Jump to content

Jak rozpoznać stan swoich czakr


oiseaux
 Share

Recommended Posts

Proszę mi podpowiedzieć jak mam rozpoznać stna swoich czakr /oczywiście nie chodzi mi o zrobienie testu typu: pytanie odpowiedź, gdyż uważam to bardziej za rozrywkę niż miernik faktycznego stanu/, a może ktoś na forum może określić, "przebadać" ktore czakry u mnie są dysfunkcyjne albo nadczynne. Przeglądałam tutaj dużo wątków, i póki co nie znalazłam nic konkretnego, proszę więc o podpowiedzi. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam rozumieć, że sam posłużyłeś się wahadełkiem i wyszły jak wyżej moje zanieczyszczenia czakr!! No nieźle wiedziałam, że coś jest nie takm, ale aż do tego stopnia!!

Wielkie dzięki gullfaxi!;-)

Link to comment
Share on other sites

zanieczyszczenia czakr x10 i masz w procentach 1cz 8,5 2cz6,5 3cz6,0 4cz5,0 5cz5,5 6cz7,0 7cz9,0

 

Gulfaxi, moglbys mi wytlumaczyc jak sprawdzasz zanieczyszczenia?

Link to comment
Share on other sites

oiseaux :) ,posługiwanie się wahadełkiem jest proste - to mowa twojej podświadomości z twoją świadomością ,a czym lepiej nauczysz się współpracy z twoją podświadomością (głębią twojej psychiki) ,tym lepiej dla ciebie ,będziesz lepiej panować nad swoim życiem i swoimi emocjami oraz myślami ,jeśli nie masz pieniędzy na zakup wahadełka. - tu masz różne wahadełka : http://www.google.com/search?q=wahade%C5%82ka+photo&hl=pl&biw=1024&bih=677&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UXhDTvq3NpCl-gbj5dzXCQ&ved=0CCAQsAQ

 

To wahadełko możesz wykonać sobie sama/sam : weź sobie nitkę - kawałek ,obojętnie jaki kolor ,ale najlepiej ciemny i zawieź na niej kawałek cięższego niedużego przedmiotu np.klucz ,obrączka itp. poćwicz najpierw na nim żeby go zaprogramować i naładować twoją energią ,skupiając się na nim to np. jeśli obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara to umów się ze sobą (ponieważ Podświadomość to prawdziwa Ty ) powtarzaj sobie żeby zapamiętać -Że To Jest Tak ,natomiast jeśli wahadełko obraca się w drugą stronę umów się ze sobą - że to jest Nie .

 

Narysuj makietę na papierze 7 kół poziomo , i trzymając nad każdą nich wahadełko ,trzymając w lewej dłoni (lewa strona ciała = to prawa strona mózgu = A to podświadoma czyli emocjonalno psychiczna część osobowości ) ,zacznij od dołu czyli pierwszej czakry i np .pytaj się o co chcesz -jaki jest stan mojej czakry 1 , potem drugiej itd. w miarę praktyki nie będziesz musiała być tak drobiazgowa ,ponieważ tak jak Ja ,intuicyjnie będziesz wszystko i wszystkich czuć .

 

Ponieważ twoja Nieświadomość i Podświadomość staną się Świadome i Zintegruje Się W Tobie Cała Osobowość.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Gulfaxi' date=' moglbys mi wytlumaczyc jak sprawdzasz zanieczyszczenia?[/quote'] witaj posługuje się wahadłem Pit to nieźle opisał tyle ze nie każdy ma predyspozycje i znacznie lepiej posługiwać się wahadłem fachowym jest to ważne bo mogą wyjść nieprawidlowe wyniki zwłaszcza jeżeli sprawdzasz siebie często wychodzą bardzo nieprawidlowe wyniki.ja robię sprawdzenie na podstawie nicku ale niektórzy negują, prawidłowość metody, fakt nie jest dla wszystkich i to wyższa szkoła
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie każdy ma predyspozycje do posługiwania sę i prawidłowym odczytywaniu wskazań wahadełka (trzeba urodzić się takim ze zdolnościami Paranormalnymi i wytrenować zdolności Parapsychiczne),należy to do dziedziny takiej jak Paranauka -Metafizyka ,której gałęzią zajmującą się Wahadełkami I Różdźką jest Radiestezja .

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

witaj posługuje się wahadłem Pit to nieźle opisał tyle ze nie każdy ma predyspozycje i znacznie lepiej posługiwać się wahadłem fachowym jest to ważne bo mogą wyjść nieprawidlowe wyniki zwłaszcza jeżeli sprawdzasz siebie często wychodzą bardzo nieprawidlowe wyniki.ja robię sprawdzenie na podstawie nicku ale niektórzy negują, prawidłowość metody, fakt nie jest dla wszystkich i to wyższa szkoła

 

Posluguje sie fachowym wahadelkiem juz dosc dlugo(obecnie uzywam kwarcowe), prosze o opis metody, ktora stosujesz by sprawdzic zanieczyszczenia i co robisz by je oczyscic

 

zawsze przed uzyciem sprawdzam trafnosc wahadelka, korzystam tylko wtedy gdy trafnosc jest stuprocentowa

Edited by Gaia's child
Link to comment
Share on other sites

wahadło kwarcowe jest wahadłem naturalnym i jako takie ma swoje ograniczenia moim zdaniem nie powinno byc stosowane jako wskaźnikowe jest za bardzo wpływowe, nie posługuję się żadną specjalistyczna metoda, tabelami czy planszami jeżeli chodzi o czakry tylko pytanie odpowiedz. zanieczyszczenia oczyszczam wahadłem , świecą w intencji lub innymi ogólnie znanymi metodami .

Link to comment
Share on other sites

wahadło kwarcowe jest wahadłem naturalnym i jako takie ma swoje ograniczenia moim zdaniem nie powinno byc stosowane jako wskaźnikowe jest za bardzo wpływowe.

 

nie do konca rozumiem co masz na mysli mowiac wahadlo wskaznikowe

czy uzywasz roznych wahadelek do roznych celow?

Link to comment
Share on other sites

tak kiedyś tak, nie mówiąc o wahadłach leczących teraz do pracy używam udoskonalonego merizis dobór wahadła jest bardzo subiektywny wliczając w to wagę. wahadło wskaźnikowe wahadło którym robisz poważne diagnozy.

Link to comment
Share on other sites

możesz po sprawdzeniu pytać czy czy wynik jest prawidłowy, przy ważnych rzeczach prosisz osobę potrafiącą pracowac wahadle o konsultacje,ale uwaga pytanie do wahadła musi być tak żeby wykluczyć ze pytacie o co innego np jaka jest energetyka tego kamienia może dąć 2 różne odpowiedzi obie prawidłowe bo jedna dotyczy energetyki teraz a druga pełnej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Co do wahadełka to może zanim ktoś się zacznie bawić tą rzeczą spróbuje zabawę z różdżką. Wziąć kawałek druta w kształcie litery "L" , trzymać lekko w dłoniach nie ściskając go i pochodzić po podwórku ;) Jak się wygnie to masz duże predyspozycje że masz dobry przepływ energii, który ułatwi ci z wahadełkiem ;) Oczywiście nie oznacza to że ktoś kto nie znajdzie wody za pomocą druta nie da sobie rady z wahadełkiem ale ten sprawdzian przepływu energii pokaże "naocznie" czy ma zdolności oraz napełni pewną formą nadziei i wiary ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...