Jump to content

Ucieczka z "Więzienia"


Kacper Kozierski
 Share

Recommended Posts

Tak przedstawia się mój sen , nie potrafię go zrozumieć hmm wydał mi się bardzo ciekawy dlatego proszę o interpretację .

 

Byłem jakby w więzieniu ? chyba można to tak nazwać , z przyjaciółmi . Był to wielki budynek trochę taki "kosmiczny" . Byliśmy zamknięci w dość dużej hali Gdzie był 1 strażnik i posiadał jakąś broń , taką galaktyczną trochę science fiction . Chcieliśmy wraz z przyjaciółmi uciec z tego "więzienia"

Pamiętam 2 moich najlepszych przyjaciół Mateusza którego znam 7 Lat i Jagodę którą znam rok Nasze relacje zawsze były dobre :) Dobrze... Pamiętam , że strażnik odłożył tę broń po czym odszedł . Wyrzuciliśmy jego broń przez okno i z Mateuszem wyszliśmy przez drzwi do Hali aha ! zaznaczam , że cały czas były otwarte ! Skręciliśmy w prawo biegliśmy dość długim korytarzem do drzwi które także były otwarte . Przeszliśmy przez nie po czym sen się na chwilę urywa . Jesteśmy już w małym lasku/zagajniku obok więzienia i wsiadamy do małego 2 osobowego helikoptera po czym uciekamy . Gonił nas drugi śmigłowiec i strzelał do nas rakietami , nie trafił nas ! Sam się rozbiłem . Przeżyliśmy kolizję , ok 200 m od nas widzieliśmy 2 śmigłowiec Taki duży było w nim dużo miejsc .Pamiętam , że czołgaliśmy się w jego kierunku. Wsiedliśmy z Mateuszem do niego, I pojawili się wszyscy moi przyjaciele i koledzy W środku śmigłowca ,wznieśliśmy się w powietrze odlecieliśmy i koniec mojego snu :) Na koniec dodam kilka ważnych faktów ! . Ja pilotowałem oba śmigłowce. Pamiętam , że płakałem w ramionach Jagody jeszcze gdy byliśmy w "więzieniu" . Inni strażnicy ścigali nas po ucieczce z "więzienia" . Cały kompleks znajdował się na górze . Wszystko odbywało się nocą i była pełnia

 

 

Bardzo proszę o interpretację Tego snu i z góry dziękuję:)

Edited by Kacper Kozierski
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

hej,twój sen świadczy o tym,że znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji.Ty i Twoi współtowarzysze z więzienia.Jesteście zagubieni,przytłacza Was obecna sytuacja związana byc może z poszukiwaniem wolności.Czujecie się osaczeni,jakas wielka siła jakby Was ograniczała.Nie potraficie osiągnąć pełni szczęścia i upragnionego spełnienia.Największy wpływ na wybrnięcie z tej sytuacji oraz wpływ na Was masz Ty i to Ty swoim działaniem doprowadzisz sytuację do pozytywnego dla Was zakończenia.Albo juz coś się wydarzyło albo zaraz wydarzy co spowoduje taki a nie inny bieg wydarzeń.

Nie z wszystkiego zdajesz sobie jeszcze w pełni sprawę,pomysły i myśli jak wyjść z tego wszystkiego w Twojej głowie zaczną kiełkować,jeszcze nie ma jasno sprecyzowanego planu.

Ty podświadomie czujesz,że w Jagodzie masz wsparcie i zrozumienie.Znajdujesz w niej to czego potrzebujesz byś poczuł sie silniejszy i pewniejszy siebie.

bardzo prosze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...