Jump to content

Gorąca prośba do Maddie o interpretacje


maniamania
 Share

Recommended Posts

Witam :)

 

Ty jesteś 4/13/22, a Pan 9/27. Jesteście związkiem karmicznym, w którym Twoja Droga Życia pokrywa się z jego 1 Punktem Zwrotnym = 4/13/22. Po drugie, suma Waszych Dróg Życiowych to 4 - a więc jest to związek wymagający pracy, ciągłego, wzajemnego "docierania", aby funkcjonował. Jesteście związkiem szczególnym, pod tym względem, że najprawdopodobniej Pan ma spełnić w Twoim życiu ważą rolę. Więc nie chodzi tutaj tylko o to, że skoro związek karmiczny, to jest wyjątkowy, bo dwoje ludzi miało się spotkać. U Was dodatkowo jest tutaj zaznaczona pomoc, wsparcie, coś, co drugiej osobie jest niezbęde, co ma pomóc jej zrozumieć swoją ścieżkę życia.

 

Pod względem numerologicznym Wasze energie są wobec siebie toksyczne - to tak jak dwa zupelnie różne charaktery. Ty jesteś osobą pracowitą, poukładaną, systematyczną, lojalną. Z Pana to taki altruista jest, lubi się udzielać, przypuszczam, że Tobie może brakować sytuacji sam na sam w tym związku. Dodatkowo jesteście duszami o wyżsyzm poziomie rozwoju - Ty wibracją mistrzowska (22), a Pan wibracja duchową (27), co, moim zdaniem, w tym przypadku może ułatwiać sprawę.

 

22 to mistrzowski budowniczy, który lubi przetwarzać ideały w konkretne formy dla dobra wszystkich. Jest menedżerem lub kierownikiem - praktycznym i uniwersalnym. Osobowość ta bardzo przypomina pozytywną 9, zwłaszcza w tym, że lubi wszystkich ludzi, dobrze czuje się w grupie, szczególnie wówczas, gdy pracuje dla szczytnych celów. 22 są zwykle uczciwymi, idealistycznymi ludźmi wielkich sukcesów. Więc pamiętaj o swoim potencjale :) Radzę też poczytać o 22 ;)

 

27 to wibracja osób, które angażują się w działalność społeczną, chcą pomagać innym, ich problemy stawiają na pierwszym miejscu, zaś swoje zawsze na drugim. Możliwe są tutaj kontakty międzynarodowe, podróżowanie… Tacy ludzie czasami wydawają się chodzącymi aniołami – ale z drugiej strony czyni ich to trudnymi we współżyciu. Ich potrzeby emocjonalne nie są dla nich priorytetem, nie łatwo też przychodzi im angażowanie się w związki. I tutaj powinni zrozumieć, że droga do rozwoju duchowego prowadzi także poprzez związki, poprzez pracę nad miłością do drugiej osoby, bez tego nie będą oni kompletni.

 

Czy Pan wyjeżdza bądź macie ze sobą ograniczony kontakt? Pan ma same 2 w Wyzwaniach Życiowych, więc przypuszczam, że życie uczuciowe będzie dla niego wyzwaniem, będzie napotykał trudności, by je sobie ułożyć :(

 

W tej chwili (do 2018 r.) jesteś w 1 Punkcie o wibracji 7/16 - a to karma miłości. Dlatego przypuszczam, że uczusz się akceptować pewne zachowania Pana (ale 27 bywają specyficzne...).

16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Powinno się ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upost swojemu ego, na rzecz milosci.

 

Na podsumowanie ujmę to tak: jeśli będziecie w stanie kształtować Waszą relację ponad energie podstawowe 4 i 9, będziecie darzyć się wyrozumiałością, zrozumieniem, otwartością, szczerością, jesli będziecie wypracowywać potencjał swoich wyższych wybracji i indywidualnie zmierzać w tym kierunku, to związek może ładnie się rozwijać.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...