Skocz do zawartości

Najważniejsza/najbardziej tajemnicza dla mnie sprawa...pomóżcie mi ją rozwikłać...


greeneye013

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to istotne do interpretacji, więc podaję: z panem 13 razy tworzyłam dłuższą relację w poprzednich wcieleniach, w 7 tworzyliśmy związek, lecz nigdy nie został on sformalizowany... w 3 takich związkach pan został zabity!!! Powodem było to, że wszedł ze mną w relację... był niższy w ówczesniej hierarchii niż ja... zabijany był nocą, na zlecenie mojego ówczesnego męża... W tym wcieleniu tworzyliśmy również relację nieformalną- pan jest w związku, to sprawa zakończona, ale nadal się widujemy na stopie przyjacielskiej, łączy nas zbyt silna więź, żeby móc się odciąć całkowicie.... Nie potrafimy tego zrobić, nie umiemy....

 

Znaczenie związku- rozkład stawiany zgodnie z zasadami tylko z AW:

 

1. Znaczenie związku- śmierć-

 

jego okupianie śmiercia naszej znajomości, potrzeba zmian, odrodzenia, pogrzebania tego co złe

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło-

 

nie udało mi się wypełnić karmicznych wcieleń z nim, stąd wciąz wracam do punktu wyjścia

 

3. Jego karmiczne dedzizictwo- pustelnik-

pomoc ludziom- zgodne z jego zawodem

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

została wymierzona „sprawiedliwość” on ginął w imię miłości

 

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

ta karta odnosi się do pierwszych wcieleń, więc... naprawić to, co kiedyś poszło nie tak

 

6. Zadanie partnera- wisielec

może być wcieleniem pierwszym, ponieważ poprzednie wcielenie było tak fatalne dla rozwoju duszy, że trzeba zaczynać od początku... nic dodać nic ująć...

 

7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

 

dzięki temu związkowi najbardziej rozwinęłam się duchowo-ezoterycznie, to ten związek kazał mi zgłębiać arkana, o których wcześniej nie miałam pojęcia

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

 

pokazuję mu drogę, widzi, że nie trzeba się udręczać jeśli tylko tego się pragnie, ponadto wie jak bardzo kocham dzieci, wszystkie, jak kształtuję swoje życie dla nich, wiem, że on to docenia

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

 

mam zawierzyć temu, co odkrywam, czego dowiaduję się poprzez tarota, ezoterykę, mam dalej rozwijać siebie

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

 

zmienić bieg dotychczasowych zdarzeń

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

 

do legalizacji??!! Czy w tym wcieleniu wypełni się to zadanie???

 

Jest to dla mnie ogromna zagadka... cała nasza znajomość...splot przedziwnych zbiegów okoliczności... Będę dozgonnie wdzięczna za każdą, nawet najdrobniejszą interpretację, bo to umożliwi mi jaśniejsze spojrzenie na tę jakże spędzającą mi sen z powiek sprawę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Znaczenie związku- śmierć-

 

cieżkie przeżycia w poprzednich wcieleniach - jego tragiczne zgony i Twoja rozpacz - które mają spowodowac transformację w podejściu do Waszej relacji, zmianę podejscia, zmianę myślenia, ale tez teraz mi to do głowy przyszło śmierć poprzedniego stanu rzeczy, tzn. w chwili obecnej jesteście na równi, bo nie mamy podziału na klasy, więc to ma Wam ułatwić, dodać odwagi w działaniu

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło-

 

zmienne wcielenia, jedne pozytywne, inne nie, nie wypełnienie zadań Tobie narzuconych

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo- pustelnik-

mądrosć i doświadczenie, które zdobył w poprzednich wcieleniach powinny mu służyć w obecnym, aby mógł pomagać ludziom, dzielić sie z nimi swoja wiedzą

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

wymierzana była sprawiedliwośc, bo on pożądał Ciebie, a było to zakazane dla niego, dlatego ginął, nie było spokoju w Waszym zwiażku

