Jump to content
Guest truskawka

Numerologiczna 4 z ...

Recommended Posts

Guest truskawka

Jakie relacje ma 4 z innymi Drogami Życia?

 

Czwórka z Jedynką: Trudna sytuacja, ponieważ metodyczna i cierpliwa Czwórka ciągle musi hamować rozpędzoną Jedynkę, a przy tym jest osobą skromną i nie lubi się popisywać, nie przyniesie więc Jedynce tak upragnionego splendoru.

 

Czwórka z Dwójką: Utalentowaną, intuicyjną i przyjazną Dwójkę Czwórka obdarza tym, czego jej brak - systematycznością i cierpliwością. Mogą się wiele od siebie nauczyć, a ich związek stać się może twórczy i silny.

 

Czwórka z Trójką: Trudno im się zrozumieć, bo są krańcowo inni. Trójkę nudzić będzie powaga i zdyscyplinowanie Czwórki, a Czwórkę denerwuje roztrzepanie i lekkomyślność Trójki. To pole walki, chyba że Trójka trochę nie spoważnieje, a Czwórka nie nabierze lekkości.

 

Czwórka z Czwórką: Dwie pracowite solidne osoby razem mogą osiągnąć wszystko. Wierne i lojalne w stosunku do siebie stworzą dom stabilny, trwały i pełen harmonii. Natomiast brak w nim będzie fantazji i romantyzmu.

 

Czwórka z Piątką: Zdyscyplinowanej Czwórce trudno znieść zmienność i niekonsekwencję Piątki, a Piątkę nudzić będzie stabilna i pracowita Czwórka. Jeśli potrafią się dogadać, mogą się doskonale uzupełniać.

 

Czwórka z Szóstką: Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, że Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

 

Czwórka z Siódemką: Odmienni, ale mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

 

Czwórka z Ósemką: Ambitni, pracowici, wytrwali, dążą do tego samego - do pieniędzy i sukcesu. Mądra i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom.

 

Czwórka z Dziewiątką: To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą.

 

źródło - Horoskop - wróżby, przepowiednie, horoskopy - Horoskop - WP.PL

Edited by Ismer
połączenie postów

Share this post


Link to post
Share on other sites
capace

ja jestem 4 a moj maz 9................ mysle ze tworzymy udany zwiazek....i prawda jest ze on mnie inspiruje a ja robie...:) chociaz nie wiem czy to dla mnie korzystnie:)

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
mamagroszka

Ja 4 mój M. też 4. Nasze daty urodzenia tworzą te same cyfry ustawione w innej kombinacji. Myślałam zawsze, że to dobrze no i wyszło, że faktycznie nie jest najgorzej. Tylko ten romantyzm :zakochany:

Share this post


Link to post
Share on other sites
aniusia312

Jestem w związku, który zapowiada się, że razem do grobowej deski razem będziemy i ja jestem 4 i on też i wszystko jest ok tylko właśnie ten romantyzm ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

4 + 5

Partnerski związek czwórki z piątką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z podróżnikiem ciekawym świata, dyplomatycznym handlowcem, psychologiem, skłonnym do zmienności, słomianego zapału, fanatyzmu i lenistwa (5).

Czwórka, która jest przywiązana do miejsca, zachowawczo stara się zatrzymać przeszłość i często wykazuje nadmierną ostrożność, w związku z piątką będzie się czuła niepewnie, może nawet zagrożona. Wynika to ze skrajnie różnego postrzegania rzeczywistości i diametralnie różnych potrzeb partnerów. Piątka potrzebuje ruchu, namacalnej przestrzeni i ryzyka podnoszącego poziom adrenaliny, czyli dokładnie tego, czego wystrzega się czwórka. Piątka powinna w związku z czwórką zauważyć i szanować jej potrzebę stabilizacji i asekuracji. Czwórka zaś powinna widzieć radość życia i energię twórczą piątki, jako perspektywy rozwoju siebie samej. Podróże i niezależność piątki często powodują jej nieobecność w domu. Dla równowagi psychicznej czwórka potrzebuje systematycznej pracy a piątka wyżycia się w sporcie. Zagrożeniem dla związku jest upór, nieustępliwość, nadmiar ambicji i brak konsekwencji u czwórki, zaś u piątki nietolerancja, zmienność, narcyzm i lenistwo. Takie połączenie różnych partnerów jest związkiem wymagającym pracy nad sobą.

4 + 6

Partnerski związek czwórki z szóstką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z artystycznym nauczycielem, uczuciowym, odpowiedzialnym domownikiem, skłonnym do pesymizmu, podejrzliwości, niepokoju i melancholii (6).

