Jump to content

Miałem dziecko


Siakalamatuka
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mojego dzisiejszego snu. Przyznam się szczerze, że prosze o to po raz pierwszy w życiu, bo nigdy nie przywiązywałem wagi do znaczenia snów. Jednak ten sen był wyjątkowy moim zdaniem i bardzo zapadł mi w pamięci.

 

We śnie byłem na uczelni i tam miałem dziecko, ślicznego niemowlaka, jego imienia nie znałem, podobnie jak imienia jego matki, miałem do wypełnienia jakieś dokumenty, chyba o zapomogę, ale nie mogłem wypełnić ich bo nie znałem imienia matki, ani dziecka. Strasznie mnie to martwiło i prosiłem kolegę, żeby znalazł tą dziewczynę i zapytał o imię jej i dziecka. Dziecko było śliczne, uśmiechnięte i zdrowe. Ubrane chyba na biało i nosiłem je na rękach. Byłem bardzo szczęśliwy, że jestem ojcem. We śnie mogłem sobie przypomnieć jedynie jak ta dziewczyna wygląda ale nic więcej.

 

Obudziłem się i byłem smutny, że sen się skończył, a ja nie zdołałem odnaleźć tej dziewczyny i pewnie dlatego interpretacja tego snu jest dla mnie bardzo ważna.

 

Bardzo dziękuję za wszelką udzielona mi pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj z twojego snu wynika ze problemy są lub nadejdą (BIAŁY KOLOR U DZIECKA) oznacza nadchodzącą wiadomość samo dziecko to już oznaka problemu było czyste i śliczne a ty się cieszyłeś że je masz czyli mimo przeciwności losu i szokującej wiadomości , będziesz zadowolony z rozwoju sytuacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...