 

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

nauczyć go kochać, nauczyć go madrej milości, a także nauczyć go dokonania właściwego wyboru jednej, właściwej kobiety :-)

 

6. Zadanie partnera- wisielec

ma nauczyć Ciebie spokoju, przemyślanych działan

 

7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

 

bardzo wiele dla Ciebie znaczy, "oświetla" Ci drogę, poprzez problemy z nim szukasz sposobów ich rozwiazania zgłębiając sie w tajnikach swojej duszy, znajdować tam nowe talenty i rozwijać sie, aby przechodzć stopniowo na coraz wyższe poziomy

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

 

Ty też dużo dla niego znaczysz, dzięki swojej kobiecości i intuicyjnym podejściu do relacji

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

 

rozwijać sie nadal, nadal pokazywać mu,ze jesteś kobietą stworzoną dla niego, pomagać mu tak jak tylko możesz, poświęcac sie dla tej relacji, byc altruistką

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

 

zgadzam sie z Tobą - pognać na tym Rydwanie do Ciebie, zostawiając to, co mu nie służy

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

 

do spełnienia :-) Do tego, abyście w końcu doszli do celu :-) Abyś była matką jego dzieci.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa opowieść Iw. Dorzucę swoją interpretację :)

 

1. Znaczenie związku- śmierć-

Ja myślę, że Wy oboje macie na siebie wręcz destrukcyjny wpływ. Wiążecie się ze sobą mając na uwadze zapewnienie sobie przyjemności. Liczy się dla Was to co tu i teraz. Obydwoje pod swoim wpływem radykalnie zmieniacie swoje zasady moralne i światopoglądowe.

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło-

Tutaj moim zdaniem ładnie się pokazało powiązanie z owym Panem .... chodzi o to, że Twoim karmicznym dziedzictwem jest to, że Ty musisz zrozumieć, że nie można mieć kogoś na stałe. Koło Fortuny kręci się, raz jesteś na lepszej, raz na gorszej i musisz zaakceptować to, że Ty nie masz w tej kwestii nic do gadania.

 

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo- pustelnik-

W Jego przypadku wskazany jest odpoczynek i zastanowienie się nad własnym życiem i poglądami. Musi sam wyciągnąć wnioski i dojść do porozumienia z samym sobą. Niestety w tym przypadku jest skazany sam na siebie, nikt Mu pomóc nie może.

 

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

No tak, prędzej lub później prawda wychodziła na jaw.

 

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

Musisz wreszcie dokonać wyboru i zdecydować się, czy nadal w kolejnych wcieleniach chcesz cierpieć, czy wreszcie zacząć normalnie żyć.7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

No i pies pogrzebany .... znaczy dla Ciebie wszystko albo jeszcze więcej. Jest lekiem na całe zło. Ty przy Nim rozkwitasz i cieszysz się każdą skradzioną chwilą.

 

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

Smakujesz jak zakazany owoc, a On kocha ryzyko. Doskonale wie, zdaje sobie sprawę z szaleństwa całej Waszej sytuacji a jednak .... znaczysz dla Niego wiele, jesteś Jego Kobietą, którą ochroni przed całym światem, ale nie wyobraża sobie życia z Tobą legalnie.

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

Musisz być silna i czerpać wiarę ze swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Moim zdaniem Twoja rola, to trochę taka cierpiętnica, tylko nie bardzo rozumiem w imię czego?

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

Radykalnie się zmienić a przy tym powinien zacząć coś wreszcie robić.

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

Twoja dusza jest zmęczona i może faktycznie wreszcie postawisz na swoim, czego życzę z całych sił :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku- śmierć-

 

on się poświęcił, więc skoro działa prawo karmy, Ty też chyba powinnaś

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło- coś się odradza, kręci w kółko, więc chyba to poświęcenie z Twojej strony...

