Skocz do zawartości

omatkoboskacozachaos.


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

właśnie tak. mnóstwo elementów we śnie. chciałabym je wszystkie opisac, ale ten sen był taki chaotyczny, że chyba złożenie ich wszystkich do kupy będzie czymś niemożliwym.

 

Kochana... no to tak..

 

generalnie widziałam kolege kiedys poznanego przez internet( aktualnie rozstal sie z kobieta)i nie wiem co w moim snie robi bo ja o nim jakos tam nie mysle ekstra czy cos. zwykly kolega.

 

 

spacerowalismy, jakies pola byly wokol nas ..pokazal mi dom w nim dziewczyne.. tak jakby ten dom byl bez sciany frontowej i widzielismy c oba robi.. a sobie siedziala, wyma****ąc nogą.. on mi o niej opowiadał cos tam.. potem szlisym trz miedzy roznymi blokami..doszlismy do wesolego miasteczka..opowiadalam mu,ze zawsze balam sie jaskini stachu..ale w koncu kiedys sie przezwyciezylam i ja przeszlam z tym tylko, ze ona byla wyjatkowo mala i to nie bylo przeciez niczym wielkim, a Łukasz mnei sluchal ;)

 

potem za tym miasteczkiem byla jakas siatka czy bama.. i kupa jego znajomych, polozylismy sie na kocu oni sobie zartowali, ja sie troche nie moglam odnalezc i nei jetem pewna,ale chyba jedna dziewczyna go tam podrywala czy takie jakies 'lolicie' zagrywki stosowala wobec niego..wszysc wiedzieli,ze ja jestem tylko koleznka.. potem zaczal z jakims kolega zartowac i uwaga..on zaczal na Łukasza sikac :/ potem ja sie smialam uciekalaam i tez zostalam olana ;]];];] ajlepsze,ze ten mocz mial dosc fajny smak oo ludu :lol: masakra :D

 

pamietam tez,ze po jakims czaise znalazlam sie z nim jakby w kosciele..na jakism slubie...?ale tu pewnosci nie mam..bo ta jaby byl to kosciol a zarazem pokoj :D siedzieli tam goscie, pamietam ziemniaki ktore jadlam.. i pamietam,ze w ktoryms momencie wizialam jakby mysli lukasza.. rozwazal dwie kobiety.. ja jako zona ( widzialam swoje imie i nazwisko- te mysli przypominaly pojawiajace sie w powietzu litery , ktore twotzyly zdania :) ) i jakas inna pamietam,ze widzial w nim mnie jako ciekawa kandydatke na zone :lol: jasne) i jakaś inną ładną, ale kompletnier taka..prista i puszczalska :P czy cos w ten desen.. . Pary slubnej to ja nei kojarze na tym weselu a wlasciwie to nei mam takiego prkeonania kto to byl do konca bo co najlpesze dwie osoby moja przyjaciok a z facete sie pojawila.. i albo oni byli swiadkami albo para slubna bo na koniec rozdawali prezenty.. jakie splty czy cos i mneidyz innymi ja ją dostałam :)

 

 

nic z teg nie czaje . Łukasz i ola z chlopakiem czyli ta mozliwa para lub swaidkowie nei znaja sie ( tak sie skalda,ze ola i Gabrys jej chlop byli prawdziwym swiadkami u siostry, ktora zaraz - po roku czasu..bedzie sie rozwodzic..:( )

 

cygnao jesli cokolwiek z tego jest lgiczne prosze CIę o pomoc, strasznie duzo elementów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

a ii jeszcze dodam,ze jak sie obudzilam to zapytalam tego kolege na ejscie czy on czasem nei zastanawia sięnad wyborem dwoch kobiet bo mi sie tak skojarzylo ale o mnei raczej na pewno nei chodzi :) tylko bylam takim przenosnikiem ;)

 

 

aaaaaaaaaaaa i jeszczd tam mi sie snilo,ze obawiama sie,ze w ciazy jestem i neiw iem czy nei bylam z takim chlopakiem, ktoremu w realu napisalam zeby juz sie do mnei nei odzywal nigdy wiecej. ale mialam stresa a wiedzialam ze nigdy d niczego nei doszlo chociaz bylo male zagroznie ;P:P:P:P:P:P zatsanwialam sie czy mneiw noc y jakos nei wykorzystal , al potem w iedzialam,ze bym na ewno cos czula :P

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Shein chaos we śnie jest odzwierciedleniem panującego obecnie chaosu w realu w Tobie, w Twoim zyciu.Kolega z przeszłości symbolizuje jakiegoś innego kolegę który aktualnie występuje w Twoim zyciu a łączą Was relacje podobne do tych z tamtym poznanym w internecie.

Chaos i pomieszanie panuje u Ciebie ale ta przykra sytuacja wkrótce się rozwiąże.

Dużo elementów we śnie a utrudnia mi interpretacje jak piszesz bo czasami trudno zrozumieć o co kaman ;) przez literówki.

Ten slub ze snu to poruszenie w sferze uczuciowej u Ciebie ale taki przebieg jak we śnie nie jest zapowiedzią szczęśliwych splotów okoliczności w Twojej sferze emocjonalnej.Myślę,że ogarnięcie całej sytuacji w jakiej jesteś teraz w realu spowoduje,że i sny będą lepsze i uporządkowane.Tego Ci zyczę :)

Zas co do tej ciąży ze snu i wykorzystania w nocy...Twój plan/pomysł o zakończeniu z nim znajomości w realu znalazł swoje odzwierciedlenie we śnie.Na jawie napisałaś mu żeby się do Ciebie nie odzywał ale tak naprawde to sama nie jesteś do końca przekonana czy postąpiłaś słusznie,masz wątpliwości które swoje odbicie znajdują w Twoich myslach-jestem w ciąży czy nie jestem.O wykorzystaniu w nocy nie ma tu nic.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...