Jump to content

Miałem dziecko

Siakalamatuka
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mojego dzisiejszego snu. Przyznam się szczerze, że prosze o to po raz pierwszy w życiu, bo nigdy nie przywiązywałem wagi do znaczenia snów. Jednak ten sen był wyjątkowy moim zdaniem i bardzo zapadł mi w pamięci.

We śnie byłem na uczelni i tam miałem dziecko, ślicznego niemowlaka, jego imienia nie znałem, podobnie jak imienia jego matki, miałem do wypełnienia jakieś dokumenty, chyba o zapomogę, ale nie mogłem wypełnić ich bo nie znałem imienia matki, ani dziecka. Strasznie mnie to martwiło i prosiłem kolegę, żeby znalazł tą dziewczynę i zapytał o imię jej i dziecka. Dziecko było śliczne, uśmiechnięte i zdrowe. Ubrane chyba na biało i nosiłem je na rękach. Byłem bardzo szczęśliwy, że jestem ojcem. We śnie mogłem sobie przypomnieć jedynie jak ta dziewczyna wygląda ale nic więcej.

Obudziłem się i byłem smutny, że sen się skończył, a ja nie zdołałem odnaleźć tej dziewczyny i pewnie dlatego interpretacja tego snu jest dla mnie bardzo ważna.

Bardzo dziękuję za wszelką udzielona mi pomoc :)

Witaj z twojego snu wynika ze problemy są lub nadejdą (BIAŁY KOLOR U DZIECKA) oznacza nadchodzącą wiadomość samo dziecko to już oznaka problemu było czyste i śliczne a ty się cieszyłeś że je masz czyli mimo przeciwności losu i szokującej wiadomości , będziesz zadowolony z rozwoju sytuacji