 

nie udało mi się wypełnić karmicznych wcieleń z nim, stąd wciąz wracam do punktu wyjścia - musi być równowaga

 

3. Jego karmiczne dedzizictwo- pustelnik- zrozumieć siebie, ale też nieść światło innym, Pustelnik to ten, który ma w dłoni lampę - symbol wiedzy, oświecenia, rozświetlania/rozpraszania mroku

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

zginął dla Was, dla Waszego szczęścia

 

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

zrównoważyć jego poświęcenie, przepraszam, że tak ciągle o tym, ale mam wrażenie, że Ty też musisz ponieść ofiarę

 

6. Zadanie partnera- wisielec

ponownie się odrodzić, wyjść z kokonu

 

7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

jest dla Ciebie słoneczkiem :slonko: rozświetla mrok, właśnie to jest ta lampa Pustelnika

 

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

jesteś dla niego ważna, chce oświetlać Twoje życie i Twoją drogę

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

 

rozwijaj się, zgłębiaj tajemnice

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

 

działać, przekierować Waszą znajomość na inny tor, na inną drogę

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

 

do spełnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku - śmierć-

 

przelomowe, tu sa wielkie wydarzenia

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło-

 

wlasnie ten zwiazek masz jako karme do odpracownia

 

3. Jego karmiczne dedzizictwo- pustelnik-

 

koniecznosc zdobycia wewnetrznej madrosci, powinien przez jakis czas przynajmniej byc sam, kojarzy mi sie to z powolaniem w kierunku filozofa lub mnicha

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

 

ja mysle, ze byliscie para rewolucjonistow

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

 

dokonac tym razem madrego wyboru, wybrac milosc a nie rewolucje;)

 

6. Zadanie partnera- wisielec

tozsame z karmicznym dziedzictwem, zmiana perspektywy w eremicie i pustelniku, danie sobie czasu do namyslu, powinien byc sam.

 

7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

 

tu jestescie para karmiczna bardzo mocno zwiazana - slonce i ksiezyc jak kobieta i mezczyzna; nadal sie kochacie

 

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

 

jestes dla niego droga do nieswiadomosci, do eremity i wisielca prowadzi ksiezyc

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

 

znow arcy tutaj spojna z ksiezycem, poprowadzic go na wlasciwa droge, w kierunku odpracowania karmy

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

 

powien go zmaterializowac w rzeczywistosci, przewalczyc ten bezruch

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

 

mysle, ze do oczyszczenia karmy

 

Iw, bardzo duzo energii - tez sprzeczynych tutaj jest; inna sprawa, ze mysle, ze jak z samych AW sie stawia, to rozklad zawsze nabiera dramatyzmu, bo z gory jest w niego wpisana teza, ze wielkopomne rzeczy sie tam dzialy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to skomplikowane... a jeszcze bardziej ówczesne wcielenie i dziwne zbiegi okoliczności, sploty przypadków... itp. Mam nadzieję, że uda nam się tę karmę wypełnić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Znaczenie związku- rozkład stawiany zgodnie z zasadami tylko z AW:

 

1. Znaczenie związku- śmierć-

Związek został uśmiercony dosłownie, zakończył się pewien etap między Wami, co było bardzo ważne dla Was obojga, oboje przeżyliście to dotkliwie, a doświadczenie to w pewien sposób odmieniło Was na zawsze.

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo- koło-

Koniecznie powinnaś dowiedzieć się do czego przeznaczenie Cię pcha, ja przypuszczam, że w związek z Panem bo serce ciągnie mimo, że przeszłość była jaka była. Możliwe, że czujesz, że Pan to ten jedyny stąd mimo jego utraty los nawraca Cię w jego stronę, co chyba się nie zmieni.

