Jump to content

ogólnie ;]


yasyunior
 Share

Recommended Posts

Witam Szanowni Użytkownicy.

 

Chciałbym na sam początek z Wami się przywitać :) czytam Wasze forum juz od 2lat. Trafiłem zupełnie przypadkowo. Hmm ale do czego zmierzam. Gdy poczytałem pierwszy raz pomyślałem (boże jakie świry... skąd oni biorą te pomysły) lecz z czasem nie dawało mi to spokoju i czytałem co raz więcej i więcej. Pomyśłałem hmm skoro twierdzą iż żywioł trzeba poznać postanowiłem będąc u babci na feriach (dziadek był wtedy w szpitalu i pomagałem, ale to nieistotne ;]), że spróbuję. Kładąc się spać uznałem, że pora na medytację... Wyobraziłem sobię krainę pełną żywiołów. Leżałem na pagórku pod drzewem nade mną w powietrzu latały żywioły. Widziałem ja jako kule pozostawiające po sobie ślad lotu... i ogien oraz woda weszły w moje ręcę, natomiast ziemia i powietrze w nogi... i wtedy poczułem cos niesamowitego. prawa ręka (tam gdzie wszedł ogień) zrobiła mi się strasznie gorąca! Natychmiast otworzyłem oczy i wszystko wróciło do normy. Początkowo byłem zmieszany. Nie wiedziałem czy być usatysfakcjonowanym, że jednak jakiś krok w tym zrobiłem, czy raczej przestraszony. Nastepnęgo dnia dokładnie wszystko sobie przemyślałem i postanowiłem brnąć w to dalej. Czytałem post, że jeden użytkownik potrafi wypuścić z siebie coś na bazie kuli wiatru. Opisał to, że jak Naruto robi Rasengan (dodam tutaj iż ja również jestem fanem Naruto, więc kolega mnie tym zaciekawił jeszcze bardziej). Pomyślałem sobie czy on pisze bujdy? Czy też mówi prawdę? Miałem trochę rozkminęz tym. Ale wracając do tematu. Chciałem również trochę zespoić sie z ogniem. Przerabiałem przeróżne ćwiczenia przez ten cały czas i przyznam, że trochę się już nauczyłem. Przede wszystkim chciałbym jeszcze dodać, że trenuję również swoją czakrę... czuję jak ją gromadze w środku. Początkowo ćwiczyłem tylko jej "wytworzenie" w moim ciele, lecz z czasem umiałem coraz więcej. Przykładowo: potrafię skupić całą energię w jednej części mojego ciała np. dłoń. Wówczas dłoń moja mająca ogromne skupisko energi cała się trzęsie. Okej manipulację czakrą troche miałem za sobą postanowiłem dodać w tym żywioł. Ćwiczyłem wtedy skupienie czakry w dłoni oraz dodanie w to miejsce elementu żywiołu ognia. Czułem jak ręka sie trzęsie a dłoń robi się gorąca. I tu pada pytanie nr 1. Co ja mam dalej z tym robić mając tą energię w dłoni?

 

I mam jeszcze pewną teorię, z którą chciałbym sie z wami podzielić. Gromadząc czakrę w moim ciele zacząłem skupiać ją w oczach. gdy wykorzystam całą moją energię (a za wiele jej nie mam ;]) i skupię to w moich oczach to potrafie zobaczyć coś niesamowitego. Trwa to dosłownie sekundę lub dwie, ale widzę w ciele człowieka jego siłę...jego czakrę... i tu nasuwa sie pytanie nr 2. Co mam dalej robić ? Pomożecie mnie nakierować dalej ?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

no czytałem, że jest ich wiele. Jednak używam to jako poprostu energii, nie wiem jak Ci wytłumaczyć. Czuję w sobie Czakrę - energię.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lilith

proponuje wiecej czytac. nie tu na forum, a konkretnych ksiazek. mysle, ze w necie znajdziesz sporo w formie PDF. najpierw zaznajom sie z wiedza taka podstawowa, ogolna. wlasnie czakry, medytacja, poczytaj OSHO.. nie wiem... moze cos o zywiolach...

a potem zacznij sie rozkrecac. wiedza to fajna rzecz ;] nawet taka ogolna niezobowiazujaca...

Link to comment
Share on other sites

lol

 

Kilka dobrych pozycji też jest...

 

I zastanawia mnie jak to się dzieje, że tyle ludzi czyta forum przez lata nim napisze pierwszy post....

Link to comment
Share on other sites

Czytałem post, że jeden użytkownik potrafi wypuścić z siebie coś na bazie kuli wiatru. Opisał to, że jak Naruto robi Rasengan (dodam tutaj iż ja również jestem fanem Naruto, więc kolega mnie tym zaciekawił jeszcze bardziej). Pomyślałem sobie czy on pisze bujdy?

No niestety raczej pisał bujdy ;) Ale raczej trzeba patrzeć krytycznie na wszystko co się czyta i to jest jedyna rada.

 

. Gdy poczytałem pierwszy raz pomyślałem (boże jakie świry... skąd oni biorą te pomysły) lecz z czasem nie dawało mi to spokoju i czytałem co raz więcej i więcej. Pomyśłałem hmm skoro twierdzą iż żywioł trzeba poznać

Zwróć uwagę, że tu na forum różni ludzie piszą, i różne dziwne pomysły mają, ale niekoniecznie ich dziwne pomysły podziela reszta, że tak to ujmę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...