Jump to content

obrazek, voodoo, modlitwa

Guest Vampirella
 Share

Recommended Posts

Guest Vampirella

Witam,

Dzisiejszej nocy śnił mi się obrazek z Matką Boską i ktoś obcy (czarownik voodoo) który odprawiał jakieś modły nad tym obrazkiem. Potem rozmawiał on z kimś przez telefon i mówił o modlitwie śmierci, że jak spadnie to będzie wiadomo czy została rzucona i czy działa. Później on ten obrazek powiesił na ścianie, a potem ten obrazek spadł i sen się na tym skończył.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji

Pozdrawiam,

V

Guest cyganicha

Witaj Vampi,nie wiem czy spodoba Ci sie moja interpretacja ;) ale jak dla mnie sen jest dla Ciebie wielkim ostrzeżeniem przed mężczyzną,który może Cie skrzywdzić, bo być może "dzięki niemu" w magii jakbyś podążać zaczęła w nieodpowiednim kierunku.ten mężczyzna próbuje,czy mu się z Toba uda.Ostrzeżenie dla Ciebie,że podążać zaczęłaś/zaczniesz w nieodpowiednia stronę. Mężczyzna,rozmowa z kimś przez telefon,modlitwa śmierci i to co dalej oraz czy obrazek Matki Boskiej spadnie czy nie.Obrazek spadł niestety...Przegrała w Tobie Twoja wiara,a właściwie wiara,Matka Boska przegrała a zwyciężyła negatywna strona magii.U nas przyjęlo sie,że voodoo to zło,klątwy.Przepraszam jesli uraziłam Cie jakims słowem jakie tu padło,ale napisałam to co czuje i jak odbieram Twój sen.Sen-ostrzeżenie.

Edited by cyganicha

Guest Vampirella

Dziękuję ślicznie za interpretację, nie pomyliłaś się, też takie pierwsze wrażenie miałam, że był to sen ostrzegawczy.

Odpiszę na PW, bo nie chcę tu szczegółów pisać :)

Pozdrawiam serdecznie,

V

Guest Vampirella

Ale z drugiej strony muszę powiedzieć że ten sen mnie zdziwił bardzo, czasem takie dziwne sny mam ostatnio chyba z rok temu też taki dziwny sen, ale był inny.

Dziś rano otrzymałam od mojej Cioci obrazek Matki Boskiej Ostrobramskiej przywieziony przez jej przyjaciółkę z Wilna, podobno strasznie prosiła żeby mi go dać. Obrazek śliczny i widać, że szczerze mi go podarowała. Może to w celu ochrony. Gdy mi go dała to przypomniał mi się ten sen.

A jeszcze w czasie tego snu miałam takie odczycie jakby ta osoba chciała sprawdzić przez tą swoją modlitwę czy właśnie ktoś tego uroku śmierci nie rzucił na kogoś mi bliskiego, może ja się po po prostu źle wyraziłam w tym pierwszym poście, ale takie właśnie odczucie mi towarzyszyło, jakby on to robił żeby coś sprawdzić właśnie bardziej a nie rzucać, ...

W sumie tak sobie teraz myślę czy nie naczytałam się za dużo literatury itp. i przez to te sny...

Edited by Vampirella