Jump to content

Nieodebrane połączenie


fonska
 Share

Recommended Posts

Napisałam koledze sms, nie odpisywał. Poszłam spać . I miałam sen. Śniło mi się, że mam pełno nieodebranych połączeń od niego. Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zasypiałaś z myślą o braku kontaktu z jego strony,było Ci przykro,że milczy.Nurtowało Cie to i stąd taki sen,Jednak wymowne sa te nieodebrane połączenia i druga opcja interpretacji jest taka,że może jednak on nie otrzymał Twojej wiadomości bądź nie mógł się z Toba skontaktować albo nie chciał ale z powodów problemów emocjonalnych.Nieodebrane połączenia tutaj mogą oznaczać jego potrzebę wsparcia od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zasypiałaś z myślą o braku kontaktu z jego strony,było Ci przykro,że milczy.Nurtowało Cie to i stąd taki sen.I druga opcja interpretacji jest taka ...z Toba skontaktować nie chciał ale z powodów problemów emocjonalnych.Nieodebrane połączenia tutaj mogą oznaczać jego potrzebę wsparcia od Ciebie.Tak widzę Twoja interpretacje :)

Link to comment
Share on other sites

Hym. Snilo mi sie, ze moj kolega (taki blizszy ;*). Przyjechal do mnie. A mieszka 300km ode mnie (Poznalam go na kolonii). I sobie siedzielismy przed blokiem mojej babci. I mu opowiadalam, gdzie ona mieszka, w ktorym oknie. I ja do niego: a po co ci to wiedziec?". A on, zebym wiedzial, gdzie cie pocalować. A ja, że w usta.

` co to moze oznaczac? . Ja z nim sie nie calowalam. Tylko buziaczek w policzek. A tak to tylko sie obejmowalismy i lezelismy razem.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Kochanie,a ile Ty masz lat jeśli wolno spytać? Skoro jeździsz jeszcze na kolonie znaczy,że jesteś bardzo młodziutka i dlatego nie dostaniesz już dalszej analizy snu...

Poza tym to juz kolejny sen w tym poście do interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...