Jump to content

Rodzice, brat, bratowa


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Przyjechali do nas brat z żoną. Byli na zewnątrz domu i nie chcieli wejść do środka. Zachęcałam ich, by weszli do domu. Głównie próbowałam porozmawiać z bratową, ale ona nie odzywała się do mnie i w ogóle nie patrzyła się na mnie. Brat próbował coś powiedzieć, ale bał się odezwać w obecności żony. Powiedziałam im, że przecież rodzice im nic złego nie zrobili, więc czemu nie chcą wejść do środka. Moja interpretacja: brata już zaczyna irytować zachowanie żony, że zabrania mu przyjazdu do rodzinnego domu i że nim manipuluje. Zaczyna to w końcu zauważać i może nareszcie postawi się na swoim i przejrzy na oczy, jaką ma żonę, czyli heterę. W rzeczywistości jest tak, że ona jest skłócona z moimi rodzicami i tak kręci moim bratem, że odkąd wzięli ślub, czyli kilkanaście lat temu, to od tamtej pory bratowa uznaje tylko swoją rodzinę, z nami jest skłócona, brat od kilkunastu lat do nas nie jeździ, nawet bratowa mi zazdrości, ale nie wiem, czego. Liczę na interpretację od Pani.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Brat czuje potrzebę rozmowy z Toba,Rodzicami.Brakuje mu Waszych relacji,uczestnictwa we wspólnym zyciu.Tęskni za rodziną z której pochodzi.

Brat zdaje sobie sprawę,że to co jest obecnie to "zasługa"jego zony, dostrzega to wszystko o czym mówisz a mimo to dalej jej sie obawia.Jest pod jej wpływem.Staraj się zapamiętać swoje kolejne sny.Mogą byc dobrą wskazówką i podpowiedzią.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...