Jump to content

Dziewczyna :pytajnik:

Reprint
 Share

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Chciałbym kogoś prosić o zinterpretowanie mojego snu bo jestem bardzo ciekawy co to znaczy. Wszystko działo się w starej szkole, byłem z moim przyjacielem w szkolnej piwnicy gdzie są szatnie i biegliśmy, on z przodu, a ja za nim. Byliśmy w kurtkach zimowych i kogoś szukaliśmy, nagle zaczeliśmy biec na 2 piętro gdzie są klasy, bieg bardzo szybko i na schodach go zgubiłem i gdy wbiegłem na piętro z prawej strony na lewą szła moja była pani dyrektor, a za nią tłum ludzi i gdy mnie mijała chciałem się coś jej zapytać ale powiedziała że nie ma czasu. Gdy minął mnie tłum ludzi zobaczyłem że za tym tłumem stała dziewczyna z mojej klasy którą kochałem, podeszła do mnie i uśmiechnęła się ( ja stałem w zimowej kurce) potem machnęła rękom, machnęła nią jeszcze raz i końcówkami palców dotknęła kurtki, a potem na wysokości mojej klatki piersiowej z prawej strony tak jakby zaczęła coś rysować na kurce palcem i zapytałem się co rysuje a ona powiedziała, że rysuje flagę a następnie przytuliła mnie i się obudziłem. Bardzo chcę wiedzieć co znaczy to zajście z dziewczyną.

Za interpretacje bardzo dziękuję.