Czwórka pracuje nad zabezpieczeniem finansowo-materialnym rodziny, stara się o stabilizację i silną pozycję społeczną. Jest wierna, odważna i rzetelna, wkłada wysiłek w systematyczną pracę wykonawcy i jest oszczędna. Uzdolniona artystycznie szóstka jest opiekunem ogniska domowego, odpowiedzialnym nauczycielem wewnętrznej harmonii, korzystania z intuicji i tolerancji. Oboje mają nawykowo zablokowaną zdolność komunikowania emocji, co u czwórki jest wynikiem skupiania się na przeszłości, a u szóstki tendencyjną skłonnością do pozostawania w cieniu, na marginesie. Dlatego właśnie partnerzy muszą nauczyć się komunikacji i mówienia o rzeczach dla nich ważnych, o swoich emocjach. Muszą również wspierać wzajemnie poczucie własnej wartości. Czwórka powinna wystrzegać się nieustępliwości, surowości, nerwowego uporu i zachowawczości. Szóstka musi wystrzegać się pasywności, cierpienia wewnętrznego, zazdrości i zwątpienia w siebie. Związek ten pozwala wzajemnie ewoluować, przez poznanie relacji rodzinnych i stworzenie ogniska domowego.

4 + 7

Partnerski związek czwórki z siódemką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora, skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4), z perfekcjonistą, uduchowionym filozofem, odważnym, inteligentnym, skłonnym do dominacji, autorytatywności, pracoholizmu, samotności i obsesji (7). Czwórka, która jest wykonawcą, obdarzonym zdolnościami administracyjnymi i organizacyjnymi, w związku z uduchowioną, dociekliwą i drobiazgową siódemką ma szansę na rozwój duchowy. Partnerów łączy tu odwaga, konsekwencja i solidność. Czwórka rozwija się poprzez pokonywanie pozornych ograniczeń materii, a siódemka doskonale funkcjonuje w duchowym poznaniu

rzeczywistości przez intuicję. Jest więc przewodnikiem i wsparciem dla czwórki, która z kolei realnie ocenia rzeczywistość, jest wierna i wytrwała. Siódemka jest zdolna zdobywać finanse, o ile skupi się na wyższej wartości wykonywanej pracy, a więc na idei. Inteligencja i wewnętrzna tajemnica czynią siódemkę szczególnie atrakcyjnym partnerem. Oboje potrzebują komunikacji przez słowo. Czwórka musi wystrzegać się przywiązania do przeszłości i ubóstwa, egocentryzmu i twardego uporu. Siódemka powinna opanować skłonność do tyranii, pracoholizmu, samotności i ucieczki w używki, aby uniknąć obsesji.

4 + 8

Partnerski związek czwórki z ósemką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z prawym przywódcą, sprawiedliwym i wymagającym organizatorem, skłonnym do konserwatyzmu, egoizmu, surowości i brutalności (8).

Czwórka jest wykonawcą, stabilna, systematyczna, wytrwała i rozwija się poprzez pracę, przez zrozumienie pozornych ograniczeń materii i ostatecznej duchowości wszelkich jej przejawów. Ósemka jest silnym przywódcą, szamanem, związanym z siłami ziemi, panującym duchem nad kreacją materii. Związek ten to połączenie dwu osób realnie oceniających teraźniejszość, daje im siłę i materialną satysfakcję. Oboje muszą nauczyć się mówić do siebie o ważnych dla nich rzeczach. Ósemka jest świadoma narzędzia materialnej kreacji, jako procesu doskonalącego ducha. Dlatego przez mistycyzm i olśnienia wychodzi poza sferę materii. Dla ostrożnej i pracowitej czwórki jest to wzór samorealizacji. Dla czwórki groźbą niespełnienia jest surowość, wsteczne poglądy, zachowawczość i autorytaryzm. Dla ósemki niebezpieczna jest zazdrość, egoizm, nieczułość i ekstremizm, które grożą bankructwem i ruiną. Związek ten rozwija się poprzez pracę, jeśli rozwój duchowy zrównoważy rozwój materialny mogą zbudować rodzinne imperium.

4 + 9

Partnerski związek czwórki z dziewiątką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora, skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z idealistycznym misjonarzem, tolerancyjnym i wspomagającym słabszych, ostrożnym i skromnym, skłonnym do uporu, samotności, kłótni i bałaganiarstwa (9).

Połączenie odważnej, wiernej, pracowitej i rzetelnej czwórki, która skupia wysiłki na zapewnieniu rodzinie społecznego i materialnego bezpieczeństwa, z altruistyczną dziewiątką, głęboko skoncentrowaną na uczeniu innych etyki wewnętrznej, idealizmu i na otaczaniu opieką słabszych, wymaga od partnerów wzajemnego zrozumienia i akceptacji odmiennych potrzeb. Czwórka bowiem potrzebuje domu silnego wewnętrznie, ciepłego i bezpiecznego, a dziewiątka skupia swoją uwagę na możliwościach pomagania słabszym od siebie, na pracy humanitarnej i charytatywnej. To szczególne ukierunkowanie uwagi dziewiątki, która odczuwa wewnętrzną potrzebę misjonarstwa, jest bardzo trudne do zaakceptowania dla partnera, który może czuć się nieważny, a nawet porzucony. Ważna jest tu wzajemna dbałość o wewnętrzne poczucie wartości partnerów. Czwórka musi zapanować nad zachowawczością, surowością, ego-centryczną nerwowością. Oboje mają skłonność do uporu. Dziewiątka musi powstrzymać podejrzliwość, kłótnie, lęk, nietowarzyskość oraz samotne i skryte cierpienie.

 

 

źródło: Małgorzata Brzoza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...