Jump to content

Zdolności paranormalne czy to możliwe??


Weridiana89
 Share

Recommended Posts

[sIZE=2]Od dłuższego czasu zastanawiam się czy możliwe jest,ze człowiek posiada zdolności paranormalne np. czytanie drugiej osobie w myślach. Czy można być nieświadomym,że posiada się taką lub inną zdolność. W jaki sposób odkryć swoją właściwie zdolność i ją rozwijać,żeby służyła ona w dobrej wierze i czynach.[/size]

Link to comment
Share on other sites

Nie wykluczone -można czuć czyjąś energię na przykład, Wyostrzona Intuicja którą posiadam ,to cechy które ludzie na całym świecie nadają Bogu .

Intuicja Która Jest Ponadzmysłowym ,Ponadracjonalnym ,Parapsychicznym i Paranormalnym stanem tzw. 6 zmysł (tzw.Nadprzyrodzonym) .Jest : Wszechkochająca (Miłość Bezwarunkowa "Agape",Wszechwiedząca ,Bezinteresowna ,Nie Upominająca Się O Swoje itd.)

Rozwija te cachy codzienna rozmowa z Bogiem i Zaufanie Bezgraniczne że Jest W Twoim Życiu I Się Opiekuje Tobą ,musi stać się twoim przyjacielem w tobie.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Oczywiście każdy ma w sobie jakieś zdolności tylko,że przez przykładanie większej wagi do materializmu i zachcianek ego je utracił. Jeśli chcesz je rozwinąć,to musisz poczekać aż same wyjdą na jaw po przez: niesienie bezinteresownej pomocy innym,darzenie ludzi bezinteresowną miłością. Zamiast komuś życzyć źle,wybacz,nie krzywdź drugiej osoby. Bo prędzej czy później do Ciebie powróci,takie jest prawo Wszechświata. Jak nie w tym wcieleniu to dorwie nas w następnym zadośćuczynienie.

Medytuj,doprowadzisz dzięki temu do równowagi swoje ciało fizyczne i duchowe. Nie przykładaj wagi do rzeczy materialnych i bądź na równi z innymi i rozmawiaj tak jak napisał Pit z Bogiem.

A jak nadejdzie w życiu właściwy czas,obudzą się w Tobie.

I co najważniejsze : traktuj bliźniego swego jak siebie samego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ojciec Pio miał taka zdolność ale on widział wszystkie grzechy nawet te zapomniane ze przypominał ludziom w jakich okolicznościach je popełnili

 

i taka zdolność miała też Marta Robin tylko ze ona pomagała ludziom w ich problemach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...