Jump to content

Numerologiczna 6 z ...


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Jakie relacje ma 6 z innymi Drogami Życia?

 

Szóstka z Jedynką: Przywódcze zapędy Jedynki mogą irytować Szóstkę, która z kolei zamęczać będzie Jedynkę ciągłym marudzeniem i pouczaniem. Są tak różni, że trudno jest im się porozumieć. Szansą na udany związek jest skupienie się na wspólnym rozwoju intelektualnym, gdyż łączyć ich mogą zainteresowania kulturalne i wykształcenie.

 

Szóstka z Dwójką: Oboje mają w sobie dużo ciepła i harmonii, powinni więc dobrze się rozumieć. O ile Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki, jest duża szansa na twórczy rozwój i artystyczną realizację w tym związku.

 

Szóstka z Trójką: Oboje cenią miłość i rodzinę, zatem może to być udany ciepły związek. Mogą razem rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Lekkomyślna Trójka może od Szóstki nauczyć się odpowiedzialności.

 

Szóstka z Czwórką: Dobry związek. Oboje odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i harmonii, pod warunkiem, że Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się ciepła i czułości.

 

Szóstka z Piątką: Twórczy i rozwojowy układ. Piątka daje inteligencję i dociekliwość, Szóstka uzupełnia to miłością i harmonią. Wspólnie pracują, a efekty ich działań mogą być naprawdę niezwykłe.

 

Szóstka z Szóstką: Idealny układ, w którym spotykają się dwie pełne miłości i harmonii istoty. Będą szczerze pomagać innym i wspólnie się rozwijać, chyba że zabraknie im materialnych podstaw, co ludziom żyjącym w chmurach rzeczywiście może się zdarzyć.

 

Szóstka z Siódemką: Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się dużo miłości.

 

Szóstka z Ósemką: Ten związek wymaga kompromisu. Szóstka będzie bronić swych ideałów i oburzać ją będzie materializm Ósemki. Natomiast praktyczna Ósemka nie zrozumie zasad, którymi kieruje się Szóstka.

 

Szóstka z Dziewiątką: Dobry układ dwójki altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza.

 

źródło - Horoskop - wróżby, przepowiednie, horoskopy - Horoskop - WP.PL

Edited by Ismer
połączenie postów
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

6 + 7

Partnerski związek szóstki z siódemką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z perfekcjonistą, duchowym poszukiwaczem, filozofem, skłonnym do pedantyzmu, obsesji i wycofania się do własnego świata (7).

 

Szóstka jest autorytetem skłonnym do kompromisów, który nade wszystko dba o dobro rodziny i jej podporządkowuje własne cele. Siódemka jest introwertykiem, który poszukuje własnego, wewnętrznego poznania świata i potrzebuje intymnego osamotnienia, aby uczyć się i rozwijać. Zestawienie tak skrajnie różnych potrzeb jest wyjątkowe. Miłość nie zna granic, a jednak w tym przypadku należy zachować ostrożność, bowiem tam, gdzie spotykają się szóstka z siódemką, wyostrzają się negatywne tendencje u obydwu, szóstka wątpi w siebie samą, a siódemka popada w wątpliwości w sens i ułożenie świata. Tych partnerów łączyć mogą wzniosłe cele wznoszenia ludzkości na wyższy poziom rozwoju. Indywidualne relacje zależą od szczegółów zawartych w datach narodzin, od programu i zawartości imion i nazwisk. Szóstka powinna panować nad nawykowym poddaństwem, podejrzliwością! zazdrością, a także nad wewnętrznym niepokojem i pesymizmem. Siódemka powinna kontrolować ambicje, skłonność do dominacji i pracoholizm, unikać samotności i używek, ponieważ grozi jej obsesja. Ogólnie jest to trudne zestawienie.

 

6 + 8

Partnerski związek szóstki z ósemką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z szamanem, wojownikiem i przywódcą, sprawiedliwym i surowym, skłonnym do egocentryzmu i tyranii (8).

