Jump to content

Deszcz.

Wrath
 Share

Recommended Posts

Witam

chciałbym prosić o interpretację mojego snu.

Sen w skrócie:

śniło mi się że jestem pod jakimś domkiem (taki drewniany dom) były też tam 2 może 3 moje koleżanki.

Dziwne było to że chyba nie było sufitu bo padał na nas deszcz.

Pamiętam że mocno lało i pod koniec snu byliśmy bardzo mokrzy.

W tym domku byli też inni ludzie, chodzili, coś tam mówili, ale to nie ważne, spali na łóżkach.

Ja też potem leżałem chwile na łóżku (tzn siedziałem oparty o poduszkę).

Inne symbole

Pamiętam że w domku nagle pojawiły się 2 (lub więcej) rowery i musiałem znaleść mój.

Znalazłem dzięki skrytce w rowerze w której była kartka z moim nazwiskiem i pocztówkami.

(chyba kolejny symbol) była tam masa pocztówek, z kilkadziesiąt, pamiętam że powoli je przeglądałem.

Innym symbolem trochę dziwnym był kwitnący kwiatek.

Taki mały kwiatek doniczkowy z czerwonymi (lub różowymi pączkami) na który padał (lał) deszcz.

Dziwne było to że ten 2 pojawiał się 2 razy (chyba) i skupiał na sobie całą uwagę.

(tak jakby w ekranie telewizora włączyła się kolejna scena w filmie, a tam tylko ten kwiatek na środku ekranu, a w około pusto, tylko deszcz w tle).

Na początku śniło mi się też że wsiadam do autobusu nr. 11, ale po chwili zauważam że ten autobus nie jedzie tam gdzie chcę i wysiadam na następnym przystanku (w tym krotkim epizodzie nie padal deszcz).

Dziwny sen.

Guest cyganicha

Witaj,w Tobie,w umyśle zamieszanie,brak odpowiedniej hierarchii wartości,zagubienie.Przechodzisz próby w miłości,przeciwności uczuciowe.Sukces osiągniesz ale w późniejszym etapie.Teraz musisz coś jeszcze przejść,czegoś się nauczyć.

Zagubienie Twoje wynikać może z wcześniejszych doświadczeń w sferze uczuciowej,braku spełnienia,konflikcie w Tobie którą drogą podążyć.Miłość nie przynosząca satysfakcji,tego na co czekałeś.Wcześniej w cos się zaangazowałes ale stwierdziłeś,że to nie jest to czego oczekiwałeś w związku i wycofałeś się z tego.

Teraz wspominasz,oceniasz sytuację,widzisz czego Ci brakuje.Przechodzisz próbę,trudniejszy okres,ale jest to potrzebne do lepszego zrozumienia siebie i zycia.daje lepszy prognostyk na przyszłość.