Jump to content

Piękna prośba


Lady Charlotte
 Share

Recommended Posts

Witam, mam prośbę o obliczenie relacji numerologicznej między mną a moją przyjaciółką. Zastanawiamy się czy nie ma między nami jakiejś karmy, jest w nas wiele podobieństw, nasza psychika jest skonstruowana w niemal identyczny sposób, przytrafiają nam się identyczne sytuacje w tym samym czasie. Drzewo genealogiczne sprawdzałyśmy powiązań nie ma ;)

 

Ja 25.06.1984

Przyjaciółka 05.04.1982

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to relacja karmiczna. Co ciekawe - macie takie same wyzwania (tzw. czarne szczyty): 1-3-2 i być może stąd to podobieństwo.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o wyzwania numerologiczne - pokazują one przeszkody, które trzeba rozwiązać w życiu. Informują jakim "testom" będziemy poddani i jak sobie z tym przeciwnościami losu radzić.

 

Wyzwania są 3 - dwa wyzwania wtórne (I WW działa do mniej więcej 40rż. drugie po czterdziestce) i jedno wyzwanie głowne działające przez całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Czarne szczyty to wyzwania życiowe:

 

Wyzwania życia działają niezależnie od pozostałych wibracjii stanowia swego rodzaju wyzwanie jakiemu staramy się sprostać. W pozytywnej ich realizacji,konieczna jest współpraca naszej woli. Wyzwania przedstawiają ewentualne przeszkody do pokonania,sytuacje przychodzące po to aby poddać nas próbie – zmuszają nas do znalezieniaodpowiedniego sposobu na wyjscie „z impasu”, rozwiązania konfliktu, czy problemu. Zawarty jest w nichswego rodzaju test, który będzie się

powtarzał przez pewien czas, w różnych dziedzinach naszegożycia,dopóki nie zrozumiemy samej istoty danego mechanizmu, pozwalającejnaobrócenie negatywnego

potencjału w pozytywny – nasze problemy odpowiadają naszymsłabościom, niedouczeniu i nasze Wyzwania właśnie umożliwiają nam naukę napraktycznych przykładach w ogniu codziennych zmagań. Jedynym sposobem na to, aby uwolnić sięod tych wymagań (negatywnych ich skutków), jest zaakceptowanie ich i postaranie się imsprostać.

 

I WYZWANIE - oddziałuje od urodzenia do około 40 roku życia.

 

II WYZWANIE - oddziałuje od około 40 roku życia.

 

WYZWANIE GŁÓWNE - oddziałuje przez całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...