Jump to content

Ucieczka z "Więzienia"

Kacper Kozierski
 Share

Recommended Posts

Tak przedstawia się mój sen , nie potrafię go zrozumieć hmm wydał mi się bardzo ciekawy dlatego proszę o interpretację .

Byłem jakby w więzieniu ? chyba można to tak nazwać , z przyjaciółmi . Był to wielki budynek trochę taki "kosmiczny" . Byliśmy zamknięci w dość dużej hali Gdzie był 1 strażnik i posiadał jakąś broń , taką galaktyczną trochę science fiction . Chcieliśmy wraz z przyjaciółmi uciec z tego "więzienia"

Pamiętam 2 moich najlepszych przyjaciół Mateusza którego znam 7 Lat i Jagodę którą znam rok Nasze relacje zawsze były dobre :) Dobrze... Pamiętam , że strażnik odłożył tę broń po czym odszedł . Wyrzuciliśmy jego broń przez okno i z Mateuszem wyszliśmy przez drzwi do Hali aha ! zaznaczam , że cały czas były otwarte ! Skręciliśmy w prawo biegliśmy dość długim korytarzem do drzwi które także były otwarte . Przeszliśmy przez nie po czym sen się na chwilę urywa . Jesteśmy już w małym lasku/zagajniku obok więzienia i wsiadamy do małego 2 osobowego helikoptera po czym uciekamy . Gonił nas drugi śmigłowiec i strzelał do nas rakietami , nie trafił nas ! Sam się rozbiłem . Przeżyliśmy kolizję , ok 200 m od nas widzieliśmy 2 śmigłowiec Taki duży było w nim dużo miejsc .Pamiętam , że czołgaliśmy się w jego kierunku. Wsiedliśmy z Mateuszem do niego, I pojawili się wszyscy moi przyjaciele i koledzy W środku śmigłowca ,wznieśliśmy się w powietrze odlecieliśmy i koniec mojego snu :) Na koniec dodam kilka ważnych faktów ! . Ja pilotowałem oba śmigłowce. Pamiętam , że płakałem w ramionach Jagody jeszcze gdy byliśmy w "więzieniu" . Inni strażnicy ścigali nas po ucieczce z "więzienia" . Cały kompleks znajdował się na górze . Wszystko odbywało się nocą i była pełnia

Bardzo proszę o interpretację Tego snu i z góry dziękuję:)

Edited by Kacper Kozierski

Guest cyganicha

hej,twój sen świadczy o tym,że znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji.Ty i Twoi współtowarzysze z więzienia.Jesteście zagubieni,przytłacza Was obecna sytuacja związana byc może z poszukiwaniem wolności.Czujecie się osaczeni,jakas wielka siła jakby Was ograniczała.Nie potraficie osiągnąć pełni szczęścia i upragnionego spełnienia.Największy wpływ na wybrnięcie z tej sytuacji oraz wpływ na Was masz Ty i to Ty swoim działaniem doprowadzisz sytuację do pozytywnego dla Was zakończenia.Albo juz coś się wydarzyło albo zaraz wydarzy co spowoduje taki a nie inny bieg wydarzeń.

Nie z wszystkiego zdajesz sobie jeszcze w pełni sprawę,pomysły i myśli jak wyjść z tego wszystkiego w Twojej głowie zaczną kiełkować,jeszcze nie ma jasno sprecyzowanego planu.

Ty podświadomie czujesz,że w Jagodzie masz wsparcie i zrozumienie.Znajdujesz w niej to czego potrzebujesz byś poczuł sie silniejszy i pewniejszy siebie.

bardzo prosze :)