Skocz do zawartości

Brak energii


euforia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od dłuższego czasu odczuwam brak energii. Jakby ktoś wyssał ze mnie cała energię. Wcześniej było zupełnie inaczej. Czuję się słaba, całkowicie pozbawiona sił... Na dodatek Ostatnio przejmuję się chyba wszystkim, nawet takimi sprawami, na które nie mam wpływu. I to chyba mnie dodatkowo przytłacza. Wcześniej byłam pogodna i pozytywnie nastawiona, ale to sie zmieniło dopadaja mnie złe myśli. Zaczęłam chorować.W krótkim czasie byłam nawet dwukrotnie w szpitalu. Mam nawracające bóle głowy. W ogóle juz nie wiem jak sobie z tym radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zbyt długo jesteś pod wpływem jakiegoś stresu.. np praca, później to się przekształca w "stałe" kitowe samopoczucie (pozniej nawet ciezko snalezc przyczyne bo staje sie to rutyna)

zajmujesz się ezoteryka itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu zyje w stresie, to prawda. Ale właściwie nie mam większych problemów. Po prostu coś sie we mnie zmieniło i zupełnie nie wiem dlaczego. Chodzę zestresowana i ciągle zmęczona, pozbawiona energii. Dlatego pewnie choruję.... Nie nie zajmuje się ezoteryką, ale ciekawi mnie to:). A czy ten mój stan może być związany z czakrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie zajmujesz się czakrami to nie powinnaś szukać w nich przyczyny złego samopoczucia. Zbadaj własne otoczenie i siebie. Nie każdy zajmuje się czakrami, nie musi. Niektórzy nie interesują się nimi, a czują się świetnie. Jednak, jeśli interesuje Cie ta tematyka to praca nad czakrami może być pierwszym krokiem w tym kierunku, początkiem "rozwoju". I to jest wporządku.

 

Nie ważne jakie metody wybierzesz do poprawy nastroju ważne są efekty.

 

możesz się uleczyć zwyczajnie stawiając sobie małe przyjemne cele (nie myslac o czakrach) i je realizować niż raczyć się białym światłem i wizualizować czakry itp :)

wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) na pewno masz rację. Muszę po prostu stawic czoła mojemu złemu samopoczuciu.I sama zacząć szukać przyczyny. Muszę przestać sie zamartwiać błahymi sprawami, bo życie ucieka :) Serdecznie Dziękuje Ci za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dłuższego czasu odczuwam brak energii. Jakby ktoś wyssał ze mnie cała energię. Wcześniej było zupełnie inaczej. Czuję się słaba, całkowicie pozbawiona sił... Na dodatek Ostatnio przejmuję się chyba wszystkim, nawet takimi sprawami, na które nie mam wpływu. I to chyba mnie dodatkowo przytłacza. Wcześniej byłam pogodna i pozytywnie nastawiona, ale to sie zmieniło dopadaja mnie złe myśli. Zaczęłam chorować.W krótkim czasie byłam nawet dwukrotnie w szpitalu. Mam nawracające bóle głowy. W ogóle juz nie wiem jak sobie z tym radzić.

 

Ah te wakacje..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Witam! Od dłuższego czasu odczuwam brak energii. Jakby ktoś wyssał ze mnie cała energię. Wcześniej było zupełnie inaczej. Czuję się słaba, całkowicie pozbawiona sił... Na dodatek Ostatnio przejmuję się chyba wszystkim, nawet takimi sprawami, na które nie mam wpływu. I to chyba mnie dodatkowo przytłacza. Wcześniej byłam pogodna i pozytywnie nastawiona, ale to sie zmieniło dopadaja mnie złe myśli. Zaczęłam chorować.W krótkim czasie byłam nawet dwukrotnie w szpitalu. Mam nawracające bóle głowy. W ogóle juz nie wiem jak sobie z tym radzić.

 

witaj :) poradzę Ci,zrób badania na poziom hormonów.Zagadka powinna zostać rozwiązana a odpowiednie leczenie da pozytywne wyniki :)

zdrowia i duzo siły oraz pozytywnej energii zyczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam podobnie, nie mogłam sobie z niczym poradzić, byłam pozbawiona energii i przybita.

Po pewnym czasie zorientowałam się, że wpływało tak na mnie kilka osób, z którymi wtedy się trzymałam.

Aktualnie wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) wszystko minęło wraz ze zmianą towarzystwa.

 

Rozejrzyj się dobrze i postaraj się znaleźć przyczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez przyszło mi do głowy, że przyczyna moga byc niektórzy ludzie. Po spotkaniu z niektórymi z nich czuje się " wyprana". Jakby zabrali mi energię. A co do zbadania hormonów, to samo polecił mi lekarz. Często problemy z tarczycą dają podobne objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...