Jump to content

Prosba o interpretacje snu o policji

katherina84
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam wielka do Pani prosbe o interpretacje snu mojego partnera. Ten sen jest dosc ciekawy i intrygujacy. Razem z nim siedzielismy objeci na przystanku autobusowym. Nagle podjechaly pod niego 3 radiowozy policji. Policjanci odrazu sie do niego rzucili i skuli kajdankami. Aresztowali go podobno za kradziez 58 samochodow. Gdy jego wciagali do radiowozy do mnie podszedl jeden z policjantow, ktory mnie przytulil i pocalowal. No i w tym momencie moj facet obudzil sie z krzykiem. heh pozniej nie mogl zasnac i przezywal ten sen takze mam wielka prosbe o jego interpretacje. Pozdrawiam

Guest cyganicha

Witaj,Twój chłopak chce osiągnąć emocjonalną równowagę i na tym mu zależy.Oczekuje wiele i wiele chciałby otrzymać.Wcześniejsze jego doświadczenia zyciowe lub strach przed utrata ukochanej dziewczyny powodują, że bardzo sam się kontroluje aby nie popełnić żadnego błędu.Zależy mu na Tobie i stąd taka wymowa snu. Boi się cierpienia,zerwania,zranienia.Ocenia swoje szanse,możliwości i uważa ze jesteś tak wspaniałą dziewczyną,że nie zasługuje na Twoje uczucie,na Ciebie.Czuje sie jak złodziej który kradnie Twoje uczucie.Okaż mu swoje uczucie,wyraź je, pozdrawiam

Wielkie dzieki za piekna interpretacje snu. Mysle, ze moze byc prawdziwa bo on sie bardzo stara, problemem wlasnie sa moje uczucia. Jestem po nieudanym malzenstwie z czlowiekiem, ktory bardzo mnie skrzywdzil i teraz ciezko mi zaufac, w pelni otworzyc sie przed drugim facetem, ale mysle, ze jak tak dalej bedzie sie dobrze ukladalo miedzy nami z czasem bede potrafila mu w pelni okazac uczucia, dziekuje i pozdrawiam

Guest cyganicha

bardzo proszę i cieszę się, że mogłam Ci pomóc :) wszystkiego co najpiękniejsze Wam życzę a Tobie wiary w siebie,Jego i Was :) Powodzenia i wszystkiego co najlepsze :)