Jump to content

Diabeł

Eleo
 Share

Recommended Posts

Ten sen miałam około miesiąca temu.Snił mi się diabeł, jednak go nie widziałam tylko czułam (zaznaczam że to odczucie było bardzo przejmujące) obiecywał że jeżeli wypiję szklanką wody przeniknie we mnie i otrzymam w życiu to o czym marzę, kiedy się obudziłam miałam dreszcze, oczywiście pomodliłam się i otrzasnęłam jednak sen był bardzo realistyczny pod względem odczuć nie tyle fabuły, czy mogłabym prosić o interpretację.

Dziękuję za odpowiedź, jestem tu od poru dni i nie mogę się połapać a za swoje błędy przepraszam. Wracając do mojego snu to jak najbardziej zgadzam się że należy kojarzyć go z wiarą i tym kierunku poczyniłam odpowiednie działania. Nie mam większych grzechów na sumieniu i nie postępuję wbrew własnym wyznaniom, opisałam go ponieważ to była swoista propozycja której nie przyjęłam i wtedy się obudziłam, być może jest on związany z propozycją którą otrzymałam w realu. Rzadko miewam tak przejmujące sny, dziękuję bardzo.

Na zakończenie powyższego wątku pragnę jeszcze dodać że jestem osobą o nie zachwianych poglądach, nie tylko pod kątem wiary. Nie uwzględniłam jednak że to co napisałam może budzić obawy i leki innych. W związku z powyższym pomimo że sen nie należał do przyjemnych całokształt podsumowałabym przysłowiem " Nie taki diabeł straszny jak go malują":) serdecznie pozdrawiam

Guest cyganicha

zaś ja na zakończenie tego wątku tylko dodam,że nie do końca sie połapałaś też w tym kto udzielał Ci interpretacji.Ja Ci interpretacji nie dawała,zgodnie z tym co wcześniej napisałam i tego sie trzymam ;) Pisałam że jak widzę interpretacje juz dostałaś.a powielanie postów jest niezgodne z regulaminem.zamieściłaś swój post w dwóch miejscach Diabeł