Jump to content

Sen - list


prawo15
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam na poczcie, dostałam list od chłopaka, z którym jeszcze niedawno mnie coś łączyło. Nie pamiętam co dokładnie było w tym liście, pamiętam tylko, że był dość długi, a na końcu jakby pociąty. Do listu były dołączone jego zdjęcia z dzieciństwa. Proszę o interpretację, Cyganicho. ;) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapomniałam dodać, że z tego co jeszcze zapamiętałam ze snu, to to, że odpisałam mu na ten list, niestety nie pamiętam co. Tylko tyle, ze jakimś dziwnie pomarańczowym długopisem, potem poprawiałam wszystko klasycznym granatowym.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen zapowiada dla Ciebie wiadomości dotyczące życia uczuciowego.Myślę,że on całkowicie może chcieć rozliczyć się z tym co Was łączyło,z przeszłością.Z tym co zakończone,co minęło.Pocięty list na końcu,czyli co było zostanie zakończone całkowicie z jego strony.Zdjęcia jego z przeszłości-z tego co minęło.Wszystko co było między Wami będziesz musiała szczegółowo przemyśleć.

Jesteś wspaniałomyślna,wierzysz w siebie.Najpierw jakbyś do niego właśnie w ten sposób próbowała podejść w tych Waszych wzajemnych rozliczeniach ale w efekcie końcowym nie zdecydujesz się na wspaniałomyślność dla niego.Podejdziesz do niego normalnie,bez emocji.Zakończysz wszystko ze swojej strony w oschłym tonie.Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...