Jump to content

Karty proś a będzie ci dane...


Guest Indhi
 Share

Recommended Posts

Guest Indhi

Odkrywcy i pionierzy Prawa przyciągania - Esther i Jerry Hicks, wykorzystując niezwykły przekaz channelingowy od istoty wyższej- Abrahama z miłości i potrzeby pomagania innym ludziom stworzyli talię 60 kart o wymiarach 100 x 140 mm.

Państwo Hicks są zarówno prezenterami jak i producentami nauk Abraham-Hicks o sztuce przyzwalania na przyjście do nas naturalnego Dobrobytu.(Organizują otwarte prezentacje i warsztaty, opublikowali ponad 700książek, kaset i płyt).

 

,,Karty Proś a Będzie Ci Dane'' są małymi dziełami sztuki, patrząc na nie można zauważyć, iż zaprezentowane rysunki wyglądają tak,jakby zostały namalowane dłonią dziecka, troszkę niezdarnie, na pozór niedbale, ale ze swoistą szczerością i radością, co sprawia, że emanują ciepłem beztroską i spokojem.

 

Tak wybrana szata graficzna nie jest przypadkowa, albowiem sięgają one do wewnętrznego dziecka, które mieszka w każdym z nas, a przede wszystkim prezentują zasady Najpotężniejszego Prawa we Wszechświecie - Prawa Przyciągania.

Każda karta zawiera wyjątkowy przekaz od Abrahama, początkowo może się wydawać, iż jest on zagmatwany, niezrozumiały i kompletnie nielogiczny, ale bez wątpienia zmuszający do myślenia i właśnie to powoduje, że gdy zaczniemy patrzeć głębiej i postrzegać go oczami duszy, wówczas otrzymamy bezcenną wskazówkę, która wręcz w porażający sposób może wpłynąć na nasz sposób postrzegania rzeczywistości.

 

Spotkanie z tymi kartami stanowi niezwykłą podróż w głąb siebie, swoich pragnień, marzeń, ale także i swoich słabości innymi słowy wszystkiego tego, co wpływa na kształtowanie naszego charakteru, osobowości.

 

Jeżeli ktoś szuka gotowej zwięzłej odpowiedzi na nurtujące go pytania, bądź też natychmiastowego panaceum na swoje bolączki, to ,,Karty Proś a Będzie Ci Dane'' zdecydowanie go nie usatysfakcjonują, natomiast, jeżeli ktoś jest swoistym poszukiwaczem i koneserem pracy nad sobą z pewnością się nie zawiedzie.

 

W ciągu dwutygodniowej pracy z nimi, u osób, które skorzystały z ich przesłania nastąpiły pierwsze oznaki poprawy sytuacji na przykład zmiany sposobu myślenia i nastawienia, do różnych spraw, mogę potwierdzić osobiście, iż te karty wyciszają i wprowadzają w stan błogiej lekkości, natomiast praca z nimi umożliwia połączenie informacji zawartych w świadomości ze skutecznym realizowaniem pragnień, a energia w nich zawarta sprawia, że można przenosić góry.

Te karty mają w sobie wyjątkową moc, która to sprawia, że gdy raz weźmie się je w dłoń nic już nie jest takie samo jak dawniej, oczywiście w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.

Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam moim oczom ukazało się przesłanie: ,, Trzymam teraz klucz do spełniania wszelkich pragnień'', nie sądziłam, że tym kluczem są właśnie te karty.

 

Teraz już wiem, że posiadam bezcenny klucz do własnego wnętrza, a przy tym do kreowania własnego życia.

Zatem jeżeli pragniesz poznać prawdę o sobie samym, wprowadzić w swoje życie korzystne zmiany, poprawić swoje relacje z otoczeniem i bliskimi, bądź spełnić swoje najskrytsze pragnienia, TE KARTY SĄ DLA CIEBIE.

Wykorzystaj szansę na lepsze życie i przyjmij dobrodziejstwa jakie mają Tobie do zaoferowania te karty.

Marzenia są w zasięgu ręki tylko wystarczy po nie sięgnąć.

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...