Skocz do zawartości

Mój karmiczny związek ;)


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze czułem, że znam się z moją przyjaciółką Kasią, nie tylko od 5 lat. Wahadełko pozytywny wynik dało gdy pytałem, o znajomość w poprzednich wcieleniach. Czas sprawdzić to tarotem:

 

1. Czasy, w których żyliśmy?: 10 denarów, 6 buław, Wisielec - okres VII wyprawy krzyżowej, kiedy Europę zaczęły nawiedzać epidemie dżumy.

2. Jak się poznaliśmy?: 5 mieczy + as mieczy - podczas wyjaśniania pewnej nieprzyjemnej sytuacji, związanej z kradzieżą. Wydaje mi się, że braliśmy w tym udział tylko pośrednio

3. Kim była dla mnie?: 8 kielichów, 4 denary, Cesarzowa - Żona, którą często zostawiałem, zapewne przez pracę

4. Kim ja byłem dla niej?: Umiarkowanie, 7 mieczy, 10 mieczy - Mężem, bo sumą jest cesarz, ale nie widziała mnie w dobrym świetle. W jej oczach byłem gnojem

5. Jak zakonczyl się nasz związek w poprzednim wcieleniu?: 3 miecze, 4 denary, 4 kielichy - obojga nas dosięgła zaraza...

6. Co mamy do odrobienia w tym życiu?: 6 buław, Rycerz buław, 10 kielichów - tutaj nie wiem ;)

7.Rada: co robić?: 7 kielichów, 2 kielichy, 3 buławy - powinniśmy odrzucić iluzję przyjaźni i zapoczątkować związek naszych dusz, oraz stworzyć cudowną pełną miłości przyszłość...

 

No Ciekawe to, ale na razie nie chce niszczyć naszej przyjaźni. A wy jak to widzicie?

Edytowane przez Weles
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czasy, w których żyliśmy?: 10 denarów, 6 buław, Wisielec

Ja mam wrażenie, że to były czasy nowożytne. Moment, w którym ludzie zdali sobie sprawę z funkcji pieniądza, stali się odkrywcami i zwycięzcami. Wy nie uczestniczyliście w tych wydarzeniach, ponieważ dopiero się urodziliście.

 

2. Jak się poznaliśmy?: 5 mieczy + as mieczy -

Ja troszkę inaczej to widzę .... moim zdaniem usilnie broniłeś swojego zdania, swoich poglądów, swojego toku myślenia. Nie znosiłeś porażki i toczyłeś zażartą dyskusję.

 

3. Kim była dla mnie?: 8 kielichów, 4 denary, Cesarzowa -

osobą, dzięki której zmieniłeś swoje dotychczasowe życie, nauczyłeś się rozróżniać dobro od zła, wreszcie dostrzegłeś, że nie można tylko brać, ale trzeba też dawać. Moim zdaniem bardziej była Kochanką, niż żoną.

 

4. Kim ja byłem dla niej?: Umiarkowanie, 7 mieczy, 10 mieczy

przyjacielem, bliską osobą, ale Ona się Ciebie bała. Przerażały ją Twoje oszustwa, przebiegłość i dwulicowość. Bycie z Tobą wprowadzało ją w stany totalnej depresji, nawet nie miała siły, żeby z Tobą walczyć.

 

5. Jak zakończył się nasz związek w poprzednim wcieleniu?: 3 miecze, 4 denary, 4 kielichy

Poharataliście się we dwoje emocjonalnie, nie potrafiliście przyjąć pomocy od innych ludzi ... nie wiem, czy to zaraz, może jakaś choroba zakaźna skoro wyraźnie widać, że pomocy chcieli Wam udzielić. W przypadku zarazy do pomocy nie było chętnych.

 

6. Co mamy do odrobienia w tym życiu?: 6 buław, Rycerz buław, 10 kielichów

Nawiązując do poprzednich Kart okazuje się to łatwe .... musisz ją po prostu uczynić szczęśliwa i radosną, po tej 10 Mieczy, którą Jej zafundowałeś w poprzednim życiu. Musisz Jej pokazać, że jest teraz szansa na stworzenie wspaniałego, szczęśliwego związku.

