Skocz do zawartości

Totalnie zagmatwane


gagatkawtd

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko pamiętam sny , ale ten był wyjątkowo wyraźny. 11 pażdziernika tego roku pochowaliśmy dziadka mojego chłopaka . Mieszkanie po nim zostało puste. Pewnego dnia pojechaliśmy do tego mieszkania i zauważyłam , że okno od kuchni ( na parterze ) było otwarte. Poszłam sprawdzić i spojrzałam przez okno , a w kuchni na podłodze leżał dziadek na brzuchu , nieżywy. Ubrany dokładnie tak jak w trumnie tylko miał laczki zamiast butów. Najgorsze było to , że głowę miał obciętą i leżała ona w nieprzeźroczystej reklamówce obok dziadka. Potem okazało się , że ktoś wykopał dziadka ( huligani ) , obciął głowę i przyniósł dziadka do mieszkania. Oczywiście odbył się ponowny pobrzeb inny od pierwszego. Jakby z przymusu i tym razem była urna a nie trumna. Potem pojechaliśmy do centrum handlowego , zaczął padać grad i było strasznie ślisko na parkingu. W nasz zaparkowany samochód uderzył maluch i skasował nam pół passata. Strasznie byłam wkurzona , a pani i pan z malucha nie chcieli nam podać swoich danych w celu odzyskania pieniędzy za stłuczkę. Pamiętam , że strasznie krzyczałam na nich , a jak pani - blondynka zaczęła uciekać dogoniłam ją i za włosy zaciągnęłam do samochodu.

 

Tak się skonczył ten sen. Nie potrafię go zinterpretować , bo dużo sprzeczności w nim jest.

P.S. znaleziony dziadek wyglądał tak jak w dniu śmierci - bez śladu rozkładu zwłok.

Bardzo proszę o interpretację , bo się troszkę zdenerwowałam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma pomysłu ?? kurcze cały dzień chodzę i myślę co oznaczał ten sen. Bardzo proszę o interpretację , chociaż fragmentaryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Ja spróbuje choć troszkę pomóc. Zacznę od drugiej części opisanego snu - zimne powietrze, uczucie zimna ma związek ze słabnącymi lub tłumionymi uczuciami. Grad wskazuje na niepokój i niezadowolenie. Lód, ślizganie się przestrzega przed kombinacjami/ spekulacjami, które to mogą zakończyć się porażką i jakoś stratą. Wypadek ten zaś jest przeszkodą do realizacji celu np. rywalka w miłości. hmm podsumowując sen ten jest przestrogą przed jakimiś problemami, stratami, przeszkodami oraz może symbolizować osłabnięcie, ochłodzenie się uczuć między Tobą a Twoim chłopakiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Z lękami , niepokojem i niezadowoleniem borykam się ostatnio często. Tylko problemy z chłopakiem ... raczej nie , no chyba że dopiero coś kombinuje :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...