Jump to content
Kasia 123

Prosze i interpretacje tego zwiazku!!!!!

Recommended Posts

Kasia 123

Dogadujemy się niby dobrze tylko on jest taki ciamajdowaty i nie zdecydowany, taki delikatny i wrażliwy ja jestem raczej odporna psychicznie jesteśmy jakby przeciwnościami. Ja już czasem nie ma do niego cierpliwości jest taki powolny i leniwy. Proszę zinterpretować moją datę urodzenia i jego. Nawet nie wiem czy to ma jakoś przyszłość robi sobie ze wszystkiego zabawę. Moja data urodzenia to 24 marca 1979 rok a jego to 17 lipca 1973 rok . Serdecznie dziękuję za interpretacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kasia 123

Przykre ze nikt na tym forum nie chce choć trochę pomóc. Proszę o te interpretację. Pozdrawiam i Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
arabika

Obydwoje jesteście z drogi życia 8 z 17. To taka ochronna wibracja, zawsze będziecie w życiu spadać na 4 łapki. I jednocześnie obydwoje chcecie mieć to ostatnie zdanie, albo postawić kropkę nad „i”. Tutaj mogą zdarzać się m.in. konflikty. Połączenie dwóch dróg życia o wibracji 8 czyli jest to związek dwóch autorytetów z ogromną potrzebą posiadania własnej niezależności, wolności. 8 jeśli są zablokowane emocjonalnie mogą stawać się zaborcze, być ostre w kontaktach, potrafią nie liczyć się z nikim, i jednocześnie nie potrafią działać skutecznie, stają się ordynarne.

Musicie przepracować tą 8, czyli jakąś zuchwałość w sobie, nauczyć się wzajemnie ufać sobie i innym, opanować własną skrajność poglądów, nie skupiać się tylko na materializmie.

Z dat urodzenia wynika, że Wasz związek jest mocno karmiczny. Czyli na pewno do lekkich nie należy. Karma też z liczy 8 (Twoja droga życia i jednocześnie jego oraz jego Cykl Produktywny.)

Do tego jeszcze suma waszych dróg daje karmiczną 7 z 16

o takiej wibracji związku poczytasz tutaj: http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375780

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kasia 123

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...