Jump to content

sny o sytuacjach z życia innych


justkaaa84
 Share

Recommended Posts

...a konkretnie moich partnerów...

 

Pierwszy taki sen miałam jakieś 12 lat temu kiedy to przyśnił mi się mój chłopak podczas rozmowy z jakąś blondynką. Dnia następnego, święcie przekonana że sen był prawdą, powiedziałam mu wprost że wiem o tej dziewczynie i wiem o fakcie że pomylił się wołając ją "Agata" gdzie ma na imię "Beata". Zbladł, po czym zapytał kto mi o niej powiedział. Oczywiście o fakcie z pomyłką imienia wiedzieli tylko oni, więc był przekonany że rozmawiałam z nią. Dziewczyny nigdy wcześniej na oczy nie widziałam.

Drugi sen który miał miejsce około 2 lata temu (z innym partnerem) jest jeszcze dziwniejszy. Przyśniła mi się moja koleżanka z pracy. To wyglądało jak rozmowa dwóch przyjaciólek. Powiedziała mi że sypiamy z tym samym facetem. Gdy spytałam o kogo jej chodzi, wymieniła imię mojego obecnego chłopaka. Od razu w to uwierzyłam...pracowaliśmy wcześniej razem, w tym samym miejscu. Gdy go spytałam wprost, najpierw udzielił mi jakiejś wymijającej odpowiedzi, ale po jakimś czasie nazwał mnie "wiedźma" z dziwnym uśmieszkiem. Po paru dniach się przyznał że był z nią przedemną o czym prawie nikt nie wiedział, do dziś twierdzi że z nią sypiał, ale w tym samym czasie kiedy byliśmy już razem.

Po tych snach miałam jeszcze kilka podobnych, gdzie czekam wciąż na rozwiązanie. Chciałabym się tylko dowiedzieć czy ktoś miał może podobne sny i czy wiecie jak to nazwać. Wiem że jest to coś niezwykłego i chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat takich snów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...