Jump to content

Numerologiczna 4 z ...


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Jakie relacje ma 4 z innymi Drogami Życia?

 

Czwórka z Jedynką: Trudna sytuacja, ponieważ metodyczna i cierpliwa Czwórka ciągle musi hamować rozpędzoną Jedynkę, a przy tym jest osobą skromną i nie lubi się popisywać, nie przyniesie więc Jedynce tak upragnionego splendoru.

 

Czwórka z Dwójką: Utalentowaną, intuicyjną i przyjazną Dwójkę Czwórka obdarza tym, czego jej brak - systematycznością i cierpliwością. Mogą się wiele od siebie nauczyć, a ich związek stać się może twórczy i silny.

 

Czwórka z Trójką: Trudno im się zrozumieć, bo są krańcowo inni. Trójkę nudzić będzie powaga i zdyscyplinowanie Czwórki, a Czwórkę denerwuje roztrzepanie i lekkomyślność Trójki. To pole walki, chyba że Trójka trochę nie spoważnieje, a Czwórka nie nabierze lekkości.

 

Czwórka z Czwórką: Dwie pracowite solidne osoby razem mogą osiągnąć wszystko. Wierne i lojalne w stosunku do siebie stworzą dom stabilny, trwały i pełen harmonii. Natomiast brak w nim będzie fantazji i romantyzmu.

 

Czwórka z Piątką: Zdyscyplinowanej Czwórce trudno znieść zmienność i niekonsekwencję Piątki, a Piątkę nudzić będzie stabilna i pracowita Czwórka. Jeśli potrafią się dogadać, mogą się doskonale uzupełniać.

 

Czwórka z Szóstką: Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, że Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

 

Czwórka z Siódemką: Odmienni, ale mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

 

Czwórka z Ósemką: Ambitni, pracowici, wytrwali, dążą do tego samego - do pieniędzy i sukcesu. Mądra i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom.

 

Czwórka z Dziewiątką: To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli to się uda, stworzą świetny tandem, gdzie Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą.

 

źródło - Horoskop - wróżby, przepowiednie, horoskopy - Horoskop - WP.PL

Edited by Ismer
połączenie postów
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ja jestem 4 a moj maz 9................ mysle ze tworzymy udany zwiazek....i prawda jest ze on mnie inspiruje a ja robie...:) chociaz nie wiem czy to dla mnie korzystnie:)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja 4 mój M. też 4. Nasze daty urodzenia tworzą te same cyfry ustawione w innej kombinacji. Myślałam zawsze, że to dobrze no i wyszło, że faktycznie nie jest najgorzej. Tylko ten romantyzm :zakochany:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jestem w związku, który zapowiada się, że razem do grobowej deski razem będziemy i ja jestem 4 i on też i wszystko jest ok tylko właśnie ten romantyzm ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

4 + 5

Partnerski związek czwórki z piątką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z podróżnikiem ciekawym świata, dyplomatycznym handlowcem, psychologiem, skłonnym do zmienności, słomianego zapału, fanatyzmu i lenistwa (5).

Czwórka, która jest przywiązana do miejsca, zachowawczo stara się zatrzymać przeszłość i często wykazuje nadmierną ostrożność, w związku z piątką będzie się czuła niepewnie, może nawet zagrożona. Wynika to ze skrajnie różnego postrzegania rzeczywistości i diametralnie różnych potrzeb partnerów. Piątka potrzebuje ruchu, namacalnej przestrzeni i ryzyka podnoszącego poziom adrenaliny, czyli dokładnie tego, czego wystrzega się czwórka. Piątka powinna w związku z czwórką zauważyć i szanować jej potrzebę stabilizacji i asekuracji. Czwórka zaś powinna widzieć radość życia i energię twórczą piątki, jako perspektywy rozwoju siebie samej. Podróże i niezależność piątki często powodują jej nieobecność w domu. Dla równowagi psychicznej czwórka potrzebuje systematycznej pracy a piątka wyżycia się w sporcie. Zagrożeniem dla związku jest upór, nieustępliwość, nadmiar ambicji i brak konsekwencji u czwórki, zaś u piątki nietolerancja, zmienność, narcyzm i lenistwo. Takie połączenie różnych partnerów jest związkiem wymagającym pracy nad sobą.

4 + 6

Partnerski związek czwórki z szóstką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z artystycznym nauczycielem, uczuciowym, odpowiedzialnym domownikiem, skłonnym do pesymizmu, podejrzliwości, niepokoju i melancholii (6).

Czwórka pracuje nad zabezpieczeniem finansowo-materialnym rodziny, stara się o stabilizację i silną pozycję społeczną. Jest wierna, odważna i rzetelna, wkłada wysiłek w systematyczną pracę wykonawcy i jest oszczędna. Uzdolniona artystycznie szóstka jest opiekunem ogniska domowego, odpowiedzialnym nauczycielem wewnętrznej harmonii, korzystania z intuicji i tolerancji. Oboje mają nawykowo zablokowaną zdolność komunikowania emocji, co u czwórki jest wynikiem skupiania się na przeszłości, a u szóstki tendencyjną skłonnością do pozostawania w cieniu, na marginesie. Dlatego właśnie partnerzy muszą nauczyć się komunikacji i mówienia o rzeczach dla nich ważnych, o swoich emocjach. Muszą również wspierać wzajemnie poczucie własnej wartości. Czwórka powinna wystrzegać się nieustępliwości, surowości, nerwowego uporu i zachowawczości. Szóstka musi wystrzegać się pasywności, cierpienia wewnętrznego, zazdrości i zwątpienia w siebie. Związek ten pozwala wzajemnie ewoluować, przez poznanie relacji rodzinnych i stworzenie ogniska domowego.

