Skocz do zawartości

czrne ptaszysko, chybryda czlowieka z ptakiem, obrzydliwa kawka


makowa_panienka

Rekomendowane odpowiedzi

hej, zaniepokoil mnie sen...

 

lezac w lozku... odsuwajac rolete w snie zobaczylam wielkie krucze nogi. czarne, masywne... zaniepokojona co to i dlaczego usiadlo kolo mojego okna odsunelam rolete, a tam juz na parapecie siedziala na wpol obdarta z pior kawka, szamotala sie, skakala do okna ktore bylo uchylone do gory, i probowala wejsc, gdy tylko to zobaczylam, ijej obrzydliwy pysk, dziub... taki jakby smietnikowy brzydki leb z brzydkimi piorami, zaczelam zamykac okno ale ajkos nieumiejetniei zaczela mi wlazic do domu przez szpare od gory. byla taka brzydka. do bylo w dzien. slonce w pleni, lazur nieba i to obrzydlistwo. i wlazilo, w koncu udalo mi sie domknac to okno. gdy poszlam do pomieszczenia obok po parapecie lazil jeszcze wiekszy ptak... wygladal jak pol sęp, ktory byl wielkosci strusia, pol czlowiek.... od pasa w gore czlowiek i to cos zaczewlo gadac z moja matka. po czym polecieli we dwoje i mieli z tego niezla zabawe.

 

tak czy inaczej kawka mnie znaiepokoila...bo ten element ta secenria to jakby nowa plansza, ktora sie nie pojawiala jeszcze w sanch. z reguly mam tak ze pamietam sny ktore sa dla mnie istotne, wydarzaja sie na "planszach" z poprzednich snow dostosowane to aktualnych potrzeb...

 

 

czy ktos ma pomysl an interpretacje/

 

dzisiaj wyjezdzam....czy to cos wrozy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

hej,prośbe o interpretacje zamieściłaś w moim sub forum i tu tylko ja interpretuje sny.Nie wiem czy chciałaś uzyskać ja ode mnie czy od innych użytkowników. W dziale snów ogólnym interpretuje więcej osób. Post zamieszcza sie tylko raz jednak zawsze mozna dać linka.Czekam na Twoją decyzje,czy chcesz interpretacji udzielonej przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Podstępna osoba w Twoim otoczeniu,która na siłę chce z butami wejść w Twoje życie z kłopotliwymi wydarzeniami/wiadomościami.Zakłócenia w Twoim zyciu osobistym,codziennym.Jak wyglądaja Twoje relacje w związku?czy jesteś sama?uważaj na bliskiego mężczyzne wokół Ciebie,by nie zawiódł Twojego zaufania.

To jest tak jakby ktos tez po części próbował ograniczać Twoja wolna wole.

 

Kolejne sny zazwyczaj sa kontynuacja snów minionych,ich rozwinięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... mam chyb a kolejna czesc snu....

 

noc, biały bus... noc, deszcz, to pks jest..., siedze blisko kierowcy z poczuciem, ze tu jest bezpiecznie. a ja jade sama. jade do mezczyzny, ktorego dobrze znam, jade tez tam gdzie sa jego znajomi, to jest jakis event. gdzies tam juz z nim sie wczesniej widzialam, w tym snie. my juz bylismy gdzies, a ja skads wracam. nagle za uchem slysze jego glos, jakby juz siedzial za mna. odwracam sie, a tam ktos mowil jego glosem, zlapal mnie, znikad pojawil sie jeszcze jeden facet, ktory mnie zlapal i trzymal., a ja poczulam okropne uczucie, cala soba, wklocie igly, ze wszystkimi prawdziwymi niemal ze wrazeniami przebijania skory i trafieniem w miesien. okropne!!! zasmiali sie obaj, wstali i uciekli. a ja wyszlam... dotarlam na miejsce, ale tego mezczyzny tam nie bylo, to byla plaza, albo brzeg rzeki... byl plot. byly zabudowania rozrywkowe, szalenie granatowe niebo, zolty piasek pod stopami i ten deszcz ktory gdy zauwazalam ze pada, sen zmienial kolor na okrutnie chlodny. ponury. a ja ide pootym piasku i trace przytomnisc, w szale, ze jestem wsciekla, bo ktos w tym busie zrobil mi krzywde, a niek nie chcial sluchac. az przybiegl mezczyzna do ktorego jechalam od poczatku snu. spojzl na mnie i gdzies szlismy, byli jego znajomi, i tak padalo. a ja zostalam zarazona jakas choroba przez ten zastrzyk z busa, ja bylam przerazona, ja czolgalam sie po ziemi nikkt mnie nie sluchal. to byl okropny sen... bo tez mezczyzna tez nie sluchal, on mnie w tym snie w jakis sposob uratowal. bo byl znajomy.... a ja czulam ze jestem wsrod ludzi ktorzy maja swoje sprawy na glowie, i gowno ich obchodzi ze cos mi jest, jakbym byla niewiarygodna... okropny koszmar.

 

budzilam sie 3 razy w nocy, roztrzesiona, i bolalo mnie miejsce "wklucia". wiec dzisiejszej nocy ja bylam przekonana ze to nie byl sen. byl okropnie realistyczny. nprawde. w nocy wydawalo mi sie gdy lezalam w lozku ze to flashback po jakiejs grubej imprezie..... tyle ze wczoraj bylam caly dzien w domu. dopiero chwile po obudzeniu z tego amoku zdlalam sobie sprawe ze to jednak byl sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Podróż przez zycie,kłopot w aktualnych wydarzeniach,nie masz pojęcia o czyms co się wydarzy,nie przewidujesz czegoś.Mężczyzna ma wpływ na Twoje zycie,jesteś pod jego wpływem.W uczuciach,w sferze emocjonalnej,w związku nie przewidujesz sytuacji która lada moment może sie wydarzyć i zburzy Twój spokój.Zawiedziesz sie na kims komu ufasz i nie spodziewasz sie takiego obrotu spraw.Poczujesz się samotna i nierozumiana,zostawiona sama sobie.Zacznij moze więcej dbać o siebie i mysleć o sobie a nie zyc tylko z myśla o partnerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...