Skocz do zawartości

Moje sny


grzecho_13

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam takie pytanie. Stosuje sie do filmiku z neta od 3 dni i przez te 3 dni pamiętam 1 sen ;D to już sukces dla mnie xd tylko narazie pamiętam tylko takie urywki a nie cały płynny sen. Mam 2 pytania, 1: dzisiaj śniło mi się że byłem w jakimś pokoju z dużą ilością osób i z jakiegos okienka przemawiał do nas papież, za chwilę następny urywek jaki pamiętam to jak jestem na stoku narciarskim ale nie mam nart tylko chodze w samych butach narciarskich, za chwile jestem w jakimś pomieszczeniu (coś mi się ono kojarzy z tym pomieszczeniem co papież w nim przemawiał) i całe jest zapełnione wodą i dużo osób pływa na materacach i ja do jakichś dziewczyn zarywam też na materacu, za chwile schodze gdzieś z kolegą patrze a tam w przyczepie kempingowej siedzi nasz stary znajomy i zaczęliśmy śmiać z niego że wogóle z niej nie wychodzi. pytanie czy te wszystkie urywki to był 1 sen czy po prostu kilka urywek z różnych snów? 2 pytanie to czy jak będę codziennie ćwiczył i afirmował to po jakimś czasie będę pamiętał sny w całości i płynnie, a nie takie urywki? jeśli tak to po jakim czasie? Z góry dzięki za odpowiedzi ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy te wszystkie urywki to był 1 sen czy po prostu kilka urywek z różnych snów?

 

Poczekaj... wejdę do twojego umysłu, to zobaczę...... :)

GrzechU, trudno powiedzieć czy to było kilka snów czy nie, nawet jeśli miały podobną treść - mogłeś śnić drugi raz

o pewnych elementach / mieć podobne odczucia jak w poprzednim śnie.

 

2 pytanie to czy jak będę codziennie ćwiczył i afirmował to po jakimś czasie będę pamiętał sny w całości i płynnie, a nie takie urywki? jeśli tak to po jakim czasie? Z góry dzięki za odpowiedzi ;d

 

GrzechU, człowieku! Nie ma raczej określonych terminów na takie przypadłości :) A jakie ty FILMIKI Z NETA oglądasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś snił się wąż. Jakaś kobieta chciała go na mnie polozyć, ja uciekałem. W końcu się zgodziłem, położyła go na mnie, nie ugryzł mnie tylko się wił. Potem go Zdjęła i to koniec snu. Wiecie jak to zinterpretować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...