4 + 7

Partnerski związek czwórki z siódemką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora, skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4), z perfekcjonistą, uduchowionym filozofem, odważnym, inteligentnym, skłonnym do dominacji, autorytatywności, pracoholizmu, samotności i obsesji (7). Czwórka, która jest wykonawcą, obdarzonym zdolnościami administracyjnymi i organizacyjnymi, w związku z uduchowioną, dociekliwą i drobiazgową siódemką ma szansę na rozwój duchowy. Partnerów łączy tu odwaga, konsekwencja i solidność. Czwórka rozwija się poprzez pokonywanie pozornych ograniczeń materii, a siódemka doskonale funkcjonuje w duchowym poznaniu

rzeczywistości przez intuicję. Jest więc przewodnikiem i wsparciem dla czwórki, która z kolei realnie ocenia rzeczywistość, jest wierna i wytrwała. Siódemka jest zdolna zdobywać finanse, o ile skupi się na wyższej wartości wykonywanej pracy, a więc na idei. Inteligencja i wewnętrzna tajemnica czynią siódemkę szczególnie atrakcyjnym partnerem. Oboje potrzebują komunikacji przez słowo. Czwórka musi wystrzegać się przywiązania do przeszłości i ubóstwa, egocentryzmu i twardego uporu. Siódemka powinna opanować skłonność do tyranii, pracoholizmu, samotności i ucieczki w używki, aby uniknąć obsesji.

4 + 8

Partnerski związek czwórki z ósemką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora,

skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z prawym przywódcą, sprawiedliwym i wymagającym organizatorem, skłonnym do konserwatyzmu, egoizmu, surowości i brutalności (8).

Czwórka jest wykonawcą, stabilna, systematyczna, wytrwała i rozwija się poprzez pracę, przez zrozumienie pozornych ograniczeń materii i ostatecznej duchowości wszelkich jej przejawów. Ósemka jest silnym przywódcą, szamanem, związanym z siłami ziemi, panującym duchem nad kreacją materii. Związek ten to połączenie dwu osób realnie oceniających teraźniejszość, daje im siłę i materialną satysfakcję. Oboje muszą nauczyć się mówić do siebie o ważnych dla nich rzeczach. Ósemka jest świadoma narzędzia materialnej kreacji, jako procesu doskonalącego ducha. Dlatego przez mistycyzm i olśnienia wychodzi poza sferę materii. Dla ostrożnej i pracowitej czwórki jest to wzór samorealizacji. Dla czwórki groźbą niespełnienia jest surowość, wsteczne poglądy, zachowawczość i autorytaryzm. Dla ósemki niebezpieczna jest zazdrość, egoizm, nieczułość i ekstremizm, które grożą bankructwem i ruiną. Związek ten rozwija się poprzez pracę, jeśli rozwój duchowy zrównoważy rozwój materialny mogą zbudować rodzinne imperium.

4 + 9

Partnerski związek czwórki z dziewiątką to połączenie solidnego i wytrwałego organizatora, skutecznego wykonawcy, skłonnego do surowej nieustępliwości i nerwowej zachowawczości (4) z idealistycznym misjonarzem, tolerancyjnym i wspomagającym słabszych, ostrożnym i skromnym, skłonnym do uporu, samotności, kłótni i bałaganiarstwa (9).

Połączenie odważnej, wiernej, pracowitej i rzetelnej czwórki, która skupia wysiłki na zapewnieniu rodzinie społecznego i materialnego bezpieczeństwa, z altruistyczną dziewiątką, głęboko skoncentrowaną na uczeniu innych etyki wewnętrznej, idealizmu i na otaczaniu opieką słabszych, wymaga od partnerów wzajemnego zrozumienia i akceptacji odmiennych potrzeb. Czwórka bowiem potrzebuje domu silnego wewnętrznie, ciepłego i bezpiecznego, a dziewiątka skupia swoją uwagę na możliwościach pomagania słabszym od siebie, na pracy humanitarnej i charytatywnej. To szczególne ukierunkowanie uwagi dziewiątki, która odczuwa wewnętrzną potrzebę misjonarstwa, jest bardzo trudne do zaakceptowania dla partnera, który może czuć się nieważny, a nawet porzucony. Ważna jest tu wzajemna dbałość o wewnętrzne poczucie wartości partnerów. Czwórka musi zapanować nad zachowawczością, surowością, ego-centryczną nerwowością. Oboje mają skłonność do uporu. Dziewiątka musi powstrzymać podejrzliwość, kłótnie, lęk, nietowarzyskość oraz samotne i skryte cierpienie.

 

 

źródło: Małgorzata Brzoza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...