 

7.Rada: co robić?: 7 kielichów, 2 kielichy, 3 buławy

Nie odrzucać, tylko właśnie zacząć marzyć :) spotykać się i budować trwałe fundamenty pod nowe życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czasy, w których żyliśmy?: 10 denarów, 6 buław, Wisielec - okres jakiś przełomów, walk, krwawe czasy, duże zmiany i przewroty

2. Jak się poznaliśmy?: 5 mieczy + as mieczy - ktoś za was wybrał, chodziło o związek oparty nie na waszej miłości, tylko o związek poprawny społecznie, bez mezaliansów, poza tym któreś z was miało czerpać z tego konkretne profity, w postaci podniesienia bądź utrzymania pozycji społecznej

3. Kim była dla mnie?: 8 kielichów, 4 denary, Cesarzowa - żoną, ale zbytnio jej nie kochałeś, dbałeś o dom i żonę jak o przedmioty

4. Kim ja byłem dla niej?: Umiarkowanie, 7 mieczy, 10 mieczy - też Cię nie kochała, była przy Tobie, ale ty ją raniłeś, zbytnio korzystałeś ze swojej wolności, możliwe, że ją często zdradzałeś

5. Jak zakonczyl się nasz związek w poprzednim wcieleniu?: 3 miecze, 4 denary, 4 kielichy -każde z was skupiało się na sobie, panował tu chłód i zmęczenie, do tego dochodziły oszczerstwa, plotki na wasz temat, które miały wpływ na relacje między wami, wasz związek zakończył się nieprzepracowaną karmą- relacje międzyludzkie, żadno z was nie wierzy w swoje siły, a to co was łączy kłóci się dziś z prawdziwymi uczuciami... myślę, że na swój sposób zdajecie sobie z tego sprawę... cieszycie się z przyjaźni, ale oboje w środku chcielibyście czegoś więcej... to silna więź

6. Co mamy do odrobienia w tym życiu?: 6 buław, Rycerz buław, 10 kielichów - przede wszystkim macie skoncentrować się na życiu rodzinnym, mniej pracy, więcej uczuć,musicie podjąć decyzję, macie zharmonizować własne uczucia i słabości, stworzyć związek pełny miłości i równowagi

7.Rada: co robić?: 7 kielichów, 2 kielichy, 3 buławy -otworzyć się na to, co już czujecie w środku, a do czego nie chcecie się przyznać, zmienić relację (między kartami rydwan i diabełek) spróbujcie być ze sobą, jako para, nie tylko przyjaciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro

1. Czasy, w których żyliśmy?: 10 denarów, 6 buław, Wisielec - suma Wieża czasy początkowo niby stabilne, jednakże ta stabilność została przerwana wojną, możlowe, ze to czasy wypraw krzyzowych

2. Jak się poznaliśmy?: 5 mieczy + as mieczy - suma Kochankowie w czasie walki, gdy ty byłeś zraniony w walce, ona Ci pomagała

3. Kim była dla mnie?: 8 kielichów, 4 denary, Cesarzowa - suma Śmierć kobietą bliską Twojemu sercu, która Cię opuściła, bo nie dawałeś jej za dużo uczuc, pozostawiałeś samą sobie

4. Kim ja byłem dla niej?: Umiarkowanie, 7 mieczy, 10 mieczy -suma Pustelnik byłes osamotniony emocjonalnie, zaburzałeś jej spokój, nie dawałeś uczuc takich , jakich ona potrzebowała

5. Jak zakonczyl się nasz związek w poprzednim wcieleniu?: 3 miecze, 4 denary, 4 kielichy - suma Pustelnik ona Cię zostawiła, bo za bardzo ją raniłeś.

6. Co mamy do odrobienia w tym życiu?: 6 buław, Rycerz buław, 10 kielichów - suma Rydwan założenie rodziny

7.Rada: co robić?: 7 kielichów, 2 kielichy, 3 buławy -suma Koło zmienić dotychczasową relację w związek oparty na wzajemnej miłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...