Jump to content

co moze to oznaczac?

agusiaaga666
 Share

Recommended Posts

snily mi sie 3 dziwne sny

1. bylam z kolezanka w moim wieku przed duzym sklepem lidl (u mnie w miescie) i wszedzie byly kobiety w roznych etapach w ciazy (jedna miala mniejszy brzuch, drugo wiekszy, albo niedlugo mialy rodzic). nawet inne moje kolezanki ktore znam byly tam w ciazy. pozniej z ta moja kolezanka (ona jedyna nie byla w ciazy) nagle znalazlysmy sie w miescie gdzie miesiac temu bylam. i jechala kobieta na rowerze z wielkim brzuchem, z paskiem wzdluz i rozstepami po bokach brzucha... pozniej ta kolezanka do mnie bym sie nie przejmowala tak kazda ma w ciazy. ja w tym snie tez bylam w ciazy ale brzuch malutki mialam. a rzeczywistosci mam objawy ciazowe ale watpie czy jestem w ciazy...

2.dwa dni pozniej snilo mi sie ze zaraz mialam miec slub. tak nagle ta decyzja zapadla. w rzeczywistosci mam 17 i pol lat. tam tez tyle mialam. w snie narzeczonego nie widzialam ale musial byc jakis porzadny ze rodzice i rodzina sie zgodzila...kochalam innego (w realu tez). pozniej byly przyszykowania suknie slubna mialam na sobie ale chwile. w myslach mialam plan ze jak wyjde za maz to stane sie pelnoletnia i bede mogla uciec do swojego ukochanego bez przeszkod. w kuchni u mojego dziadka byla moja siostra cioteczna mlodsza o 3 lata. zapraszalam ja na slub i wesele. byla to sobota ranek. a slub mial byc dzisiaj(w kosciele w mojej parafii) a jutro wesele(w swietlicy z 5 km od mojego miasta-tam rok temu moja kuzynka starsza miala wesele ale w kosciele niedaleko tej swietlicy-bylam tam). ta mlodsza siostra cioteczna powiedziala ze jak jej mama pozwoli to ze bedzie. bo zaraz jada. i ja troche przekonywalam. i sie obudzilam

3. tej samej nocy co slub snilo mi sie JUZ KTORYS RAZ TO MIEJSCE ze szlam z kuzynem nad morze i znalezlismy ale bylo jezioro i ja do niego wbieglam. zza jeziorem byly trzy baseny (gleboki sportowy) jeden ze slizgawka a trzeci taki normalny. przy tym duzym bawily sie dzieci jeden przeszedl po rurze i spadl ale wyplynal i bawil sie dalej. zza basenem byl blok MOJEJ CHRZESTNEJ SIOSTRA TAM MIESZKA i poszlam z kuzynem przejsc sie. po drugiej stronie basenu siedziala na lawce moja chrzestna z ta siostra i jej mezem (obecnie nie utrzymuje z nimi kontaktu kilka lat) przechodzilam kilka razy ale nie zauwazala mnie, nawet probowalam uwage zwrocic ale nic. to miejsce mi sie snilo kilka razy(raz ze potwory jakies ganialy itd) a tamte wyzej nr 1 i 2 snia mi sie pierwszy raz...

z gory dziekuje za interpretacje :)