Jump to content
Guest truskawka

Numerologiczna 6 z ...

Recommended Posts

Guest truskawka

Jakie relacje ma 6 z innymi Drogami Życia?

 

Szóstka z Jedynką: Przywódcze zapędy Jedynki mogą irytować Szóstkę, która z kolei zamęczać będzie Jedynkę ciągłym marudzeniem i pouczaniem. Są tak różni, że trudno jest im się porozumieć. Szansą na udany związek jest skupienie się na wspólnym rozwoju intelektualnym, gdyż łączyć ich mogą zainteresowania kulturalne i wykształcenie.

 

Szóstka z Dwójką: Oboje mają w sobie dużo ciepła i harmonii, powinni więc dobrze się rozumieć. O ile Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki, jest duża szansa na twórczy rozwój i artystyczną realizację w tym związku.

 

Szóstka z Trójką: Oboje cenią miłość i rodzinę, zatem może to być udany ciepły związek. Mogą razem rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Lekkomyślna Trójka może od Szóstki nauczyć się odpowiedzialności.

 

Szóstka z Czwórką: Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, że Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

 

Szóstka z Piątką: Twórczy i rozwojowy układ. Piątka daje inteligencję i dociekliwość, Szóstka uzupełnia to miłością i harmonią. Wspólnie pracują, a efekty ich działań mogą być naprawdę niezwykłe.

 

Szóstka z Szóstką: Idealny układ, w którym spotykają się dwie pełne miłości i harmonii istoty. Będą szczerze pomagać innym i wspólnie się rozwijać, chyba że zabraknie im materialnych podstaw, co ludziom żyjącym w chmurach rzeczywiście może się zdarzyć.

 

Szóstka z Siódemką: Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się dużo miłości.

 

Szóstka z Ósemką: Ten związek wymaga kompromisu. Szóstka będzie bronić swych ideałów i oburzać ją będzie materializm Ósemki. Natomiast praktyczna Ósemka nie zrozumie zasad, którymi kieruje się Szóstka.

 

Szóstka z Dziewiątką: Dobry układ dwójki altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza.

 

źródło - Horoskop - wróżby, przepowiednie, horoskopy - Horoskop - WP.PL

Edited by Ismer
połączenie postów

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

6 + 7

Partnerski związek szóstki z siódemką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z perfekcjonistą, duchowym poszukiwaczem, filozofem, skłonnym do pedantyzmu, obsesji i wycofania się do własnego świata (7).

 

Szóstka jest autorytetem skłonnym do kompromisów, który nade wszystko dba o dobro rodziny i jej podporządkowuje własne cele. Siódemka jest introwertykiem, który poszukuje własnego, wewnętrznego poznania świata i potrzebuje intymnego osamotnienia, aby uczyć się i rozwijać. Zestawienie tak skrajnie różnych potrzeb jest wyjątkowe. Miłość nie zna granic, a jednak w tym przypadku należy zachować ostrożność, bowiem tam, gdzie spotykają się szóstka z siódemką, wyostrzają się negatywne tendencje u obydwu, szóstka wątpi w siebie samą, a siódemka popada w wątpliwości w sens i ułożenie świata. Tych partnerów łączyć mogą wzniosłe cele wznoszenia ludzkości na wyższy poziom rozwoju. Indywidualne relacje zależą od szczegółów zawartych w datach narodzin, od programu i zawartości imion i nazwisk. Szóstka powinna panować nad nawykowym poddaństwem, podejrzliwością! zazdrością, a także nad wewnętrznym niepokojem i pesymizmem. Siódemka powinna kontrolować ambicje, skłonność do dominacji i pracoholizm, unikać samotności i używek, ponieważ grozi jej obsesja. Ogólnie jest to trudne zestawienie.

 

6 + 8

Partnerski związek szóstki z ósemką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z szamanem, wojownikiem i przywódcą, sprawiedliwym i surowym, skłonnym do egocentryzmu i tyranii (8).

