Jump to content

Moje sny

grzecho_13
 Share

Recommended Posts

Siemanko, mam takie pytanie. Stosuje sie do filmiku z neta od 3 dni i przez te 3 dni pamiętam 1 sen ;D to już sukces dla mnie xd tylko narazie pamiętam tylko takie urywki a nie cały płynny sen. Mam 2 pytania, 1: dzisiaj śniło mi się że byłem w jakimś pokoju z dużą ilością osób i z jakiegos okienka przemawiał do nas papież, za chwilę następny urywek jaki pamiętam to jak jestem na stoku narciarskim ale nie mam nart tylko chodze w samych butach narciarskich, za chwile jestem w jakimś pomieszczeniu (coś mi się ono kojarzy z tym pomieszczeniem co papież w nim przemawiał) i całe jest zapełnione wodą i dużo osób pływa na materacach i ja do jakichś dziewczyn zarywam też na materacu, za chwile schodze gdzieś z kolegą patrze a tam w przyczepie kempingowej siedzi nasz stary znajomy i zaczęliśmy śmiać z niego że wogóle z niej nie wychodzi. pytanie czy te wszystkie urywki to był 1 sen czy po prostu kilka urywek z różnych snów? 2 pytanie to czy jak będę codziennie ćwiczył i afirmował to po jakimś czasie będę pamiętał sny w całości i płynnie, a nie takie urywki? jeśli tak to po jakim czasie? Z góry dzięki za odpowiedzi ;d

pytanie czy te wszystkie urywki to był 1 sen czy po prostu kilka urywek z różnych snów?

Poczekaj... wejdę do twojego umysłu, to zobaczę...... :)

GrzechU, trudno powiedzieć czy to było kilka snów czy nie, nawet jeśli miały podobną treść - mogłeś śnić drugi raz

o pewnych elementach / mieć podobne odczucia jak w poprzednim śnie.

2 pytanie to czy jak będę codziennie ćwiczył i afirmował to po jakimś czasie będę pamiętał sny w całości i płynnie, a nie takie urywki? jeśli tak to po jakim czasie? Z góry dzięki za odpowiedzi ;d

GrzechU, człowieku! Nie ma raczej określonych terminów na takie przypadłości :) A jakie ty FILMIKI Z NETA oglądasz?

Mi dziś snił się wąż. Jakaś kobieta chciała go na mnie polozyć, ja uciekałem. W końcu się zgodziłem, położyła go na mnie, nie ugryzł mnie tylko się wił. Potem go Zdjęła i to koniec snu. Wiecie jak to zinterpretować ?