Jump to content

Sen o śmierci .

Lidia0123
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry .. jestem tu nowa , ale zwracam się z prośbą o interpretację snów .

Otóż mojej dziewczynie śnił się sen(tak , mojej dziewczynie , i proszę pominąć nie fajne uwagi na temat homoseksualistek .. ) po raz któryś z kolei , że umarła , ale topiąc się w wannie pełnej krwi .. z tego co wiem śmierć symbolizuje coś dobrego , np. długie i szczęśliwe życie , ale nie wiem , czy to utopienie w wannie pełnej krwi nie znaczy czegoś złego .. zazwyczaj w sennikach są właśnie podane ogólnie terminy na temat śmierci we śnie , dlatego też mam nadzieję , że ktoś mi pomoże .

Ona jest bardzo chorowitą osobą , więc jeśli ten sen dotyczy jej chorób (czyli tak jak było podane w senniku , że wyzdrowieje) , to kamień spadnie mi z serca .. proszę , o jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję .

Edited by Lidia0123

Witam!

Sen należy rozpatrywać wielopłaszczyznowo i to wtedy może jej pomóc znaleść znaczenie.

Łazienka w snach to symbol życia intymnego lub oczyszczania się ze złych energii, zmęczenia. Wanna bardzo czesto tyczy się narządów rodnych kobiety a konkretnie macicy (wanna jako naczynie z wodą - macica również "naczynie").

Śmierć w takiej wannie pełnej krwi ja rozpatrywałbym tak:

- koniec problemów z drogami rodnymi

- lub koniec problemów z chorobami układu krążenia

- lub poprawienie się wyników np: krwi

Ale na sen mozna spojrzeć również od strony uczuciowej bo to czasami oznacza łazienka i moze symbolizować koniec problemów w związku ale tą drugą wersję uważam za mniej prawdowpodobną gdyż w takich snach przewążnie występuje woda a nie krew.

Pozdrawiam:

Sławomir