Jump to content

Numerologiczna 7 z ...


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Jakie relacje ma 7 z innymi Drogami Życia?

 

Siódemka z Jedynką

Siódemka delikatnie wyciszy rozpędzona Jedynkę i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo, że należą do różnych światów, mogą się doskonale porozumieć.

 

Siódemka z Dwójką

Wrażliwa i towarzyska Dwójka może nie umie zaakceptować Siódemki, chłodnej i skłonnej do samotniczego trybu życia. Jeśli jednak potrafi się z tym pogodzić, a Siódemka wykrzesze z siebie trochę ciepła, odnajdą porozumienie.

 

Siódemka z Trójką

Nie jest to łatwy układ. Powierzchowna Trójka musiałaby zaakceptować odmienny świat wartości reprezentowany przez Siódemkę. Jeśli jej się to uda, ma szansę rozwinąć swój talent na wyższym poziomie.

 

Siódemka z Czwórką

Odmienni, ale mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

 

Siódemka z Piątką

Trudny układ, gdyż Piątka nie rozumie potrzeby wolności swojego partnera, a dla Siódemki niezależność jest bardzo ważna. Siódemka potrzebuje ciszy i samotności, Piątka chce jak najwięcej doświadczać.

 

Siódemka z Szóstką

Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się dużo miłości.

 

Siódemka z Siódemką

Dobry związek dwojga indywidualistów, z których każdy ma swoje terytorium. Pozostają niezależni, a jednocześnie wspierają się nawzajem i doskonale rozumieją, szanując wolność partnera i doceniając jego zdolności.

 

Siódemka z Ósemką

Pochodzą z innych światów, ale dzięki dużej dojrzałości mogą ze sobą doskonale współpracować. Siódemka inspiruje Ósemkę i potrafi docenić jej skuteczność, natomiast Ósemka zauważa mądrość Siódemki i twórczo ją wykorzystuje. Udany związek.

 

Siódemka z Dziewiątką

Łączą ich wspólne ideały i poznawanie tajemnic świata. Doskonale się rozumieją i wspierają w duchowym rozwoju. Jeśli zapewnią sobie ekonomiczne przetrwanie, będzie to związek bardzo udany.

 

źródło - Horoskop - wróżby, przepowiednie, horoskopy - Horoskop - WP.PL

Edited by Ismer
połączenie postów
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Droga życia przedstawia ogólną charakterystykę osobowości. Siódemka Siódemce nierówna. Tak jest ze wszystkimi cyframi/liczbami. Każdy człowiek jest inny.

Poza tym, również inne cyfry/liczby w portrecie numerologicznym mówią o osobowości człowieka. Siódemka nie jest z natury chłodna, raczej zdystansowana. Te opisy są dość powierzchowne.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

U mnie się tak złożyło, ze zarówno ja z mezem jak i córka jesteśmy siódemki. W sumie zgodzę się z opisem poza jednym wyjątkiem, który podegałby dyskusji: "i doskonale się rozumieją"...mąz raczej nie jest wyrozumiały bo to wynika z jego horoskopu urodzeniowego i niestety nie zawsze sie rozumiemy....własciwie coraz mniej sie rozumiemy im jesteśmy starsi :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takie skrocone opisysa poprostu kompletnie do niczego i o niczym nie mowia. Zeby poznac przynajmniej podstawy nalezy pod uwage brac cała date ,nie mowiac juz o łaczeniu poszczegolnych wibracji i co z tego wynika.O dopasowaniu lub nie 2 osob nawet nie wspomne .Takie uproszczenia wprowadzaja wiecej zamieszania i bałaganu niz cokolwiek wyjasniaja.Sa kompletnie nieprzydatne.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

7 + 8

Partnerski związek siódemki z ósemką to połączenie inteligentnego introwertyka, uduchowionego perfekcjonisty skłonnego do dominacji, pracoholizmu i ucieczki od rzeczywistości w osamotnienie (7) z szamanem, wojownikiem, zdyscyplinowanym przywódcą, skłonnym do dominacji, zazdrości i surowej nieczułości (8).

Siódemka jest autorytetem, filozofem poszukującym głębi życia, perfekcyjnym i odważnym. Siódemka poznała otoczenie pięcioma zmysłami i odkrywa większe możliwości przez duchowe doświadczenia. Lubi samotność i naturalne piękno, góry, tęcze itp. Dla równowagi wewnętrznej potrzebuje czasu tylko dla siebie, aby uczyć się i rozwijać własne zainteresowania. Wraz z ósemką lubi aktywność fizyczną i przestrzeń. Ósemka jest przywódcą, wyważonym, wytrwałym i logicznym. To wojownik-szaman, silnie związany z energią ziemi. Posiada zdolności organizacyjne i siłę wewnętrzną, także fizyczną. Łączy ich duchowość i miłość do natury. Ósemka daje partnerowi realną ocenę sytuacji. Oboje potrzebują komunikacji swoich emocji i potrzeb. Siódemka powinna powstrzymać zarozumialstwo, nadmiar ambicji, egocentryzm i ucieczkę w

używki. Ósemka nie może sobie pozwolić na napięcia wewnętrzne, zazdrość, nieczułość, surowość i nieuczciwość. Partnerstwo to jest wyjątkowym zespoleniem bardzo uduchowionych istot, które potrafią stworzyć inteligentny, wspierający się związek.

7 + 9

Partnerski związek siódemki z dziewiątką to połączenie inteligentnego introwertyka,

uduchowionego perfekcjonisty skłonnego do dominacji, pracoholizmu i ucieczki od rzeczywistości w osamotnienie (7) z mistycznym idealistą, humanistą pragnącym pomagać słabszym, skłonnym do podejrzliwości, skąpstwa i złości (9).

Mamy tu połączenie duchowe kierującego się intuicją filozofa z misjonarzem-idealistą. Siódemka poprzez kontakty z przyrodą, z jej naturalnymi zjawiskami, kontempluje duchowość. Jest sprawna, silna, dociekliwa i perfekcyjna, studiuje wybrane dziedziny w celu samodoskonalenia. Siódemka to uduchowiony i inteligentny introwertyk. Potrzebuje czasu tylko dla siebie i odosobnienia, by móc w spokoju się uczyć, medytować i modlić. Spełnienie potrzeb materialnych jest dla siódemki dodatkiem do drogi wewnętrznej ewolucji. Skromna i ostrożna dziewiątka realizuje się, służąc słabszym. Skupia swoje wysiłki na pracy charytatywnej i humanitarnej. Przez naukę ideałów uwrażliwia ludzi i wznosi ich na wyższy poziom rozwoju. Siódemka musi wystrzegać się skłonności do tyranii, osamotnienia w świecie własnych iluzji, zarozumialstwa, dominacji i pedantyzmu. Dziewiątka musi wystrzegać się kłótni, złości, impulsywności, strachu, podejrzliwości i uporu. Związek ten może dać satysfakcję z pracy dla ludzkości, oboje partnerzy odczuwają bowiem potrzebę życia dla idei. Sztuką będzie zespolenie idei w związku z jednoczesnym zachowaniem własnej niezależności i wewnętrznej wolności.

Źródło: Małgorzata Brzoza

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Siódemki zazwyczaj mają problem ze znalezieniem miłości. Niby szczęśliwa liczba dla innych jednak w aspekcie uczuciowym dla nas siódemek nie jest łaskawa. Siódemki późno się wiążą mimo iż pragną tej miłości jak na filmach nie wezmą sobie byle kogo, ot takie wymagania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...