Skocz do zawartości

Bardzo zalezy mi na interpretacji tego snu-prosze


rirra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Snilo mi sie ze jadlam mieso surowe,bylo ono krwiste i takie pelno jakby tluste.Bylo go duzo az mi sie nie miescilo w ustach i wylazilo bokami.W pewnym momencie zdalam sobie sprawe ze jest obrzydliwe i zaczelam je wypluwac.Nie widzialam lub nie pamietam szczegolow gdzie to sie wszystko dzialo.Ale raczej bylam w jakims pomieszczeniu.Widzialam rowniez jak zaba zjadala chyba pajaka a pozniej ten pajak zmienil postac w kurczaka juz niezywego z ktorego zdarta byla skora i czesc jego miesa byla rozdarta i odciagana przez ta zabe.Ten sen jakby byl podzielony na 3 odrebne czesci ale jednak lacza sie z tematem miesa.Prosze uprzejmie o interpretacje tego snu.Zaznaczam ze ja osobiscie nie jestem od jakiegos czasu zwolenniczka jedzenia miesa ,jesli juz to tylko kurczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rirra,

 

Witam ,

Snilo mi sie ze jadlam mieso surowe,bylo ono krwiste i takie pelno jakby tluste.Bylo go duzo az mi sie nie miescilo w ustach i wylazilo bokami.W pewnym momencie zdalam sobie sprawe ze jest obrzydliwe i zaczelam je wypluwac.

 

Czujesz silną potrzebę zaspokojenia jakichś pragnień (materialnych, cielesnych).

Odrzucasz je jednak z jakiegoś powodu, być może moralnego.

 

Widzialam rowniez jak zaba zjadala chyba pajaka a pozniej ten pajak zmienil postac w kurczaka juz niezywego z ktorego zdarta byla skora i czesc jego miesa byla rozdarta i odciagana przez ta zabe.

 

Ta część snu może sugerować, że ktoś z Twojego otoczenie wprowadził Cię w błąd przedstawiając wizje, które się nie urzeczywistniły. Czujesz się oszukana.

 

Ucierpiała na tym Twoja delikatność, kruchość emocjonalna. Uraz ten może prowadzić Cię do zamknięcia się w sobie.

 

Odczuwasz niepewność. Masz wątpliwości, trudno Ci podjąć decyzję jaką postawę powinnaś zająć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafna interpretacja.Nie spodziewalam sie ze bedzie az tak trafna!Po przeczytaniu jej wyszlo na wierzch co bylo przez dlugi czas trzymane tj.lzy.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie probuje sama.Tyle razy sie udawalo wyjsc spowrotem z dolow wiec moze i tym razem sobie poradze.W kazdym razie dziekuje za propozycje pomocy i bede ja miala na uwadze a gdy bedzie naprawde zle poprosze naprawde o nia.Dziekuje raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze te rowy sa czasami bardzo dobrze ukryte ze ciezko je tak odrazu ,,wyczaic,,Czesto wspaniale sie maskuja i sciagaja ta ,,maske,, wtedy kiedy juz sie wpadnie do tego rowu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...