Skocz do zawartości

Pytam i o to...


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spiętrzyło sie wiele niedomówień miedzy para a głownie jest problem z odczytaniem intencji faceta z tąd wiele pytań trzeba sie zorientowac jak to sie tam ma w rzeczywistosci .Poprostu ma przypływy i tzw.odpływy uczuc zmiennych nastrojów jak mu zagra na dzień .Własciwie nie wiadomo o co mu chodzi a Pani x dawnoo jest zdezorientowana .Chciałam sprawdzic czy nie wykorzystuje jakos sytuacyjnie jej do swoich egoistycznych celow dlatego troszku pytań:oczy:

Jak On widzi ta znajomość?

ALGIZ,ISA,SOWELO

Czy był jej wierny?

ISA,ANSUZ,DAGAZ.

Wydaje mi sie ,ze tak.

Jakie będa uczucia wobec niej?

KAUNAN,ANSUZ(o),JERAN ,LAUKAZ(o)

Odp;Myśle ze gorące ,gwałtowne czesto dojdzie do kłotni,nieporozumień a pozniej znowu odpływ jakieś kłamstwa ?

Jakie on ma plany wobec nich?

BERKANAN(o),URUZ,DAGAZ,FEHU

Chyba w nadzieji na kontynuowanie romansu moze nawet nie z nia ?

Jakie ma oczekiwania wobec niej?

Odp:THURISAZ,RAIDHO,URUZ(0),LAUKAZ

Tutaj nie wiem jak na początku :(.

Jakie On ma obawy wiec w stosunku do jej osoby?

Odp;TEIWAZ,FEHU,THURISAZ

Hm...,ze Ona bedzie chciała nawiazac z kims innym romans ,ze sie zbuntuje?

W jakim celu On ja prowokuje pewnymi wynaniami ?

Odp;KENAZ(o),RAIDHO(o),HAGALAZ(o),URUZ

Tu brak mi tez oceny jaby dązył do rozbudzenia w niej złych emocji ,zerwania .

To tyle ile udało mi sie cos odczytac ale pewnie według włsnej sugestii .Zakonczyłam co w najblizszym czasie miedzy nimi ;JERAN,FEHU,KAUNAN-Gorący romansik.Pozdrawiam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Widzi ją pozytywnie, nawet bardzo pozytywnie ;)

2. Nikogo innego nie miał. Zachowywał wierność. Od czasu do czasu grzeszne myśli o innej miał, mógł też troszku poflirtować, ale wierność zachowywał.

3. Coś jakby chciał, ale nie potrafił. On chce poczuć miłość, ale wytworzyły się w psychice jakieś blokady to uniemożliwiające.

4. Chciałby zdominować kobietę, będąc górą w tym związku, chce stworzyć związek silny, oraz osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

 

5. Ogólnie to seksualne oczekiwania tu wyszły. Dość perwersyjne, widać, że lubi dominować. Oczekuje, że ona mu na to pozwoli

6. Obawia się, że to ona będzie jednak silniejsza i że to ona przejmie stery

7. Raczej chce ją złamać psychicznie.

 

8. No gorący romans jak nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie wszystko sie zgadza .Facet chce sobie wychowac biedna kobiete do tego wykorzystac w celach rozrywkowych

.A ona co prze dnim ukrywa?

THURISAZ(o),JERAN (o),ALGIZ,FEHU

Na tą dopytke jakieś nerwy obawy związane z romansem ,ze sie nie uda jakieś załozenie (JERAN)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...