Jump to content

Dawna przyjaciółka

Guest Nexie
 Share

Recommended Posts

Guest Nexie

Witam :slonko:

Śniło mi się, że byłam w domu i przyszła moja była przyjaciółka bez wcześniejszej zapowiedzi. Rozmawiałyśmy, ale nie pamiętam dokładnie o czym. Była bardzo miła, wogóle się nie sprzeczałyśmy tak jakbyśmy znowu były przyjaciółkami. Nie byłam na nią zła, że przyszła tak niespodziewanie ani nie kłóciłyśmy się za to jak postąpiła w przeszłości. Tak mi się wydaje, że nawet cieszyłam się z jej wizyty. Pytała się mnie czy pójdę ją odprowadzić i mówiła, że wtedy jeszcze porozmawiamy.

Tutaj w opisie snu pisząc o tym jak postąpiła w przeszłości mam na myśli to, że bardzo się wtedy na niej zawiodłam bo myślałam, że po tym jak wiele razy ja jej pomagałam ona zrobi to samo i pomoże mi w pewnej sprawie, ale odwróciła się odemnie :|

Jakoś mi ten sen nie daje spokoju i dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc w jego interpretacji:)

Pozdrawiam;)

Guest cyganicha

Witaj Vanaliko :_oczko: Twoja dawną przyjaciółkę dręczą teraz wyrzuty sumienia za to jak postąpiła wobec Ciebie w przeszłości.Brak jej Ciebie, Waszych kontaktów,odczuwa potrzebę rozmowy z Tobą.

Pozdrawiam cieplutko ;)

Guest cyganicha

odczuwa taką potrzebę ale w którą stronę pójdzie ?nie podjęła jeszcze decyzji.

może się tak stać ale niekoniecznie.wszystko zależy od niej,jak upora się z wyrzutami sumienia.

Guest Nexie

Rozumiem ;)Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Jeszcze raz dziękuje

PS. Napisałam na PW o czymś innym nie związanym ze snem. Jakbyś mogła zerknąć :)

Guest cyganicha

proszę :)

widziałam,czytałam,zerknęłam;) jeśli juz nie dzisiaj to jutro odpiszę ;) przepraszam ale mam jeszcze zaległe czekające pw ;)