 

Szóstka i ósemka łączą się w potrzebie posiadania własnej, bezpiecznej rodziny, ciepłej i stabilnej. Szóstka jest tą wrażliwszą i delikatniejszą emocjonalnie stroną związku, potrzebuje zapewnień o swej wartości i romantycznych dowodów uczuć, w postaci kwiatów i prezentów. Ósemka dba o finanse, posiada zmysł do interesów, zdolności organizacyjne i administracyjne. Szóstka troszczy się o emocje partnera, jest tolerancyjna, szczera, uczy etyki wewnętrznej i harmonii emocji, ciała i ducha. Ósemka jest autorytetem, dowódcą stabilnym, zdyscyplinowanym, inteligentnym. Jest też duchowym szamanem, i dlatego potrzebuje związku z ziemią, z drzewami, z dużymi roślinami. Zmysł praktyczny połączony z wytrwałością czyni ją silnym oparciem dla partnera. Oboje muszą nauczyć się mówić o swoich emocjach. Szóstka powinna unikać pasywności, podporządkowania, poddaństwa i skąpstwa. Ósemka musi poskromić egocentryzm, nieczułość, konserwatyzm i nieuczciwość. Związek ten daje szansę stworzenia silnego, stabilnego partnerstwa, ciepłego domu, o ile partnerzy zadbają o swoje potrzeby bez egoizmu.

 

6 + 9

Partnerski związek szóstki z dziewiątką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, i uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z mistycznym idealistą, humanistą pragnącym pomagać słabszym, skłonnym do podejrzliwości, skąpstwa i złości (9).

Szóstka dysponuje zdolnościami manualnymi, poczuciem harmonii i talentem kopisty, zaś dziewiątka jest obdarzona szczególnym wyczuciem rytmu. Oboje są wrażliwi i chcą opiekować się innymi, z tą różnicą, że szóstka zajmuje się domem i rodziną a dziewiątka poszukuje osób trzecich, którym może pomóc. Dziewiątka skupia uwagę na obcych, których uważa za pokrzywdzonych przez los i słabszych. Szóstka pozostaje więc w pewien sposób osamotniona w swojej potrzebie tworzenia ogniska domowego. Partnerzy mogą stworzyć wspólnotę opiekując się dziećmi, swoimi i cudzymi, połączyć się w działaniach humanitarnych. Szóstka dba o partnera, jest szczera i tolerancyjna. Dziewiątka wprowadza w życie ideały, potrzebuje własnej wolności. Szóstka powinna wystrzegać się krytykanctwa, zazdrości, pesymizmu i nadopiekuńczości. Dziewiątka musi wystrzegać się uporu, samotności, skąpstwa, impulsywności i skrytego cierpienia. Związek ten może dać partnerom spełnienie i zadowolenie, daje możliwość ekspresji artystycznej.

 

źrodło: Małgorzata Brzoza

Share this post


Link to post
Share on other sites
cisza04

Niezwykle trafne. 6 z 8 bez partnerskiego związku, w którym 8 powściąga swe egocentryczne zapędy a 6 w sobie zniszczy podporządkowanie (a właściwie konformizm), nie może się udać. Lecz czym przekonać egoistyczną 8? Wszystkie metody nieskuteczne.. a najgorszą cierpliwość i delikatność..która poczytywana jest przez 8 za pasywność. Właśnie jestem na etapie umierania tego związku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gandhali

A co sądzicie o numerologicznej 6 z 11-stką ?

Czy będzie tak samo jak dla 6 z dwójką ?

 

Dziękuje za pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Seid
A co sądzicie o numerologicznej 6 z 11-stką ?

Czy będzie tak samo jak dla 6 z dwójką ?

 

To zależy. Jeśli owa jedenastka ma niekorzystne wibracje w piramidce albo w imionach i nazwiskach to będzie się realizować jako dwójka.

 

Szóstka z dwójką, podobnie jak 6 z 11 sa w stanie stworzyć dobry i harmonijny związek. Jest to o tyle prostsze, że obie strony mają podobne cele i dążenia, a związek pozwoli im je zrealizować. Bywa tak, że szóstka pełni rolę opiekuna dla dwójki i to ona niejako trzyma to w kupie (na szczęście jej to nie przeszkadza, bo lubi się opiekować innymi).

Jeżeli wibracje sa niekorzystne i wychodzą na wierzch negatywne strony 2 i 6 to dwójka będzie się zamykała w sobie i będzie podatna na stany depresyjne. Szóstka natomiast może mieć tendencje do ciągłego oceniania i krytykowania dwójki. Może też mieć skłonność do podejrzliwości i lekką paranoję na punkcie zdrad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...