Jump to content

Gory, stare zegary, piekny mezczyzna, przyjaciolka w ciazy

AprilGoodwill
 Share

Recommended Posts

Witam cyganicho!

Serdecznie prosze o interpretacje mojego dzisiejszego snu.

Sen zaczal sie pieknie - chodzilam z grupa znajomych po gorach, piekne widoki, cudowne powietrze.

Rozmawialismy i ja powiedzialam, ze juz tam kiedys bylam.

Potem sen sie zmienil. Szlam w tlumie ludzi w kierunku takich zupelnie zwyczajnych blokow z "wielkiej plyty".

Ale bylo cos dziwnego - na wielkiej scianie bloku wisialy pudla po starych zegarach (duuuuzo wieksze, niz sa normalnie).

Poza tym, te zegary byly puste - bez tarczy, mechanizmu, wahadel, wag - same piekne, blyszczace pudla.

Ja uwielbiam stare zegary, wiec stanelam sobie i je podziwialam, zachwycalam sie nimi.

Tlum ludzi szedl wokol mnie, w strone tych zegarow. A ja tak sobie stalam i wzdychalam. (Och, co bym dala za jeden taki zegar...)

Nagle spojrzalam przed siebie - z calego wielkiego tlumu w moja strone odwrocony byl tylko jeden mezczyzna. Nie potrafie inaczej go opisac jak tylko - piekny.

Wysoki, barczysty, jasnowlosy, jasnooki, o pieknym usmiechu.

I tak stal, usmiechajac sie do mnie, ale tlum nas skutecznie rozdzielal, a mysmy jakos nie chcieli skracac tego dystansu.

Wyjal komorke i pokazal mi, ze zadzwoni do mnie, znow sie usmiechnal. Wiec zaczelam grzebac w torbie, w poszukiwaniu mojej komorki.

Wyjelam ja i rzeczywiscie - dzwonil do mnie nieznany mi numer.

Juz mialam odebrac, ale nagle poczulam szarpniecie i zobaczylam moja przyjaciolke - Basie. Powiedziala mi: musze ci cos natychmiast powiedziec. Wyciagnela mnie z tlumu.

Zabrala mnie do jakiegos pomieszczenia. To chyba bylo schronisko, wiec znow jakby trafilam w gory.

I juz wiedzilam o co chodzi. Wiedzialam, ze ona jest w ciazy, ze jest przerazona. Wiec mowie jej: "wiem".

Ona, zupelnie nie speszona, powiedziala mi: "ja tez wiedzialam od poczatku, ze jestem w ciazy, bo to bylo tak, jakbym byla taka juz wypelniona".

Ostatnim obrazem bylo piekne slonce oswietlajace schronisko i nas...

Guest cyganicha

Witaj April:usmiech2:

czujesz się dobrze,jesteś szczęśliwa w życiu,jesteś na szczycie, swoich rękach wiesz że masz swoje życie.Umiesz się cieszyć małymi rzeczami i dostrzegasz pozytywne zdarzenia jakie Cie spotykają.Pieknie :) Dostrzegasz tez jednak upływający czas,mijające życie i choc jesteś szczęśliwa wiesz,że czas nieuchronnie zmierza do przodu.Nie masz na to żadnego wpływu,nie możesz nic zrobić,by się zatrzymać,zatrzymać to szczęście,to co jest obecnie.Smutno Ci z tego powodu.A Ty jesteś osobą wolną? I tym bardziej możesz odczuwać nieuchronność przemijania.

Jednak pojawi się w Twoim życiu mężczyzna,który będzie zabiegał o Ciebie,potrzebował będzie Twojej miłości.Pocieszenie w trudnych chwilach odnajdziesz.I jak go poznasz bedziesz wiedziała od początku,że to jest to na co czekałaś.Poczujesz się spełniona całkowicie,bezpieczna i szczęśliwa.Radość będzie Cie przepełniać :wesoly_na:

Dziekuje bardzo Cyganicho! =)

Taka optymistyczna interpretacja. =)))

Tak, rzeczywiscie teraz jestem bardzo szczesliwa. Marzenia sie spelniaja, wszystko uklada.

Gdybym teraz narzekala - bylabym po prostu niewdzieczna idiotka.

I tak, jestem obecnie sama.

Miewam niestety, tak jak napisalas - okresy takiej swiadomosci nieuchronnosci przemijania.

Mysle, ze ma to zwiazek z tym, ze nie mam jeszcze swojej Rodziny, a bardzo bym chciala...

Pozdrawiam i bardzo dziekuje za poswiecony czas!

Guest cyganicha

bardzo proszę :) i cieszę się,że mogłam Ci pomóc :)

i tak jak napisałam Ci wyżej ;) Jednak pojawi się w Twoim życiu mężczyzna,który będzie zabiegał o Ciebie,potrzebował będzie Twojej miłości.Pocieszenie w trudnych chwilach odnajdziesz.I jak go poznasz bedziesz wiedziała od początku,że to jest to na co czekałaś.Poczujesz się spełniona całkowicie,bezpieczna i szczęśliwa.Radość będzie Cie przepełniać :wesoly_na: i Rodzinę swoją założysz :) Pozdrawiam!

i tak jak napisałam Ci wyżej ;) Jednak pojawi się w Twoim życiu mężczyzna,który będzie zabiegał o Ciebie,potrzebował będzie Twojej miłości.Pocieszenie w trudnych chwilach odnajdziesz.I jak go poznasz bedziesz wiedziała od początku,że to jest to na co czekałaś.Poczujesz się spełniona całkowicie,bezpieczna i szczęśliwa.Radość będzie Cie przepełniać :wesoly_na: i Rodzinę swoją założysz :) Pozdrawiam!

=)) pozostaje tylko 3mac kciuki i wypatrywac fajnego chlopa.

Pozdrowienia!