Jump to content

Prosze i interpretacje tego zwiazku!!!!!


Kasia 123
 Share

Recommended Posts

Dogadujemy się niby dobrze tylko on jest taki ciamajdowaty i nie zdecydowany, taki delikatny i wrażliwy ja jestem raczej odporna psychicznie jesteśmy jakby przeciwnościami. Ja już czasem nie ma do niego cierpliwości jest taki powolny i leniwy. Proszę zinterpretować moją datę urodzenia i jego. Nawet nie wiem czy to ma jakoś przyszłość robi sobie ze wszystkiego zabawę. Moja data urodzenia to 24 marca 1979 rok a jego to 17 lipca 1973 rok . Serdecznie dziękuję za interpretacje

Link to comment
Share on other sites

Obydwoje jesteście z drogi życia 8 z 17. To taka ochronna wibracja, zawsze będziecie w życiu spadać na 4 łapki. I jednocześnie obydwoje chcecie mieć to ostatnie zdanie, albo postawić kropkę nad „i”. Tutaj mogą zdarzać się m.in. konflikty. Połączenie dwóch dróg życia o wibracji 8 czyli jest to związek dwóch autorytetów z ogromną potrzebą posiadania własnej niezależności, wolności. 8 jeśli są zablokowane emocjonalnie mogą stawać się zaborcze, być ostre w kontaktach, potrafią nie liczyć się z nikim, i jednocześnie nie potrafią działać skutecznie, stają się ordynarne.

Musicie przepracować tą 8, czyli jakąś zuchwałość w sobie, nauczyć się wzajemnie ufać sobie i innym, opanować własną skrajność poglądów, nie skupiać się tylko na materializmie.

Z dat urodzenia wynika, że Wasz związek jest mocno karmiczny. Czyli na pewno do lekkich nie należy. Karma też z liczy 8 (Twoja droga życia i jednocześnie jego oraz jego Cykl Produktywny.)

Do tego jeszcze suma waszych dróg daje karmiczną 7 z 16

o takiej wibracji związku poczytasz tutaj: http://www.ezoforum.pl/numerologia-partnerska/35092-numerologia-partnerska-wibracja-zwiazkow.html#post375780

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...