Jump to content

praca w sklepie

blekitny__obloczek
 Share

Recommended Posts

Witaj Cyganicho proszę Cię o interpretację dzisiejszego snu

Gdy przyszłam do sklepu gdzie pracuję okazało się,że był bałagan w tym samym pomieszczeniu powstawał

jeszcze jeden sklep to miał byc sklep elektryczny/tak mnie sie wydaje/.

Część naszej bizuteri przeniesona jakby na zaplecze ,do takich szaf.

Miłam klientkę,ktora chciała kupić zawieszkę złotą gdy poprosiła o jedną ja zauwazyłam ze to nie zawieszka

a kolczyki dwa złączone,chciałam bardzo sprzedać i biłam się z myślami czy jej o tym powiedzieć.

jednak powiedziałam prawdę klientka się zasmuciła i szukaliśmy innej zawieszki ,musiałam wyjść na zaplecze po inną bizuterię trochę się obawiałam bo w sklepie mialam duzo wyłozonych łańcuszkow,

kobieta oglądała przebierała wchodzili inni klienci .... nie pamiętam czy coś kupiła

Wyszłam ze sklepu zostawiając to wszystko ,poszłąm z koleżankami na obiad.....

Gdy wracaliśmy ,zaczęłam się denerwować,że nikogo w sklepie nie ma ,co powie szef,pobiegłam kolezanki zostały w tyle ,a wczesniej jeszcze spojrzałam na zegarek było 18.30 gdy juz byłam blisko spojrzałąm,że roleta jest zasunięta,myślałam,kto to zamknął,czy był szef, bałam się....

Gdy weszłam było dużo ludzi ,dzieci siedzialy w sklepie nie znałam ich powiedzialam,że tu nie moga siedzieć

okazalo się,że to są dzieci tych ludzi z tego sklepu elektrycznego,odpowiedzialam ,a to wy mozecie

jeszcze przyszla jakaś kobieta zdjęła futro połozyła je na fotel i powiedziała ja tez mogę ....

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Guest cyganicha

Witaj Obłoczku :)

a w realu w pracy wszystko jest obecnie okey? bo ten bałągan z początku snu jest troszeczkę niepokojący.daj mi proszę odpowiedź na moje pytanie najpierw.i jak układają sie relacje obecne w pracy?

pozdrawiam cieplutko Obłoczku :*

Witaj Cyganicho

Przepraszam,że dopiero odpowiadam,wczesniej nie mogłam

W pracy jest wszystko dobrze,tak myslę,jutro pierwszy dzień po urlopie

cały czas myslę,czy te dwie kobiety z salonu fryzjerskiego nie mówią o mnie źle,z szefem jest ok dogadujemy się.

Martwię się tylko tymi kobietami ,pracujemy obok siebie.

Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie .

Guest cyganicha

hej Obłoczku :)

dużo sie dzieje u Ciebie ostatnimi czasy,w domu,w pracy,w Tobie samej.Zmieniasz się, wyczulona jesteś bardziej na emocje i zachowania innych,dokładniej je odbierasz i odczuwasz.Ten o pracy odzwierciedla te kobiety i relacje jaki miedzy Wami panują. To o czym Ty wiesz ale również czego nie wiesz a wyczuwasz.Intuicję masz dobrą,nie ufasz kobietom które są w Twoim otoczeniu.Każdą manipulację faktami która mogłaby niekorzystnie wpłynąć na Twoją osobę Ty wygrywasz prawdą, swoim poczuciem obowiązkowości i charakterem.Twój szef zna Cie juz na tyle,że w efekcie końcowym nie ulega kombinacjom podstępnych osób,które mogą knuć za Twoimi plecami.Jesteś pracownicą oddaną i sama zdajesz sobie z tego sprawę.A Twój szef ceni Ciebie i dostrzega Twoje zalety.Nie bój sie podstępnych osób i nie dawaj wejść sobie "na głowe".Poradzisz sobie ze wszystkim,dasz radę.Pozdrawiam cieplutko i wszystkiego co najpiękniejsze życzę :)