Skocz do zawartości

podnoszenie się poziomu wody


Lwica1331

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam dokładnie tego snu, ale prosiła bym o chociaż częściową interpretację.

Pamiętam że siedziałam ze znajomymi w dużym pomieszczeniu z pułkami czy podzielonymi salami i był tam mój chłopak o imieniu Paweł. Obecnie jestem wolna i nigdy z takich mężczyzną nie byłam. Później musiałam gdzieś iść, szłam drogą w swojej miejscowości trochę na obrzeżach, w pewnym momencie drogę zaczynała zalewać woda ale wiedziałam że idąc po tej (już teraz sądziłam że to ścieżka) ścieżce dotrę do pomostu który pojawił się na jej końcu i teraz też myślałam że on tam jest zawsze, wcześniej gonie było ale teraz jest dla mnie oczywiste że on tam jest.Teraz to znaczy w śnie w tym momencie. Ale wody zaczyna przybierać pojawia się drugi jakiś pomost inie ma łąk które mnie wcześniej otaczały tylko gęsty las. Jest jej tak dużo że muszę zacząć płynąć, ale wiem że powinnam płynąć do tego pomostu po lewej by prądy mnie zniosły do tego do którego chcę dotrzeć, widzę pomarszczoną taflę wody.Płynę trzymając telefon komórkowy w dłoni myślę że nie zadzwonię po nikogo bo się zepsuje w wodzie. Budzę się. Dzień wcześniej miałam dość intensywne przeżycia związane z niektórymi "rzeczami" występujące w tym śnie, wiem że to ma na nie wpływ. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jak sama zauważyłaś przezycia z minionego dnia miały wpływ na Twój sen.Sen odzwierciedla Twoja podróż przez zycie i zmagania z jakimi obecnie sie borykasz.Brakuje Ci oparcia od drugiej osoby.Czujesz sie zagubiona ale wiesz,że to z czym sie zmierzasz w tej chwili musisz przejść.To jakiś ważny etap w Twoim zyciu,który musisz pokonać by mogło zacząć się cos nowego.Problem czujesz jakby Cie zaczynał przerstać.Na ten czas nie uda się Tobie rozwiązać tego problemu jesli przed obudzeniem nie wyszłas z wody.za mało tez napisałas o samej wodzie,jaka była.Pomarszczona tafla wody a co więcej?Przejrzysta,błotnista,brudna,czysta?Prądy chciałas by Cie zniosły do tego pomostu do którego zmierzasz bo sama nie czujesz sie teraz na siłach pokonać obecnego problemu.

bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie jaka była woda, chyba ciemno błękitna,ale nie mętna. gdyby była mętna czuła bym strach ponieważ boję się pływać na otwartych akwenach gdy nie widzę co jest w wodzie. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...