Jump to content

Targi, ezo, wybór wahadełka zabieg


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Guest User2

Witam.

 

Pamiętam, że byłem gdzieś na targach ezo i podszedłem do stoiska gościa, który się tym profesjonalnie zajmuje i bardzo dużo wie o tych sprawach, bardzo go cenię w tym temacie. Poprosiłem go by wybrał mi wahadełko swoim wahadełkiem, czyli sprawdził, które mi najlepiej energetycznie pasuje. Ja w tej chwili mam spiralne wahadełko, jednakże ono się trochę pogięło. W każdym razie jego wahadło wybierało pomiędzy tym spiralnym wahadłem a o wiele bardziej zaawansowanym wahadłem, czyli czymś dla naprawdę wprawnego człowieka, który wie co z tym robić. Zdziwił się z tego powodu, i stwierdził, że bardzo rzadko, prawie w ogóle nie zdarza się by to zaawansowane wahadło zostało wybrane.

 

Nie pamiętam czy wziąłem to wahadło.

 

Jednakże zanim odszedłem od stoiska wziął mnie na zabieg, za dramo mi zrobił on lub ktoś inny. Zamknąłem oczy i bardzo dobrze się czułem. Wyczuwałem przepływ energii, a także pomimo tego, że oczy miałem zamknięte widziałem co się dookoła dzieje, działo. Później mu to opisałem.

 

Zastanawiam się czy to zaawansowane wahadło czy ono nie chce żebym stał się jego właścicielem, że m.in. na poziomie energetycznym jestem do niego gotów.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witaj,rozwijasz się wewnętrznie,poznajesz siebie,poznajesz wszystko co Cie fascynuje a związane jest z ezoteryką.Twój rozwój postępuje bardzo intensywnie.Jestes tez zagłębiony w to wszystko bardziej niz sam się spodziewałeś. W krótkim odstępie czasu a mocno.

Właśnie na poziomie energetycznym jesteś gotowy i dostałeś znak,odpowiedź,że jesteś gotowy by mieć to zaawansowane wahadło.Dokładnie tak interpretuję Twój sen.Bardzo prosze i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...