Skocz do zawartości

urząd stanu cywilnego, slub,obrączki,przyjaciel i kręte schody


Gość AngeloYasmine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AngeloYasmine

Drugi dzień z rzędu śnił mi się mój ślub cywilny z moim kolega....nie jesteśmy parą .nic nas nie łączy..każde jest wolne...najpierw wybieraliśmy pierścionek zaręczynowy ,jaki chciałam taki dostałam z rubinem i brylantem.....potem ślub cywilny i do sali w USC szłam kilka zaledwie schodków krętymi schodami a na końcu ich czekał on ..potem ceremonia i gratulacji i kolega z pracy zapytał się jak na jego palcu wygląda obrączka bo nie uwierzy jak nie zobaczy sam...a mój kolega dumny wziął nasz dłonie i pokazał mu nasze piękne obrączki na palcach które lśniły pięknym blaskiem...potem mieliśmy jechać na obiad do moich rodziców bo wesela nie było bo to skromna uroczystość podobno miała być a pełno było ludzi tylko mama mi powiedziała że zapomniała tort kupić i jeszcze kupowaliśmy wspólnie tort......dziwny sen ...i to dwa razy po kolei ślub cywilny obrączki pierścionek i ten sam facet.............

 

proszę o pomoc w interpretacji bo dlaczego tylko śni mi się ślub cywilny a nie kościelny i te obrączki które są tematem przewodnim tych snów...

Edytowane przez AngeloYasmine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj :) Twoje sny są zapowiedzią poprawy w uczuciach u Ciebie jesli podejmiesz troche wysiłku,trwałego związku,szczęścia,pozytywnych wzajemnych relacji z partnerem.Czeka Cię radosna,piękna ,szczęśliwa przyszłość.Miłość,wierność,związek tak wyjątkowy jak wyjątkowy pierścionek zaręczynowy.Kamienie występujące w pierścionku znów mówią o wierności i pięknej miłości,spełnieniu.Sny zapowiadają wielkie szczęście dla Ciebie.Nie muszą dotyczyć kolegi z którym we snie bierzesz slub.Jest on symbolem mężczyzny,którego może dopiero poznasz nawet przy załatwianiu spraw urzędowych a miłość narodzi sie między Wami.Teraz każde z Was odczuwa braki w sferze uczuciowej.Ten kupowany tort...tak widzę Twój sen,bardzo proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...