 

Szóstka i ósemka łączą się w potrzebie posiadania własnej, bezpiecznej rodziny, ciepłej i stabilnej. Szóstka jest tą wrażliwszą i delikatniejszą emocjonalnie stroną związku, potrzebuje zapewnień o swej wartości i romantycznych dowodów uczuć, w postaci kwiatów i prezentów. Ósemka dba o finanse, posiada zmysł do interesów, zdolności organizacyjne i administracyjne. Szóstka troszczy się o emocje partnera, jest tolerancyjna, szczera, uczy etyki wewnętrznej i harmonii emocji, ciała i ducha. Ósemka jest autorytetem, dowódcą stabilnym, zdyscyplinowanym, inteligentnym. Jest też duchowym szamanem, i dlatego potrzebuje związku z ziemią, z drzewami, z dużymi roślinami. Zmysł praktyczny połączony z wytrwałością czyni ją silnym oparciem dla partnera. Oboje muszą nauczyć się mówić o swoich emocjach. Szóstka powinna unikać pasywności, podporządkowania, poddaństwa i skąpstwa. Ósemka musi poskromić egocentryzm, nieczułość, konserwatyzm i nieuczciwość. Związek ten daje szansę stworzenia silnego, stabilnego partnerstwa, ciepłego domu, o ile partnerzy zadbają o swoje potrzeby bez egoizmu.

 

6 + 9

Partnerski związek szóstki z dziewiątką to połączenie artystycznej harmonii piękna, odpowiedzialnego i usłużnego opiekuna rodziny, i uczuciowego altruisty skłonnego do cierpienia, pesymizmu i wątpiącego w siebie (6) z mistycznym idealistą, humanistą pragnącym pomagać słabszym, skłonnym do podejrzliwości, skąpstwa i złości (9).

Szóstka dysponuje zdolnościami manualnymi, poczuciem harmonii i talentem kopisty, zaś dziewiątka jest obdarzona szczególnym wyczuciem rytmu. Oboje są wrażliwi i chcą opiekować się innymi, z tą różnicą, że szóstka zajmuje się domem i rodziną a dziewiątka poszukuje osób trzecich, którym może pomóc. Dziewiątka skupia uwagę na obcych, których uważa za pokrzywdzonych przez los i słabszych. Szóstka pozostaje więc w pewien sposób osamotniona w swojej potrzebie tworzenia ogniska domowego. Partnerzy mogą stworzyć wspólnotę opiekując się dziećmi, swoimi i cudzymi, połączyć się w działaniach humanitarnych. Szóstka dba o partnera, jest szczera i tolerancyjna. Dziewiątka wprowadza w życie ideały, potrzebuje własnej wolności. Szóstka powinna wystrzegać się krytykanctwa, zazdrości, pesymizmu i nadopiekuńczości. Dziewiątka musi wystrzegać się uporu, samotności, skąpstwa, impulsywności i skrytego cierpienia. Związek ten może dać partnerom spełnienie i zadowolenie, daje możliwość ekspresji artystycznej.

 

źrodło: Małgorzata Brzoza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niezwykle trafne. 6 z 8 bez partnerskiego związku, w którym 8 powściąga swe egocentryczne zapędy a 6 w sobie zniszczy podporządkowanie (a właściwie konformizm), nie może się udać. Lecz czym przekonać egoistyczną 8? Wszystkie metody nieskuteczne.. a najgorszą cierpliwość i delikatność..która poczytywana jest przez 8 za pasywność. Właśnie jestem na etapie umierania tego związku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A co sądzicie o numerologicznej 6 z 11-stką ?

Czy będzie tak samo jak dla 6 z dwójką ?

 

To zależy. Jeśli owa jedenastka ma niekorzystne wibracje w piramidce albo w imionach i nazwiskach to będzie się realizować jako dwójka.

 

Szóstka z dwójką, podobnie jak 6 z 11 sa w stanie stworzyć dobry i harmonijny związek. Jest to o tyle prostsze, że obie strony mają podobne cele i dążenia, a związek pozwoli im je zrealizować. Bywa tak, że szóstka pełni rolę opiekuna dla dwójki i to ona niejako trzyma to w kupie (na szczęście jej to nie przeszkadza, bo lubi się opiekować innymi).

Jeżeli wibracje sa niekorzystne i wychodzą na wierzch negatywne strony 2 i 6 to dwójka będzie się zamykała w sobie i będzie podatna na stany depresyjne. Szóstka natomiast może mieć tendencje do ciągłego oceniania i krytykowania dwójki. Może też mieć skłonność do podejrzliwości i lekką paranoję na punkcie zdrad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...