Skocz do zawartości

Pocałunek, gitara, śpiew, dziwne pytania


desmoines

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ponownie droga Cyganicho.

Dziś miałam sen w którym daleki kuzyn mojego chłopaka miał gitarę na której grał i śpiewał do mnie idąc chodnikiem w moją stronę. Byłam bardzo szczęśliwa, uśmiechałam się i nawet zawstydziłam. Po chwili namiętnie mnie pocałował. Zapytałam się jego czemu to robi, że nie możemy bo mam chłopaka a on wtedy zapytał coś w stylu dlaczego z nim jestem że on nie zasługuje na mnie, są lepsi. Nie pamiętam dokładnie jak to powiedział. Czy to prawda że pocałunek w śnie oznacza rozłąkę.? Proszę o pomoc :smutny_na: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj :) kuzyn Twojego chłopaka we śnie to symbol Twojego chłopaka.Twój partner zapewnia Ci Twoje piekne stany wewnętrzne,szczęśliwe chwile. Rodzaj muzyki i Twoje odczucia ze snu są zapowiedzią tego co nadchodzi w Waszym związku,tego z czym Twój chłopak idzie do Ciebie.Msz piękna miłość,swoje szczęście,uśmiechasz się a nawet wstydzisz.Ten wstyd może wynikać z tego,że w niego byc może chcwilami watpisz i tak do końca nie możesz uwierzyć w swoje szczęście.A chłopak w sobie do końca nie może uwierzyć w swoje szczęście, bo odczuwa,że jestes tak wartościową dziewczyną,że on na Ciebie nie zasługuje aczkolwiek bardzo sie cieszy,że jesteście razem. Masz jego miłość.Pocałunek nie zawsze oznacza rozłąkę.W tym snie ważne są wszystkie pozostałe symbole temu towarzyszące.Czy ten chłopak Cie pocałował i obejmował?-nie.Czy odchodził po pocałunku?-nie. Bynajmniej nic o tym , nie piszesz,ja też tego nie widzę.Twój sen czuję tak jak zinterpretowałam.Wielki pozytyw i tego szczęścia jakie odczuwałaś we śnie życzę Wam w realu :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałaś jest naparwdę realistyczne aczkolwiek teraz coś miedzy nami się popsuło i szczerze nie wiem co to dalej będzie. DZiękuję bardzo za zinterpretowanie tego snu i za pozytywne życzenia. Naparwdę bardzo mi pomogłaś cyganicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...