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo- pustelnik-

Pan z kolei musi pomyśleć nad sobą w samotności, pisane mu zgłębienie siebie i swoich potrzeb by odnalazł się we "własnym mroku" i w tym wszystkim nie raniąc bliskich. Pan chyba jest lekko zagubiony sam ze sobą

 

4. Przeszłość naszego związku- sprawiedliwość-

Było sprawiedliwe osądzenie uczynków dobrych, jak i tych złych oraz zgodnie z tym efekt, wymierzona kara bądź nagroda.. tu raczej ta kara.

 

5. Moje obecne zadanie- kochankowie-

Twoim obecnym zadaniem jest kochać, kochać bezinteresownie, by poczuć w sobie tą miłość, czystą choć niepewną, zastanawiam się czy Ty przypadkiem nie masz za zadanie nauczać miłości poprzez jej okazywanie, dawanie. Takie uczenie miłości swoim przykładem?

 

6. Zadanie partnera- wisielec

Partner czuje się pogubiony w swoim życiu, chyba sam nie wie co zrobić by zaznać szczęścia jakiego potrzebuje, nie wie co dla niego dobre, dokąd zmierzać bo jednym razem wydaje mu się, że wie i postępuje zgodnie z obrana drogą, po czym z czasem zaczyna mieć wrażenie, że to był błąd, a wówczas zaczyna żałować tego jak wcześniej postąpił choć może się do tego nie przyznawać nawet przed samym sobą. Tak więc Pan powinien nauczyć się wyciągać wnioski z popełnianych błędów i starać sie je naprawiać.

 

7. Ile znaczy dla mnie partner- słońce-

Wiele dla Ciebie znaczy pomimo wszelkim przeszłych burz, jest nadal Twoim słoneczkiem, światłem, które Cię opromienia, przy nim rozkwitasz, stajesz sie radośniejsza, szczęśliwsza, jednym słowem Kochasz go miłością czystą i szczerą.

 

8. Ile ja znaczę dla partnera Księżyc-

Jesteś dla niego równie ważna, ceni Cię i to jak potrafisz się świetnie odnaleźć w mroku, niepewności. Potrafisz dostrzec nadzieje w tym wszystkim i i tego go uczysz, dzięki czemu uczysz go także miłości poprzez pobudzenie optymizmu, skupieniu się na tym co intuicyjne.

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku- arcykapłanka

możesz być wiernie trwającą przy nim, bliską mu kobietą, która jest dla niego wyrozumiała bo wiele rozumie, mądra bo wiele przeszła i to ją nauczyło wielu prawd, troskliwa bo nie obojętna na jego los, ale i powinnaś zawierzyć swojej intuicji, która wie i podpowie CI najlepiej jak postąpić bo Kapłanka wie jak mądrze czynić :)

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku- rydwan-

Powinien ruszyć w Twoją stronę, z pewnością tęskni, ale jest zbyt zawieszony (Pustelnik) i zagubiony (Wisielec), dlatego też powinien przemyśleć sobie wszystko, pokierować swoimi uczuciami i ruszyć wreszcie bo właśnie to dałoby mu szczęście, choć jeszcze w tym zagubieniu sam sobie nie zdaje z tego sprawy bo postrzega wszystko na opak ( Wisielec)

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek- cesarzowa-

Wasz związek prędzej czy później, w zależności od tego jak szybko Pan się upora ze sobą, zmierza do małżeństwa, poważnego związku, miłości i spełnienia, a także wspólnego wychowywania dzieci, czego Ci życzę zdecydowanie szybciej niż później :)) Możliwe, że i legalizacja być może, na końcu Cesarzowa, więc do Ciebie będzie wówczas należeć decyzja :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, co piszesz na poczatku, to wiesz z jakis regresingow czy tak sobie zinterpretowalas te karty? Moze z calej talii jednak to sie powinno stawiac?

 

To co na początku, to wiadomości od człowieka, który posiada taką wiedzę, aby to sprawdzić, szczegóły, czyli jak był mordowany to tarot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...