Jump to content

Nieodebrane połączenie

fonska
 Share

Recommended Posts

Napisałam koledze sms, nie odpisywał. Poszłam spać . I miałam sen. Śniło mi się, że mam pełno nieodebranych połączeń od niego. Co to może oznaczać?

Guest cyganicha

Zasypiałaś z myślą o braku kontaktu z jego strony,było Ci przykro,że milczy.Nurtowało Cie to i stąd taki sen,Jednak wymowne sa te nieodebrane połączenia i druga opcja interpretacji jest taka,że może jednak on nie otrzymał Twojej wiadomości bądź nie mógł się z Toba skontaktować albo nie chciał ale z powodów problemów emocjonalnych.Nieodebrane połączenia tutaj mogą oznaczać jego potrzebę wsparcia od Ciebie.

Guest cyganicha

Zasypiałaś z myślą o braku kontaktu z jego strony,było Ci przykro,że milczy.Nurtowało Cie to i stąd taki sen.I druga opcja interpretacji jest taka ...z Toba skontaktować nie chciał ale z powodów problemów emocjonalnych.Nieodebrane połączenia tutaj mogą oznaczać jego potrzebę wsparcia od Ciebie.Tak widzę Twoja interpretacje :)

Hym. Snilo mi sie, ze moj kolega (taki blizszy ;*). Przyjechal do mnie. A mieszka 300km ode mnie (Poznalam go na kolonii). I sobie siedzielismy przed blokiem mojej babci. I mu opowiadalam, gdzie ona mieszka, w ktorym oknie. I ja do niego: a po co ci to wiedziec?". A on, zebym wiedzial, gdzie cie pocalować. A ja, że w usta.

` co to moze oznaczac? . Ja z nim sie nie calowalam. Tylko buziaczek w policzek. A tak to tylko sie obejmowalismy i lezelismy razem.

Guest cyganicha

Kochanie,a ile Ty masz lat jeśli wolno spytać? Skoro jeździsz jeszcze na kolonie znaczy,że jesteś bardzo młodziutka i dlatego nie dostaniesz już dalszej analizy snu...

Poza tym to juz kolejny sen w tym poście do interpretacji.