sen jest typowo symboliczny i jest właśnie odbiciem uczuć, lęków Twojej dziewczyny. Ja wiem, że związek na odległość nie jest łatwy, ale Twoje kobieta musi zrozumieć, że to nie Ty szukasz okazji do skoku w bok, a jedynie jej chorobliwa zazdrość przyczynia się do nieporozumień. Jeśli ona będzie Ci robić wyrzuty tylko na podstawie snu, to według mnie znaczy, że po prostu Ci nie ufa.

Powinniście wyjaśnić tę kwestię jak najszybciej.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

witam.snilo mi sie 3 mezczyzn,ktorzy w pewnym momencie pochylili sie do przodu i z ich plecow wygietych w pałąk zaczęły wychodzić duchy,tak jakby ich dusze,czulam zdziwienie i jakby smutek.nie rozumiem tego

Link to comment
Share on other sites

123mariszka,

jedyna interpretacja jaka przychodzi mi tutaj do głowy, to to, że czeka Cię teraz radość z powodzenia jakiegoś przedsięwzięcia, dobre nowiny, oraz pozbycie się złudzeń. Jednak nie będzie to Twoją zasługą a kogoś z Twojego otoczenia, kogo być może niedawno poznałaś.

 

Na przyszłość nie zamieszczaj swoich snów w cudzych tematach, zwłaszcza, jeżeli tytuł nijak się ma do symboli z Twojego snu. Przejrzyj najpierw dział 'Znaczenie Snu', jeśli tam nie znajdziesz odpowiedniego tematu, napisz w 'Prośbie o interpretację...'.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mariszka,

 

Coś w Twoim życiu się rozpoczyna.

Powinnaś podjąć decyzję dotyczącą całego Twojego życia, a nie tylko niektórych wybranych jego dziedzin. Powinno to być konkretne, namacalne działanie.

Powinnaś popracować na samoakceptacją i nie poddawać się szkodliwym krytykom, które stawiają wobec Ciebie zbyt duże wymagania.

 

Twoja świadomość, rozum, intelekt otworzyły przed Tobą, dzięki Twojej woli możliwość dalszego rowoju świadomości.

Powinnaś z tego skorzystać, przeanalizować swoje lęki, wątpliwości czy żale aby w przyszłości nie obciążały Twojej psychiki i nie blokowały dalszego rozwoju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...