Jump to content

Udowodnij mi to....


sylanyna4554
 Share

Recommended Posts

Więc tak ... Śnił mi się mój były chłopak, że przyjechał do mnie do domu i chciał ze mną poważnie porozmawiać. Tylko, że u mnie w domu była tylko moja mama ... Ja byłam u cioci na wsi. I on zrozpaczony prosił aby powiedziała mu jak tam może dojechać ... Siedziałam razem z siostro u cioci w domu kiedy on przyszedł zapadła cisza... Chciał porozmawiać ze mną w cztery oczy i dlatego siostra wyszła na spacer... Płakał i chciał się dowiedzieć czy za nim tęsknie. Jak powiedziałam, że tak to powiedział "udowodnij mi to ..."

 

Dodam, że jak jeszcze razem byliśmy to też chciał żebym mu jedną rzecz udowodniła... Nie wiem czy to coś da ale bardzo proszę o wyjaśnienie mi tego snu...

Bardzo mi na tym zależy...

 

Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Może masz jakieś poczucie winy (niepotrzebnie) z tego powodu że mu wcześniej nie udowodniłaś tego co chciał? Chłopak czegoś od Ciebie oczekuje/oczekiwał, co stawiało Cię w jakby niezręcznej (może to nieodpowiednie słowo, raczej czyniącej się zdezorientowaną, nie wiedzącą do końca co zrobić) sytuacji - za którą gdzieś się tam zaczęłaś obwiniać (że nie potrafiłaś mu odpowiedzieć tym, czym on chciał żebyś odpowiedziała) i gdzieś to w Tobie zostało, tak że objawia się w formie snu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...