Jump to content

dziewczyna, zakochany, pijany, autobus, troska


pawellewczuk35
 Share

Recommended Posts

Witam. Chcę wam opisać piękny i dziwny sen. Przyśniła mi się moja koleżanka. Ja siedziałem w drugim pokoju a ona w większym. W tym pokoju było dwa telewizory, były one włączone. Idąc do drugiego pokoju wyłączyłem oba naraz. Widzę koleżankę siedzącą na łóżku i kolegę lezącego na tym łóżku.w tym pokoju jest jakby ciemno ale nie noc. Potem akcja rozgrywa się w mieście.Jest zima, zimno na podwórku. idę chodnikiem a obok jest droga gdzie jeżdżą samochody, jestem w dwóch stanach: w stanie zakochania i pijanego. zakochany w tej dziewczynie.Nagle ta dziewczyna do mnie dzwoni i pyta sie czy nic mi nie jest, martwi się o mnie. idę koło ronda i mysle sobie żeby trafić na autobus linii nr 17. Nagle widzę że dzieci do lat 10 biegną do autobusu i ja zacząłem biec. nie zdążyłem dobiec... Autobus odjechał, nie było widać napisu numeru linii. Nagle na zobaczyłem jedzie autobus linii 17. ja do niego nie wsiadłem. wróciłem do domu pieszo. Gdy wróciłem do domu znalazłem sie w łazience. Stanąłem przy lusterku. Widziałem swoją twarz a najbardziej mnie zwróciło uwagę moje oczy. Były niebieskie ale jakby za mgła(biała).czułem się pijany i zakochany. Sen wydawał mi się realistyczny.obudziłem się ze snu i dziwnie się czułem.

Jeśli chodzi o o tą dziewczynę mieszkaliśmy razem w jednym domu ale w innych pokojach. Ona ma głosy długie brązowe.Ja kiedyś się w niej zakochałem ale ona nie przyjęła do wiadomości że jest jeszcze druga osoba która się może zakochać(miała chłopaka) spędzaliśmy razem ze sobą dużo czasu jak mieszkaliśmy. Ostatnio zerwałem z nią kontakt i nie odzywam się do niej. A autobus linii nr 17 to dojeżdżałem z uczelni do domu najczęściej.

 

A możesz zinterpretować drugi sen: dziewczyna stoi w cerkwi i jakby brała ślub, jej włosy były lśniące i kręcone. pana młodego nie było. Ta osoba przypominała mi znaną osobę. A co może oznaczać jak się patrzy w oczy dziewczynie a ona ma zamknięte powieki?? Dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

ja nie rozumiem ;) czy Ty swoje posty zamieszczasz w kilku miejscach? forum na razie działa tak jak działa i nie mogę sprawdzić. jeden sen-jeden post a z tego wynika jakbys nie pisał tylko do mnie ;) pamiętam,że wczesniej takie sytuacje miałeś. więc jak teraz jest ?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witaj,odkryjesz jakies fakty na temat swojego kolegi.Dowiesz sie o nich bez wiedzy kolegi,cos czego on się nie spodziewa,że Ty wiesz.W sytuacji z dziewczyna jednak pomimo zachowania popełnisz jakiś błąd który przysporzy Ci kłopoty,trudności i wyrzuty sumienia.Jednak splot wydarzeń jaki nastąpi później da Tobie nadzieję.Będziesz liczył na to,że wszystko uda się załatwic z korzyścia dla Ciebie-relacje z dziewczyną na której Ci zalezy.Ale ten splot wydarzeń który nastąpi Ty dostrzeżesz za późno i w konsekwencji zauważysz,że na czas nie wykorzystałeś danej szansy od losu.Spóźniłeś sie ze swoimi działaniami.Jednak wtedy zaczną następować zmiany w Twoim wnetrzu,w Tobie samym.Będziesz bardzo uważnie i dogłebnie analizował swoje wcześniejsze postępowanie,zachowanie,działanie.Wszystko to w oparciu o Twoja mądrość i doświadczenie życiowe jakie zdobędziesz do tamtego czasu.Zmienisz myslenie w kwestii tej dziewczyny,nie będzie ona dla Ciebie osoba tak ważną jak była wcześniej.

 

Ta dziewczyna z drugiego snu oznacza miłość pełną rozczarowań,pana młodego nie ma.Wątek religijny -dlaczego akurat cerkiew?Sny takie w ważnych,krytycznych,przełomowych momentach życia.Zaś zamknięte oczy dziewczyny której sie w nie patrzy mówia o tym,że nie jest ona zaangażowana uczuciowo w relacje z tym chłopakiem,brak uczucia,zrozumienia czy przywiązania z jej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...